Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Victoria Azarenka

RatRace pisze:
PitS pisze:
masters pisze:Witam co sądzicie o tej zawodniczce?
Kolejna Panna Nikt.
PitS'a byle co nie zadowoli. :wink:
Wiesz, jeśli jedyną rzeczą z jaką ją kojarzę to to że jest głośniejsza od mojego klaksonu ........?
No jeszcze z jedną. Jak grała z Kvitową to miała lustrzane odbicie jej stroju. Ale jak grała z Kvitową to już nie kojarzę rotfl.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Victoria Azarenka

PitS pisze:Wiesz, jeśli jedyną rzeczą z jaką ją kojarzę to to że jest głośniejsza od mojego klaksonu ........?
Zmień klakson ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Victoria Azarenka

No to, mimo że nie jesteśmy na rykowisku, mamy nową jedyneczkę na liście WTA. Gratulacje dla Viktorii! Radwańska po raz kolejny przegrała ze zwyciężczynią całej imprezy.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Victoria Azarenka

Nooo, teraz mi się nie będzie myliła, albo będzie mi się myliła tylko z Kvitową, Obie wygrały niespodziewanie Szlema i tak samo się ubierają. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Victoria Azarenka

PitS pisze:Nooo, teraz mi się nie będzie myliła, albo będzie mi się myliła tylko z Kvitową, Obie wygrały niespodziewanie Szlema i tak samo się ubierają. :wink:
:::loled::: Jarmark Europa Wschodnia rules! rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Victoria Azarenka

Tak patrzę sobie na mecz Azarenki z Kuznetsovą i już miałem to wcześniej pisać, tzn. czy też macie takie wrażenie, że Azarenka jest z twarzy podobna (nawet wyraźnie) do Łukaszenki - ojca narodu białoruskiego? :)
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Victoria Azarenka

Aurelius pisze:Tak patrzę sobie na mecz Azarenki z Kuznetsovą i już miałem to wcześniej pisać, tzn. czy też macie takie wrażenie, że Azarenka jest z twarzy podobna (nawet wyraźnie) do Łukaszenki - ojca narodu białoruskiego? :)
Nie.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Victoria Azarenka

Aurelius pisze:Tak patrzę sobie na mecz Azarenki z Kuznetsovą i już miałem to wcześniej pisać, tzn. czy też macie takie wrażenie, że Azarenka jest z twarzy podobna (nawet wyraźnie) do Łukaszenki - ojca narodu białoruskiego? :)
Zmień okulistę ... albo do niego idź ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Victoria Azarenka

Aurelius pisze:Tak patrzę sobie na mecz Azarenki z Kuznetsovą i już miałem to wcześniej pisać, tzn. czy też macie takie wrażenie, że Azarenka jest z twarzy podobna (nawet wyraźnie) do Łukaszenki - ojca narodu białoruskiego? :)
Mam też takie wrażenie :oops:.

No może nie jest to wyraźne, ale wrażenie jest.
daw09
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:50

Re: Victoria Azarenka

Eurosport pisze:Sztab liderki rankingu WTA Wiktorii Azarenki powiększył się o byłą rakietę numer 1 pań Francuzkę Amelie Mauresmo!
No no, niezły ruch ale ciekawe czy takie wzmocnienie sztabu wniesie coś więcej do tenisa Victorii.
.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Victoria Azarenka

daw09 pisze:
Eurosport pisze:Sztab liderki rankingu WTA Wiktorii Azarenki powiększył się o byłą rakietę numer 1 pań Francuzkę Amelie Mauresmo!
No no, niezły ruch ale ciekawe czy takie wzmocnienie sztabu wniesie coś więcej do tenisa Victorii.
Ciekaw właśnie jestem, jak Amelka ma wzmocnić tenis Wiktorii. Grę na siatce? Raczej to nie tenis Azarenki, może taktyka.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Matioszu
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2010, 00:26

Re: Victoria Azarenka

ppeter pisze:
daw09 pisze:
Eurosport pisze:Sztab liderki rankingu WTA Wiktorii Azarenki powiększył się o byłą rakietę numer 1 pań Francuzkę Amelie Mauresmo!
No no, niezły ruch ale ciekawe czy takie wzmocnienie sztabu wniesie coś więcej do tenisa Victorii.
Ciekaw właśnie jestem, jak Amelka ma wzmocnić tenis Wiktorii. Grę na siatce? Raczej to nie tenis Azarenki, może taktyka.
Już widzę na Wimbledonie Azarenkę - slajs i do siatki rotfl. Może bym ją nawet polubił ;-P.
daw09
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:50

Re: Victoria Azarenka

Pamiętam, jak w 2010 roku Vika została przestawiona na agresywną grą i bardzo częste wypady do siatki na okres od Dubaju do Miami włącznie. Wyglądało to efektownie i przynosiło efekty, ale na mączce grała już z linii końcowej. Do tego stylu już nie powróciła ostatecznie, a grać przy siatce potrafiła całkiem nieźle. Sukcesy deblowe w parze z Kirilenko i mikście pomagają. Może Amelie spowoduje, że Aza ponownie zacznie się przy sieci pojawiać nie tylko po to, aby skończyć drive'em wystawkę?
.
Piter.
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 18 mar 2012, 20:42

Re: Victoria Azarenka

To to Miami gdzie ugrała 4 gemy z Kim? :P
daw09
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 374
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:50

Re: Victoria Azarenka

Tak, właśnie to :). Przegrać z Kim w tamtych czasach to nie był wstyd, wygrała w świetnym stylu cały turniej :wink:.
.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Victoria Azarenka

Białoruski wyjec w ciąży z chłopakiem, o którym istnieniu chyba nikt nie wiedział.
Jedno jest pewne - poród będzie bardzo głośny. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Victoria Azarenka

Dziecko będzie głośniejsze, ewolucja. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Victoria Azarenka

Wiktoria gra pierwszy turniej po urodzeniu dziecka. :) Mallorca Open w Santa Ponsa (trawa, bardzo ładne korty).
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Victoria Azarenka

A myślałem, że da sobie spokój z tenisem. No proszę ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Victoria Azarenka

Szczuplejsza sporo. Dobrze wygląda :::gd::: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”