Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

Andy przegrał wczoraj 5:7 , 3:5 z Tsongą w Mubadala World Tennis Championship. Dzisiaj będzie grał z Wawrinką. Jak widać, przygotowania idą i jest już w stanie odbijać zielonego włochacza. Ciekawe jaka będzie jego wydolność na początku sezonu i czy pozostał jakiś ślad po operacji, który mógł by mu przeszkadzać w grze...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Murray

Murray wygrał 6:3, 6:4. Ale gra Wawrinki nie porywa w Abu Zabi. Niemniej to tylko pokazówka i nie ma sensu wyciągać wniosków na podstawie wyników z takiego turnieju. Ba! Wszystkie turnieje przed Australian Open to tylko rozgrzewka, nie ma żadnego ważniejszego turnieju przed pierwszym w roku turniejem Wielkiego Szlema. :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

No patrz, nie pochwalił mi się (:] . A widziałeś może na żywo jak to wyglądało? Jest w nim nadzieja na 2014 :)?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Murray

O Wawrince napisałem w oparciu o jego wczorajszy mecz, a ten dzisiejszy przespałem... nie wiem jak bo mogłem przysiąc, że rano nie było tego spotkania w rozpisce, no ale skleroza nie boli chyba, że zapomni się kasku na budowie. ;)

A Murray jak zwykle, przepraszam fanów Szkota ale tak to odbieram, wieczny wyraz zatwardzenia na twarzy. Mimika Andy'ego jakoś mi nie leży, a w kombinacji z jego sposobem prowadzenia gry to już w ogóle jest dla mnie mało atrakcyjny "tenisowo".
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

Lendl i Murray kończą współpracę, taki mały news: :wink: http://www.tennis.com/pro-game/2014/03/ ... hip/50944/
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

No to jestem w szoku...
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Andy Murray

Lendl o ile zechce, powinien znaleźć szybko pracę, ludzie piszą o Berdychu, Tsondze, a ja ciekaw jestem co by to było, jeżeli Lendl zostałby trenerem JJ.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Andy Murray

Szkoda. :/
Obecna forma jest chyba wynikiem operacji a nie błędów trenerskich. A czy Andy znajdzie kogoś, kto by wpływał na niego równie pozytywnie, to nie mam pewności.
Ciekawe czyja to była inicjatywa?
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

tenisoowka pisze:..Ciekawe czyja to była inicjatywa?
Jakoś z tych kurtuazyjnych wypowiedzi obu - wnioskuję, że to Lendl zrezygnował. To on "ma ochotę zająć się swoimi autorskimi projektami", a Andy ze swoim sztabem "musi zastanowić się co dalej.."
Ale oczywiście to tylko moje spekulacje.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Andy Murray

To w tym sezonie Andy nie odegra ważnej roli.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Andy Murray

Dla mnie ogromne zaskoczenie... Co jak co, ale moim zdaniem ich współpraca dała spore rezultaty i był dobry prognostyk na przyszłość.

Może Becker teraz wejdzie do sztabu Andy'ego ;).
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Andy Murray

No spore zaskoczenie, tym bardziej jestem ciekaw jak będzie przebiegała dalsza część sezonu w wykonaniu Murraya, Oczywiście mączkę pomijam, bo to nie jego domena. Ale bez Lendla może być ciężko bardzo.

I w sumie szkoda, bo to była naprawdę dobrana i fajna para.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Andy Murray

Jeśli to nie żart, to jutro ma podać nazwisko nowego trenera. Na zagranicznych stronach można przeczytać, że Pete może być jego trenerem. Pytanie, czy to nie kolejny żart. :D Sam Sampras mówił niedawno, że nie ma zamiaru zostać trenerem.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Andy Murray

Dla mnie już i tak wielkim zaskoczeniem było to, że Lendl zrezygnował. No nie wiem - ja nie pamiętam żadnych przesłanek, które by to zapowiadały. Teraz to już sam nie wiem, kto by mógł być...
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Andy Murray

Rzeczywiście ta rezygnacja była sporym zaskoczeniem. Mówił, że nie chce tyle podróżować, a co zrobił, to pojechał do Miami i oglądał mecze Andyego. :D
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Murray

Guarded pisze:Jeśli to nie żart, to jutro ma podać nazwisko nowego trenera. Na zagranicznych stronach można przeczytać, że Pete może być jego trenerem. Pytanie, czy to nie kolejny żart. :D Sam Sampras mówił niedawno, że nie ma zamiaru zostać trenerem.
To by było tak samo głupie jak Becker u Djoka.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Andy Murray

Jak piszą, Andy robi sobie miesięczną przerwę w rozgrywkach ATP. Cel: złapanie "oddechu" i przede wszystkim... skompletowanie nowego teamu. Lendl natchnął go bardzo pozytywnie. Ciekawe, kto będzie jego następcą.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Andy Murray

Fibak jet wolny to mu może Novak go poleci. :D
Szkot ma rzeczywiście problem, bo jak na mączce nie ma wielu punktów do obrony, tak połowa jego punktów jest z wygranej na Wimbledonie i tam musi pokazać dobrą grę.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Andy Murray

McEnroe ( prawdopodobnie ) trenerem Murray'a. Co drugie słowo na Wimbledonie będzie wypikane rotfl .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Andy Murray

Madox pisze:McEnroe ( prawdopodobnie ) trenerem Murray'a. Co drugie słowo na Wimbledonie będzie wypikane rotfl .
Nie jestem przekonany tak na starcie co do połączenia dwóch takich osobowości. Murray'owi pomogło to, że Lendl ograniczył dramatyzowanie na korcie. U McEnroe'a to było normą, tylko że jemu to jakoś pomagało, u Andy'ego już niekoniecznie... Tak widzę to na chwilę obecną, ale może i Mac zmienił przyzwyczajenia :).

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”