benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Stanislas Wawrinka

Stasiu zawsze miał pecha w walce z najlepszymi, 2 porażki w zeszłym roku z Djokerem po 5 setówkach mówią same za siebie. Nie wziął się znikąd ale uczynił mały kroczek naprzód. Mam nadzieję że zagości w czołówce na dłużej i każdy będzie musiał teraz z nim się liczyć - nie będzie wiecznym przegranym.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Stanislas Wawrinka

widget pisze:że nie wspomnę, że królową piękności to ona nie jest...
To się akurat dobrze dobrali. rotfl
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Stanislas Wawrinka

tenisoowka pisze:
widget pisze:że nie wspomnę, że królową piękności to ona nie jest...
To się akurat dobrze dobrali. rotfl
To nie wiesz że tu nie ma symetrii? :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Stanislas Wawrinka

PitS pisze:
tenisoowka pisze:
widget pisze:że nie wspomnę, że królową piękności to ona nie jest...
To się akurat dobrze dobrali. rotfl
To nie wiesz że tu nie ma symetrii? :D
Wystarczy przeglądnąć z kim się Radek Stepanek "spotykał" i jak wygląda jego żona. ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Stanislas Wawrinka

ppeter pisze:Wystarczy przeglądnąć z kim się Radek Stepanek "spotykał" i jak wygląda jego żona.
Wiem, wiem czar, urok osobisty i duże no...konto. rotfl
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Stanislas Wawrinka

Ej ej, teraz nie oszukujta, ponętna fotka Stasia znalazła się w kobiecym temacie na tym forum i większość pań jednak wyraziła swoje ochy i achy, więc mi teraz proszę bez porównań ze Stepankiem. Wawrinka to przecież niezłe ciacho jak się go w PS obrobi ;-). A ze Stepankiem to... no wiadomo jak jest, PS w każdym razie nie pomoże rotfl .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
glazek
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 3 sie 2009, 09:59

Re: Stanislas Wawrinka

Ania pisze:Ej ej, teraz nie oszukujta, ponętna fotka Stasia znalazła się w kobiecym temacie na tym forum i większość pań jednak wyraziła swoje ochy i achy, więc mi teraz proszę bez porównań ze Stepankiem. Wawrinka to przecież niezłe ciacho jak się go w PS obrobi ;-). A ze Stepankiem to... no wiadomo jak jest, PS w każdym razie nie pomoże rotfl .
Heh, dobra puenta, podoba mi się. :D Kobiety też jednak potrafią się celnie wyrazić co do urody.
Myślałem, że to bardziej męska domena (mając na myśli ocenę kobiet w tym przypadku).
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Re: Stanislas Wawrinka

Na AO 13 mecz z Djokoviciem uznałem za jednorazowy wyskok, którego i tak się nie udało przechylić na własną korzyść. Resztę sezonu się nim nie interesowałem, bo dominowali Nadal i Djokovic.
W tegorocznym AO zwycięstwo z Djokoviciem pokazało, że ma szanse nawiązywać walkę z najlepszymi. Ale i tak przed finałem byłem pewien, że Nadal znów go zmasakruje. Bilans lepszy dla Nadala przecież.
Wiadomo, w finale Rafa kontuzjowany, ale Wawrina i tak pierwszy set mistrzowski i wcale nie musiałby przegrać z Rafą jakby był 100% sprawny.
Miami i IW potwierdziły moje przekonania, że wygrana w Szlemie go przerosła.
Okazało się, że musiał to tylko zrozumieć. :D
Byłem pewien, że Wawrina przegra z Federerem. Przegra mentalnie, a jednak.
Myliłem się. Przepraszam Stanislas. :D Dorosłeś do wygrywania nie tylko z Federerem, a czołówką.
Dla mnie, jak wygrał z Nadalem, Djokoviciem i Federerem, może spokojnie w przyszłości zostać numerem 1.
Fanem jego nie będę, ale na pewno już nigdy nie będę nonszalancko podchodził do jego występów.
Teraz muszę zacząć analizę drabinek z połówką Wawrinki. :)
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Stanislas Wawrinka

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qO6t8nkZ97Q[/youtube]

Wawrinka nie przestawaj, proszę.
Piotr Szyba.
4,5
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 13 paź 2012, 22:15

Re: Stanislas Wawrinka

Yap. BEST BACKHAND EVER! :D
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Stanislas Wawrinka

Chyba już jest znana przyczyna ostatnich kiepskich wyników Stasia, właśnie ogłosił, że się rozwodzi z żoną. ;(
Czemu tak publicznie to nie wiem. :/
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Stanislas Wawrinka

Tenisówka pisze:Chyba już jest znana przyczyna ostatnich kiepskich wyników Stasia, właśnie ogłosił, że się rozwodzi z żoną. ;(
Czemu tak publicznie to nie wiem. :/
Właśnie miałem pisać, też czytałem. I też mnie dziwi ta publiczna notka.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Stanislas Wawrinka

Przeszło mi do głowy, że już ktoś jest na miejsce Pani Wawrinkowej i chce sobie w boksie Stacha oficjalnie posiedzieć. Stąd takie oficjalne oświadczenie.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 19:09 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Stanislas Wawrinka

Nie pamiętam, który komentator to mówił, ale Staś w Monte Carlo podobno nieźle płakał w szatni.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Stanislas Wawrinka

Wczoraj któryś z komentatorów wspominał, że widziano go płaczącego w szatni. Taki stres musi odcisnąć się na grze.

EDIT: Guarded była szybsza :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Stanislas Wawrinka

Słyszałam, że płakał w szatni. Może ta notka to też konkret, jakiego on sam potrzebował.

Ed. Szybcy i wściekli normalnie. :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Stanislas Wawrinka

A Wy co? Falę robicie? rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Stanislas Wawrinka

Gdyby Stasiek to zobaczył, na pewno by mu się polepszyło rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Stanislas Wawrinka

Guarded pisze:Nie pamiętam, który komentator to mówił, ale Staś w Monte Carlo podobno nieźle płakał w szatni.
Jak to kto? Największy plotkarz wśród komentatorów tenisa, były model i światowiec Tomasz Tomaszewski. :wink:
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Stanislas Wawrinka

My tu falę robimy, a ja szukam takiej informacji i jakoś nikt nic nie wspominał... :?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”