Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: Jerzy Janowicz

WarriorsOfAden pisze:Od kiedy bycie sławnym zobowiązuje do bycia świętym wzorem do naśladowania? Matko boska, widzę, że tutaj na forum to niektórzy są po prostu święci, pozazdrościć.
Myślę, że bycie sławnym bardziej zobowiązuje niż bycie zwykłym śmiertelnikiem. Nikt tutaj nie jest świętym, ale są przepisy, których nie łamię... Inaczej może napiszę - za przejechanie na czerwonym świetle, ja dostanę 500 zł i 6 punków karnych, a Jerzyk prawdopodobnie tego nie dostanie, bo to Jerzy Janowicz. A nawet jeżeli JJ dostanie mandat, to czy dla niego 500 zł, będzie taką samą karą jak 500 zł dla przeciętnego Polaka???
Oczywiście nie buduję szubienicy i też dobrze zdaję sobie sprawę z jakości polskich dróg, przepustowości tych dróg, ilości beznadziejnych ograniczeń i fotoradarów ale też nie zamierzam tolerować zachowania, a tym bardziej usprawiedliwiać takiego zachowania "tylko" tenisisty, który jest osobą medialną...
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

Nie chodzi o usprawiedliwianie JJ.

Myślę że nikt nie pochwali jeżdżenia na czerwonym świetle, ale to nie jest forum Onetu, żeby się teraz przez tydzień skupiać nad tym faktem.

Po prostu lepiej się zająć jego grą niż życiem poza boiskiem.

Jak już to ciekawszym "newsem" było dla mnie, że druga połowa Matkowskiego jest zamieszana w "burdelową aferę", tą głośną na całą Polskę. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie śledzę tematu, ale to przynajmniej jest zabawne (dla mnie, nie dla tenisisty).
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Jerzy Janowicz

widget pisze:Jak już to ciekawszym "newsem" było dla mnie, że druga połowa Matkowskiego jest zamieszana w "burdelową aferę", tą głośną na całą Polskę.
W sensie Fyrstenberg? ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

Panowie, to nie Pudelek. Proszę Was. :tired:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Gary pisze:
widget pisze:...druga połowa Matkowskiego...
W sensie Fyrstenberg? ;-P
Nie Gary, jego bochenek. Ten który jest prawie taki jak mój. "Prawie" ... robi różnicę rotfl .

I ED ma rację, nie pudelkować i nie pinczerkować, nie wypada.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

TomPL pisze:
Smyk pisze:No to zaczęło się ...
Zaczęło się bycie medialnym. :)
Natomiast nie wiem, jak ktoś może poważnie brać to co Fakt pisze, w jakiejkolwiek sprawie zresztą...
Też odbieram to co Smyk napisał w formie żartobliwej, bo nie wyobrażam sobie sytuacji w której mamy komentować w jakiś sposób te dziennikarskie wymiociny.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Jerzy Janowicz

Fajny wywiad z Janowiczem w dzisiejszej "Wyborczej". :::gd::: Polecam.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

Nie jest źle. 3 runda AO, bilans 4-2 w tym roku. Mecze Pucharu Davisa bes straty seta. Jest regularność. A do tego nie schodzi poniżej swojego poziomu. Powiedziałbym, że nie schodzi poniżej poziomu top 40 albo nawet top 30 ATP, a to bardzo ważne. Póki co jestem dobrej myśli co do Jerzego.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Jerzy Janowicz

Z moich informacji wynika, że nawet wczłapał się na 25. pozycję w rankingu. :wink:
Awatar użytkownika
Szakalova
Bywalec
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 21 sty 2013, 12:08

Re: Jerzy Janowicz

Tennisowy pisze:Fajny wywiad z Janowiczem w dzisiejszej "Wyborczej". :::gd::: Polecam.
Na mnie ten wywiad wywarł bardzo negatywne wrażenie. Jakiś taki... bucowaty ten "Jerzyk". :rolleyes:
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Jerzy Janowicz

Szakalova pisze:
Tennisowy pisze:Fajny wywiad z Janowiczem w dzisiejszej "Wyborczej". :::gd::: Polecam.
Na mnie ten wywiad wywarł bardzo negatywne wrażenie. Jakiś taki... bucowaty ten "Jerzyk". :rolleyes:
"Mam" tak samo...
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzy Janowicz

A ja to odwrotnie odbieram.
Mówi co myśli, nie udaje na siłę grzecznego, za wszelką cenę poprawnego politycznie chłopca. Ma większość rzeczy w głębokim poważaniu i skupia się na grze. Dla mnie to oznaka cywilnej odwagi w tym kraju.

Wg mnie dzięki temu właśnie będzie mógł wygrywać w przyszłości. Jak się zacznie rozpraszać co kto o nim myśli, jak powinien się zachować, bo potem go obsmarują w gazecie, albo jak ma się cieszyć po wygranej piłce, bo obok jest kamera, to będzie pozamiatane.

Odczepić się od chłopaka i oceniać wyniki Panowie!
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Jerzy Janowicz

:::gd:::
Dokładnie, niektórzy chcą z niego zrobić na siłę celebrytę, wysłać na szkolenie PR, do wizażystki i nie wiadomo jeszcze do kogo. A on chce przede wszystkim grać i za to ma u mnie duuuży plus. Dziennikarzy, którzy nie odróżniają lifta od slajsa gonić w ... pole.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Jerzy Janowicz

Nie mieszajmy dwóch spraw - to jest sportowiec i niech gra dobrze, będę mu kibicował.

A że ma tendencję do prymitywnych i mało kulturalnych zachowań, to jest osobna kwestia. I tyle.
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Jerzy Janowicz

Mnie się, mówię szczerze, jego zachowanie na AO nie podobało. On też sobie zdaje z tego sprawę, że było mało fajne i przyznaje, że pracuje nad sobą, żeby takich "wybuchów" było mniej. A sam wywiad, uważam, bardzo fajny, jest w nim bezpośredni, ma swoje priorytety, potrafi oddzielić rzeczy dla sportowca ważne od pierdół. Nie widzę tam nic "bucowatego". Dla mnie plus. :::gd:::
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Jerzy Janowicz

Macie może link do całego wywiadu?
Awatar użytkownika
robpal
Senior
Senior
Posty: 4737
Rejestracja: 16 maja 2009, 23:39
Lokalizacja: Palaiseau

Re: Jerzy Janowicz

TadX pisze:Macie może link do całego wywiadu?
Nie ma, bo to EKSKLUZIF, tylko drukowany!
Nigdy nie zapłacę ani grosza za wywiad w GW, trzeba się szanować. O_O
mtenis team

"He's going to be around in the top two or three in the world for as long as he wants to be. He's an animal, a great athlete and a great player."
Pete Sampras o Rafaelu Nadalu
"Lecę do Montrealu, gdzie brnę do samego finału z hiszpańskim młokosem, o którym mówią wszyscy. To Rafael Nadal. Nie mogę go pokonać. Nie mogę go oszacować. Nie widziałem nikogo, kto by się tak poruszał po korcie tenisowym."
Andre Agassi, "Open"
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Jerzy Janowicz

Pójdę do kiosku, albo do Empika, wezmę, przeczytam, odłożę, pójdę... ;)
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Jerzy Janowicz

robpal pisze:
TadX pisze:Macie może link do całego wywiadu?
Nie ma, bo to EKSKLUZIF, tylko drukowany!
Nigdy nie zapłacę ani grosza za wywiad w GW, trzeba się szanować. O_O
Eksluzif mówisz... ;) No nic, może gdzieś ktoś będzie miał starą gazetę ;).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jerzy Janowicz

Piraci prasowi. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”