2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Andy Murray

Vivid pisze:
2_D pisze:
Vivid pisze:Przez większość kariery taki męczywół kortowy, którego nie dało się sensownie oglądać :::bd::
Kilka lat temu zmienił trochę grę, więcej ofensywności i inicjatywy. Ale to nie zmienia obrazu.
Życzę mu przede wszystkim zdrowia i powodzenia w życiu poza tenisem.
Natomiast w tenisie nie będzie mi go brakować.
A takie sobie spostrzeżenie od znawców dla miłośników tenisa. :D
Ale nadal chciałbyś być na moim miejscu ;)
No ba :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

Smutne. Szkoda, że nie mógł jeszcze pograć i cieszyć się tenisem.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Andy Murray

Bardzo lubię gościa - szczegolnie za motywowanie się na korcie, mordercze wymiany. Zagrał wiele wspaniałych meczów (może jeszcze zagra kilka..) Ciekawa osobowść po za kortem. Bez wątpienia gracz wybitny. Szkoda ale swoje i tak ugrał w tak ciężkim okresie.
21 WS..
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Andy Murray

Jeden z moich ulubionych tenisistów, wielka szkoda.
Jurek Kiler pisze:nawet nie zauważyła by on chamsko się w stosunku do niej achował
Serio nie zauważyłeś jaką miała minę po tym pytaniu? Innej reakcji się nie można spodziewać kiedy na takiej gali typ się Ciebie pyta, czy zatwerkujesz, to było żałosne.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Andy Murray

La_Patik- pisze:Jeden z moich ulubionych tenisistów, wielka szkoda.
Jurek Kiler pisze:nawet nie zauważyła by on chamsko się w stosunku do niej achował
Serio nie zauważyłeś jaką miała minę po tym pytaniu? Innej reakcji się nie można spodziewać kiedy na takiej gali typ się Ciebie pyta, czy zatwerkujesz, to było żałosne.
Pierwszy raz przyznawają nagrodę kobiecie i pierwsze pytanie, jakie słyszy, to o umiejętnościah twerkowania. Wystarczy popatrzeć na minę Mbappe, jak czuł się zażenowany nie wspominając o samej bohaterce. Nie przypominam sobie sytuacji, gdyby mężczyzna odbierał taką prestiżową nagrodę i został pierwsze zapytany na przykład o umiejętność striptizu. :rolleyes:
Kobiety często rzeczywiście przesadzają z osądami, ale tutaj krytyka słuszna.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Andy Murray

La_Patik- pisze:
Jurek Kiler pisze:nawet nie zauważyła by on chamsko się w stosunku do niej achował
Serio nie zauważyłeś jaką miała minę po tym pytaniu? Innej reakcji się nie można spodziewać kiedy na takiej gali typ się Ciebie pyta, czy zatwerkujesz, to było żałosne.
Mnie chodziło o to co ona sama mówiła o tym zajściu.

I jak napisałem tekst był głupi i nie na miejscu, ale cała sytuacja po prostu rozdmuchana.
Tomaszz
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 3 maja 2017, 22:16

Re: Andy Murray

SABR pisze:
La_Patik- pisze:Jeden z moich ulubionych tenisistów, wielka szkoda.
Jurek Kiler pisze:nawet nie zauważyła by on chamsko się w stosunku do niej achował
Serio nie zauważyłeś jaką miała minę po tym pytaniu? Innej reakcji się nie można spodziewać kiedy na takiej gali typ się Ciebie pyta, czy zatwerkujesz, to było żałosne.
Pierwszy raz przyznawają nagrodę kobiecie i pierwsze pytanie, jakie słyszy, to o umiejętnościah twerkowania. Wystarczy popatrzeć na minę Mbappe, jak czuł się zażenowany nie wspominając o samej bohaterce. Nie przypominam sobie sytuacji, gdyby mężczyzna odbierał taką prestiżową nagrodę i został pierwsze zapytany na przykład o umiejętność striptizu. :rolleyes:
Kobiety często rzeczywiście przesadzają z osądami, ale tutaj krytyka słuszna.
Z tego co czytałem, to ta piłkarka lansuje się kręceniem tyłkiem na Instagramie i stąd ten tekst. Krytyka słuszna, ale rozmiar już przesadzony.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

La_Patik- pisze:Jeden z moich ulubionych tenisistów, wielka szkoda.
Moich też. Będzie mi brakowało jego kombinacyjnej gry i kortowej inteligencji. Swoje wygrał. :::gd::: Mocno kibicowałam mu, gdy walczył o pierwszy od lat brytyjski Wimbledon. :)
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Andy Murray

Tomaszz pisze:
SABR pisze:
La_Patik- pisze:Jeden z moich ulubionych tenisistów, wielka szkoda.
Jurek Kiler pisze:nawet nie zauważyła by on chamsko się w stosunku do niej achował
Serio nie zauważyłeś jaką miała minę po tym pytaniu? Innej reakcji się nie można spodziewać kiedy na takiej gali typ się Ciebie pyta, czy zatwerkujesz, to było żałosne.
Pierwszy raz przyznawają nagrodę kobiecie i pierwsze pytanie, jakie słyszy, to o umiejętnościah twerkowania. Wystarczy popatrzeć na minę Mbappe, jak czuł się zażenowany nie wspominając o samej bohaterce. Nie przypominam sobie sytuacji, gdyby mężczyzna odbierał taką prestiżową nagrodę i został pierwsze zapytany na przykład o umiejętność striptizu. :rolleyes:
Kobiety często rzeczywiście przesadzają z osądami, ale tutaj krytyka słuszna.
Z tego co czytałem, to ta piłkarka lansuje się kręceniem tyłkiem na Instagramie i stąd ten tekst. Krytyka słuszna, ale rozmiar już przesadzony.
Jeśli to prawda to w ogóle nie powinno być tematu, gdyby lansowała się nie twerkowaniem tylko mniej wyuzdanym tańcem i o niego zapytał to też byłby seksizm?

Oczywiście jeśli to prawda.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Andy Murray

Według mnie tekst pozostawałby słabym, nawet gdyby dorabiała będąc tancerką go-go czy prostytutką.
Tomaszz
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 3 maja 2017, 22:16

Re: Andy Murray

Chyba jednak ktoś to wymyślił, bo sprawdziłem na Instagramie i nie ma nic takiego. Nie można ufać internetowi.
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Andy Murray

Na pewno trzeba być uczciwym i przyznać , że był niezłym tenisistą Obrazek i należy mu się na pożegnanie kariery sportowej dobre słowo. Biegane to on miał i potrafił dojść do takich piłek, które inni mogli tylko oglądać kątem oka, no i stąd te kontuzje i przedwczesne zakończenie kariery. Mnie zawsze intrygowały te jego góralskie pokrzyki coś podobnego do "Juhu " chociaż to i tak spoko w porównaniu do ruskich tenisistek wpadających w ekstazę podczas meczu. :D Oj Oj
Pozdrawiam
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Andy Murray

No proszę :twisted: , płaczecie bardziej po jakiejś Szkocinie niż po Isi co smoka na spacer wyprowadzała ale Szlema nie wygrała. rotfl
Jednak wygrane Szlemy robią swoje. :P ;)

Czyli stofler już powoli chwyta - Federer, Nadal,... i tak już zostanie. :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Andy Murray

Andy podda się lada dzień kolejnej operacji biodra.
Wygląda na to, że ostatni mecz ma już za sobą. I nie zagra już na Wimbledonie :/ .
#sporttozdrowie
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Andy Murray

Biega tyle, to zbiera żniwo. Nadal drugi taki. Pytanie, kiedy Djoko padnie.

Proponuję bardziej zwolnić wszystkie nawierzchnie, mecze będa jeszcze bardziej widowiskowe :/.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Andy Murray

Marcin_L pisze:Proponuję bardziej zwolnić wszystkie nawierzchnie, mecze będa jeszcze bardziej widowiskowe :/.
Ja proponuję fotoradary postawić. Zbierze taki 25 punktów i niech sobie "odpocznie" 3-6 miesięcy. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Andy Murray

Podobno Andy jeszcze nie kończy kariery i ma zagrać debla z Feliciano Lopezem w Queen's Clubie. (źródło)
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Andy Murray

Szkot przyjął dziką kartę do turnieju singlowego w Cincinatti. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Andy Murray

SABR pisze:Szkot przyjął dziką kartę do turnieju singlowego w Cincinatti. :::gd:::
Hmm, szkoda miejsca. Ale jestem stronniczy, bo go nie lubię ;).
Awatar użytkownika
San Holo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 13 lip 2019, 14:51

Re: Andy Murray

Jeden czy dwa wygrane mecze już będą sukcesem. Miał kończyć karierę, ale jak widać nadal ciągnie do tenisa :-)

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”