Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Victoria Azarenka

Akustyczna jak kiedyś?
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Victoria Azarenka

keicam pisze:Akustyczna jak kiedyś?
Przynajmniej akustyka idzie w parze z jej wielkimi umiejętnościami. :)

W wywiadach wspominała, że wciąż liczą się dla niej najwyższe cele. Mam nadzieję, że dołoży może nawet kolejne tytuły wielkoszlemowe wykorzystując tę mizerię w obecnym babskim tenisie. Kiedyś po powrocie z urlopu macierzyńskiego wygrać Szlema to był wyczyn historyczny, dziś powracające mamy (Vika i Serena) będą faworytkami. rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Victoria Azarenka

SABR pisze:
keicam pisze:Akustyczna jak kiedyś?
Przynajmniej akustyka idzie w parze z jej wielkimi umiejętnościami. :)
Widziałem jej trening. Robiła wszystko tak samo, tylko po cichu. Nawet czasem w meczach kiedy trafi w siatkę przerywa "wycie" w tym momencie, więc nie jest to naturalna kompresja czy jakiś tam inny sposób na wydobycie energii jak to było u Seles, tylko cyniczne rozpraszanie i wkurzanie przeciwniczek... To, plus jej słynny atak paniki nie pozwalają mi przekonać się do tej osoby, mimo, że jej np. bh jest palce lizać.
Ogólnie zawsze kibicuję tej która gra po cichu. Wszystkie "wrzaskuny" powinny zostać uciszone systemowo...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Victoria Azarenka

Wszystkie brzydkie jęczące (mute na pilocie) można uciszyć ale ładne mogą jęczeć :D ;).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Victoria Azarenka

Jakuboto pisze:Wszystkie brzydkie jęczące (mute na pilocie) można uciszyć ale ładne mogą jęczeć :D ;).
Brzydkie i jęczące to najlepiej w ogóle wyłączyć. rotfl

Maria dokładnie robi te same manewry, na treningu cichutko, by potem kilkadziesiąt decybeli na samym meczu wydawać. Szkoła Bollettieriego. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Pinas
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 20 mar 2010, 21:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Victoria Azarenka

https://www.onet.pl/sport/onetsport/bia ... r,d87b6cc4

W takich momentach idzie odróżnić ludzi od zwykłych gnid. Zastanawia mnie po oni na Białorusi i w Rosji w ogóle grają pod ich flagami. Podatki i tak płacą pewnie w Monako, więc mogliby mieć totalnie wywalone na te swoje kurwidołki.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Victoria Azarenka

Nie zazdroszczę jej sytuacji. Dobrze się gada z fotela. A ta dziewczyna, jak inni, pewnie jest przeciw, ale rodzinę na miejscu ma ...
Poza tym jest w trudnej sytuacji bo wcześniej się z Łukaszenką fotografowała, i to całkiem ochoczo ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”