Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Jerzy Janowicz

Fucsovics ma już na rozkładzie Rublova, to co mu tam taki Janowicz, ale huku nie było - 2 TB.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Jerzy Janowicz

PitS pisze:
Vivid pisze:Z hukiem? ;)
Z drzwiami od stodoły. rotfl
Chyba od szopy. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

To Alzheimer.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Jerzy Janowicz

PitS pisze:To Alzheimer.
Panie doktorze, mam sklerozę.
Od kiedy?
Co od kiedy?
Tę sklerozę.
Jaką sklerozę???
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

hokej pisze:
PitS pisze:To Alzheimer.
Panie doktorze, mam sklerozę.
Od kiedy?
Co od kiedy?
Tę sklerozę.
Jaką sklerozę???
-kochanie jak się nazywa ten kwiat co ma takie ostre kolce?
-róża
-Różo, Różo nie pamiętasz gdzie położyłem swoją gazetę?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Jerzy Janowicz

Jerzy Janowicz zmagający się praktycznie cały mecz z kontuzją kolana... Wygrał mecz z pupilkiem publiczności Gombosem w challengerze w Bratysławie. Polak zachowywał się jak typowy "tanker", nie biegał do praktycznie żadnej piłki, bronił się wyłącznie serwisem, ale od niechcenia wygrał drugi set, w trzecim wziął MTO, by "wyłapać" Słowaka w tiebreaku. Przy okazji uratował mój kupon.
Jutro ciekawie zapowiada się mecz dwóch czajników - po jednej stronie stanie Jurek, po drugiej zaś Tomic. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Jerzy Janowicz

W poprzednim turnieju w niemieckim Eckental doszedł do finału, ale tam niestety po raz kolejny zostało pokazane jak na dłoni, jak niestabilny psychicznie jest to zawodnik... Trzeci set, walka na całego, 2:2 przy serwisie rywala i break point dla Polaka. Niemiec broni tego breaka asem z drugiego podania i w tym momencie Janowicz praktycznie przestaje grać, obrażony (gesty pokazujące niedowierzanie, jak ten drugi mógł zagrać asa z drugiego podania przy obronie breaka! Jak on śmiał!) na cały świat oddaje bez walki seta 3:6. Smaczku dodaje fakt, że tego jednego gema zdobył serwując wszystkie wygrywające podania.

Tu naprawdę bez katorżniczej pracy umysłowej nie będzie happy endu, choć nadal oczywiście życzę Janowiczowi, żeby utrzymywał się w pierwszej pięćdziesiątce i był typowym zawodnikiem "z czołówki" przez kilka lat z rzędu. Bo o top 20 to nie ma co myśleć.

A co do Bratysławy, to zaraz zaczynają podrygi z Tomicem, link do streama tu:

https://livestream.com/ATP
8:7 40:15
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Jerzy Janowicz

Janowicz to człowiek zagadka. Wczoraj nie biegał do żadnej piłki, odbijał tylko to, co dostawał na rakietę. Puszczał serwisy rywala, bronił się tylko serwisem. Dziś nagle zaczyna grać wymiany, sporo biegać, konstruować akcję mimo, iż w drugim secie wziął MTO. Tomic odhaczony.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Jerzy Janowicz

SABR pisze:Janowicz to człowiek zagadka. Wczoraj nie biegał do żadnej piłki, odbijał tylko to, co dostawał na rakietę. Puszczał serwisy rywala, bronił się tylko serwisem. Dziś nagle zaczyna grać wymiany, sporo biegać, konstruować akcję mimo, iż w drugim secie wziął MTO. Tomic odhaczony.
Też to mnie uderzyło. Ale też nawierzchnia mu sprzyja, bardzo szybka. Ile asów strzelił? 18? Wymiany na 2 strzały. Ale nieźle to wyglądało.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Jerzy Janowicz

Marcin_L pisze:
SABR pisze:Janowicz to człowiek zagadka. Wczoraj nie biegał do żadnej piłki, odbijał tylko to, co dostawał na rakietę. Puszczał serwisy rywala, bronił się tylko serwisem. Dziś nagle zaczyna grać wymiany, sporo biegać, konstruować akcję mimo, iż w drugim secie wziął MTO. Tomic odhaczony.
Też to mnie uderzyło. Ale też nawierzchnia mu sprzyja, bardzo szybka. Ile asów strzelił? 18? Wymiany na 2 strzały. Ale nieźle to wyglądało.
Poszło 18 asów, a co zaskakujące nie popełnił żadnego podwójnego błędu. Dzisiejsza wersja Jurka bardzo mi odpowiadała, choć naprawdę nie rozumiem, jak można w ciągu 24 godzin przestawić swoją grę (swoją mentalność?) o 180 stopni. No cóż, w półfinale może odbyć się polski pojedynek z Majchrzakiem, co byłoby miło zobaczyć. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Pewnie przed poprzednim meczem przegrał w CS'a :P. A teraz albo nie grał albo wygrał, zaoszczędził klawiaturę to i głowa czysta była :D.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Zdecydowanie praca nad głową, w tym przypadku nad uspakajaniem negatywnych emocji, jest konieczna. Tylko może to nie dać rezultatu. Czasem "ten typ tak ma" i oczywiście wiele można poprawić, ale nie naprawić.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Jerzy Janowicz

Nie wiem jak można na niego liczyć. Jak dla mnie powinien zgnić na największym dnie rankingu tenisowego i niech gwiazdorzy w Futures'ach.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Jerzy Janowicz

WarriorsOfAden pisze:Nie wiem jak można na niego liczyć. Jak dla mnie powinien zgnić na największym dnie rankingu tenisowego i niech gwiazdorzy w Futures'ach.
A co on ci takiego zrobił ?? :)
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Jerzy Janowicz

Gra lepiej od Niego w tenisa. ;)
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Jerzy Janowicz

Marcoone pisze:Gra lepiej od Niego w tenisa. ;)
Touché!
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Oby nie w CS-a. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Jerzy Janowicz

Czy J. Janowicz zakończył karierę tenisową? Serio pytam, bo nie śledzę od jakiegoś czasu jego losów a właśnie zauważyłem, że chyba nie gra nic w tym sezonie...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Jerzy Janowicz

Miał operację kolana, jest prawdopodobne, że wróci do gry w kwietniu.
Gemset
Bywalec
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 mar 2014, 08:48

Re: Jerzy Janowicz

I laserową korekcję wzroku. Nie będzie musiał kombinować z okularami.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”