Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Stanislas Wawrinka

SABR pisze:Wawrinka naśladuje Djokovica, który naśladuje Federera i także rezygnuje z sezonu.
W przyszłym roku obaj będą dzielili się łupami, no chyba, że ktoś jeszcze da sobie w tym roku spokój, to będzie trzech.

Jednak wpływ Federera na decyzję podejmowane przez innych jest naprawdę ogromny.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Stanislas Wawrinka

Serio myślisz, że się połamali żeby iść drogą Senseia?
Poza tym, Nadal przetarł szlak.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Stanislas Wawrinka

Nie, oczywiście żartuję, niemniej śmiesznie to wygląda, że teraz kilku czołowych graczy, którzy nie mieli nigdy większych zdrowotnych problemów już po roku przechodzą przez to samo co Federer i to w tym samym okresie, czyli po Wimbledonie kończą sezon. Sytuacja Federera mimo wszystko mogła im pomóc podjąć decyzję, Roger pokazał, że po prostu warto odpuścić, zrobić sobie przerwę i odpocząć, a nie grać na siłę.
Ostatnio zmieniony 5 sie 2017, 12:25 przez Jurek Kiler, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Stanislas Wawrinka

Co? Dziadek Roger dwa Szlemy i dwie 1000-ki to wyobraźnia poszła w ruch! :P
Zamiast Stan the Man będzie Stan the Mega Pussy! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stanislas Wawrinka

Magnus Norman przestał być trenerem Wawrinki.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Stanislas Wawrinka

Jakuboto pisze:Magnus Norman przestał być trenerem Wawrinki.

"Ojciec" sukcesów Stana, choć uważam to za dobrą zmianę, przyda się świeża krew w sztabie Szwajcara. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Stanislas Wawrinka

Jestem ciekaw czy Stan robiąc finał RG powiedział już swoje ostatnie słowo, mam nadzieję, że jeszcze nie, jak Roger nie wygra za rok Wimbledonu to chciałbym żeby dokonał tego właśnie Wawrinka, mógłby po zakończeniu kariery mieć więcej Szlemów niż Murray.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Stanislas Wawrinka

Jurek Kiler pisze:Jestem ciekaw czy Stan robiąc finał RG powiedział już swoje ostatnie słowo, mam nadzieję, że jeszcze nie, jak Roger nie wygra za rok Wimbledonu to chciałbym żeby dokonał tego właśnie Wawrinka, mógłby po zakończeniu kariery mieć więcej Szlemów niż Murray.
Za te wątpliwości to Wyczes zejdzie, znaczy - się zwlecze :P, z roweru i Ci nakopie. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Stanislas Wawrinka

Człowiek przez swoje dotychczasowe życie przyjął już tyle kopniaków od tegoż życia, że te od Wyczesa też jakoś przełknie. :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Stanislas Wawrinka

Jurek Kiler pisze:Jestem ciekaw czy Stan robiąc finał RG powiedział już swoje ostatnie słowo, mam nadzieję, że jeszcze nie, jak Roger nie wygra za rok Wimbledonu to chciałbym żeby dokonał tego właśnie Wawrinka, mógłby po zakończeniu kariery mieć więcej Szlemów niż Murray.
Problem Wawrinki z trawą jest porównywalny do Rogera z cegłą...

Nie wierzę... (trzymając jednocześnie kciuki)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Stanislas Wawrinka

keicam pisze:
Jurek Kiler pisze:Jestem ciekaw czy Stan robiąc finał RG powiedział już swoje ostatnie słowo, mam nadzieję, że jeszcze nie, jak Roger nie wygra za rok Wimbledonu to chciałbym żeby dokonał tego właśnie Wawrinka, mógłby po zakończeniu kariery mieć więcej Szlemów niż Murray.
Problem Wawrinki z trawą jest porównywalny do Rogera z cegłą...

Nie wierzę... (trzymając jednocześnie kciuki)
Problemem Rogera z cegłą był przez x lat Nadal, teraz to już wiek, problemem Stana jest bardziej stricte styl gry niedopasowany do nawierzchni.

Nawet zresztą jeśli nie skompletuje wszystkich Wielkich Szlemów to jeszcze może kilka razy z formą wyskoczyć. Trzeba pamiętać, że on na ten wysoki poziom wszedł bardzo późno, więc organizm jego jeszcze nie jest może tak wyeksploatowany, może przez sezon, dwa być jeszcze bardzo groźny, zależy od zdrowia.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Stanislas Wawrinka

Mówisz, że Stan zaczął się bardziej starać po trzydziestce? :D
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Stanislas Wawrinka

Jakby się człowiek po 30-tce nie starał, to już nie to samo - Kokkinakis, a później Kyrgios coś chyba o tym kiedyś wspominali. :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Stanislas Wawrinka

Drodzy modowie. Ten człowiek od pewnego czasu nie nazywa sie Stanislas tylko Stan.
Może by tak uaktualnić dane w temacie??? ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Stanislas Wawrinka

keicam pisze:Drodzy modowie. Ten człowiek od pewnego czasu nie nazywa sie Stanislas tylko Stan.
Może by tak uaktualnić dane w temacie??? ;)
To może w duchu dbania o język ojczysty lub "prawidłowe" spolszczenia ;) - Stachu od galotów? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Stanislas Wawrinka

rafbat pisze:Jakby się człowiek po 30-tce nie starał, to już nie to samo - Kokkinakis, a później Kyrgios coś chyba o tym kiedyś wspominali :D
A właśnie, że nie. :) To chłopcy nie dają rady, bo ilość zdecydowanie nie przekłada się na jakość, a po 30-tce wszystko staje łatwiejsze, bardziej oczywiste itd. ;) Stąd taka (zamiana) przemiana w Stanie. :)
Awatar użytkownika
170779
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lip 2010, 08:06
Lokalizacja: Głogów

Re: Stanislas Wawrinka

Stan wycofał się na 2h przed startem pokazówki Tie Break Tens. :( Nie wróży to dobrze przed zbliżającym się AO 2018. :/
Yonex
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Stanislas Wawrinka

Jakby ktoś z ekipy poprawił newsa TN dotyczącego Wawrinki w Genewie to byłoby super. Stan zdobył trzy WS a nie dwa. Tak. US Open też! :-)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Stanislas Wawrinka

Stan musi wrócić do źródeł - wyciągnąć stare słynne galoty. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Stanislas Wawrinka

Oglądałem 3 mecze Stasia w Rotterdamie 2019 i jestem pod wrażeniem. Długimi chwilami potwór lewej strony wracał.
Zdrowie raczej jest i jeśli kalendarz startów na wiosnę będzie rozsądny, to bój się stofler. ;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”