Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Tenis a doping

hokej pisze:
El Diablo pisze:Dopóki nie ma jakichkolwiek dowodów dopóty takie wywody jeśli już muszą mieć miejsce to powinny się przewijać co najwyżej na "amatorskich" forach dyskusyjnych. Takie postacie i tego typu wypowiedzi świadczą o poziomie współczesnego dziennikarstwa.
:::gd:::

Dlatego news z kategorii pudelka. I jeszcze ten wtręt "jestem dziennikarką, więc się dzielę informacjami(plotkami)". Ręce i nie tylko się uginają.
Podzielam tę opinię, dla mnie to żenada.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis a doping

Właśnie zastanawiałem się, jakim cudem Errani w tym sezonie przekracza prędkość serwisu do ponad 100km/h. Dostałem odpowiedź.

Dziennikarka z sensacyjnymi doniesieniami była także w przeszłości tenisistką. Jej "osiągnięcia" można śmiało porównać do poziomu jej wypowiedzi - czyli śmieszne. :) Już nie wspomnę o nazywaniu jej ekspertką. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a doping

A ja powiem tak - głupotą jest z czymś takim wyjechać jak się nie ma papierów na stole.
Ale z drugiej strony nikt nie jest naiwny, ten sport, jak i inne, czysty nie jest, więc nie ma co tak radykalnie ujadać żeby się czasem nie okazało, że trzeba to będzie za jakiś czas odszczekać ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Tenis a doping

Ale my odszczekiwać tutaj na forum sobie możemy, ale rzucać na światło dzienne kiedy nie ma się dowodów i tylko sobie gdybać można...

Ona sama mówi, że to nie jej opinia, że tak mówią w kuluarach. Więc kto tak mówi? Niech ci to głoszą te sensacje w kuluarach się wypowiedzą, a nie ona rozpowszechnia usłyszane plotki do publicznych mediów.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a doping

To może nie być zasłyszana plotka. "Normalna" zagrywka słabych dziennikarzy - z tzw. wtajemniczonych źródeł wiem, że...
Tia, pierdu-pierdu. :P
Może głupia gąska szuka taniego rozgłosu? Gorzej dla niej jak się z pozwem obudzi... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Tenis a doping

Pociągający za sznurki w tenisie potrafią być dyskretni i umieją liczyć $. O kłopotach Szarapowej nie wypowiadali się żadni "eksperci" i "nie mówiło się w kuluarach" do momentu konferencji prasowej samej Maszy. W moim przekonaniu to jakaś tania sensacja i żadnego bana nie ma. Choć nie mam złudzeń,że poza tenisem zawodnicy cały czas uczestniczą w konkursie na "lepszą aptekę" oraz "złap mnie jeśli potrafisz" - ale może to mój cynizm nabyty... rotfl .

Może zresztą ta beznadziejna forma całego ATP to jakiś "efekt Szarapowej" kto to wie...
A RN i RF maja po prostu innego aptekarza... rotfl
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Tenis a doping

Vivid pisze:To może nie być zasłyszana plotka. "Normalna" zagrywka słabych dziennikarzy - z tzw. wtajemniczonych źródeł wiem, że...
Tia, pierdu-pierdu. :P
Może głupia gąska szuka taniego rozgłosu? Gorzej dla niej jak się z pozwem obudzi... rotfl
No właśnie powinien, jeśli tego nie zrobi to można się wówczas zastanawiać czy plotka nie jest prawdziwa... ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a doping

Jurek Kiler pisze:
Vivid pisze:To może nie być zasłyszana plotka. "Normalna" zagrywka słabych dziennikarzy - z tzw. wtajemniczonych źródeł wiem, że...
Tia, pierdu-pierdu. :P
Może głupia gąska szuka taniego rozgłosu? Gorzej dla niej jak się z pozwem obudzi... rotfl
No właśnie powinien, jeśli tego nie zrobi to można się wówczas zastanawiać czy plotka nie jest prawdziwa... ;)
No właśnie nie powinien. ;) Z czwartą władzą (media) jeszcze nikt nie wygrał. Taka wojna nie ma sensu. Najlepiej coś takiego olać. Po co pozwalać jakiejś pani-nikt robić karierę na własnych plecach? Ostatecznie jak się bronisz to też ci wytkną, że chyba coś masz za uszami. Poza tym temat się robi chodliwy i reszta hien się dołączy. Wtedy nawet jak jest OK to i tak wizerunek poszedł się paść ...
A jak kogoś olewasz to nie ma punktu zaczepienia i temat zdycha. Reaguje się wtedy jak ktoś faktycznie opiniotwórczy to podchwyci i coś zacznie mącić.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Tenis a doping

Może i masz rację, w sumie nie wiem. Jednak jeśli jest czysty i ma tego świadomosć to ma pewną wygraną w sądzie. Może jednak źle myślę, niemniej prędzej czy później się ktoś go o to zapyta, ciekawe co wówczas powie...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis a doping

Jurek Kiler pisze:..nie mniej prędzej czy później się ktoś go o to zapyta, ciekawe co wówczas powie...
Jak to co? Powie: nie reagowałam, bo wiem, że "polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby". rotfl
Albo prościej: "Psy szczekają - karawana idzie dalej".. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a doping

Nikt poważny raczej się nie zapyta o takie pomówienie (póki co :P), a jeżeli zapyta to jak usłyszy - Wiesz, kto by na coś takiego reagował? ;), to też się uśmieje i zamknie temat.
Tak jak napisałem, reagować należy jak temat eskaluje lub podejmują go ludzie z autorytetem. Jeżeli ktoś by chciał reagować na każdego szczekającego pinczerka to by nie miał czasu ... na nic innego. :)

Masz przykład Nadala, od lat zarzuca mu się doping. Czy reaguje? Nie, totalna olewka. Zareagował niedawno, ale bardzo słusznie gdyż taką tezę postawiła zupełnie poważnie minister czy wiceminister sportu Francji. Nieważne, że tą panią to znają tylko sportowcy we Francji i może jakaś część społeczeństwa francuskiego. Nie zmienia to faktu, że opinia wygłoszona publicznie przez urzędnika w randze ministra czy wiceministra jednego z największych krajów UE swoje waży. Tego nie można puścić płazem. Rafa zagroził procesem. Jak to się skończyło nie wiem, nie interesowało mnie to. Niemniej jak napisałem powyżej, w takiej sytuacji reakcja powinna być natychmiastowa - albo pani to odszczeka i przeprosi, albo pozew. Olać to można gdyby tak powiedział np. minister sportu Białorusi czy Korei Północnej. :P Te państwa to farsa i trudno je brać serio czy liczyć na odpowiedzialność za słowa.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a doping

Ostatnio jakiś wysyp filmików z treningów. Co to, nowa "kampania" PR-owa? :twisted:
Pokazujemy, że trenujemy, a nie koksujemy. rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis a doping

Vivid pisze:Ostatnio jakiś wysyp filmików z treningów. Co to, nowa "kampania" PR-owa? :twisted:
Pokazujemy, że trenujemy, a nie koksujemy. rotfl rotfl rotfl
Idź już kręcić te filmiki z McD :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a doping

Jakuboto pisze:
Vivid pisze:Ostatnio jakiś wysyp filmików z treningów. Co to, nowa "kampania" PR-owa? :twisted:
Pokazujemy, że trenujemy, a nie koksujemy. rotfl rotfl rotfl
Idź już kręcić te filmiki z McD :P.
To mnie za doping wywalą. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Tenis a doping

Artykuł w języku angielskim poświęcony dopingowi w sporcie, klik.

Jestem bardzo ciekaw jak w nowym sezonie zaprezentują się czołowi zawodnicy. Federer, Nadal... Najbardziej jednak będzie mnie interesować dyspozycja tych co już zakończyli sezon i startować będą dopiero w 2018 roku.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a doping

La_Patik- pisze:Jestem bardzo ciekaw jak w nowym sezonie zaprezentują się czołowi zawodnicy. Federer, Nadal...
Jak to jak? Będą zdopingowani ... do gry oczywiście. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: Tenis a doping

Daniel Evans zdyskwalifikowany za zażywanie kokainy.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Tenis a doping

Zawieszony może jednak?
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Tenis a doping

On już od czerwca jest zawieszony. Teraz po prostu ogłosili, że kara potrwa rok.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis a doping

Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”