Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Andy Murray

karjar pisze: Tak jest. Było to widoczne zwłaszcza w kluczowych momentach w Szanghaju. :]
Bez przesady, może nie grał na hura każdej piłki np. w tie-breaku, ale zauważ w jaki sposób bronił piłek setowych.
Z drugiej strony oczywiście nie należy popadać ze skrajności w skrajność, typowy atakujący to nigdy nie będzie.
#NKrising
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Andy Murray

Ja z oceną Murra'ya i jego postępem jeszcze bym poczekał. Wygrał szlema, ale wszyscy wiedzą w jakich okolicznościach. Akurat tak się złożyło, że tego pierwszego zdobył, że tak powiem w najmniej uczciwych warunkach, w dodatku nie prezentując wcale dobrej gry.

Dla mnie on w dalszym ciągu jest numerem 4. Zdecydowanie za Djokovicem i Federerem, wystarczy sobie porównać ich tegoroczne rezultaty. To że pokonał średnio grającego w Szanghaju Szwajcara, to żadna nowość, wcześniej też potrafił go ograć w mniej ważnych turniejach i zwłaszcza pod koniec sezonu. Potrafił także rozegrać świetny mecz z Djokovicem w Melbourne i też przegrać... Nadal w tym sezonie także więcej wygrał mimo gry przez pół roku. Także spokojnie, przyszły sezon zweryfikuje jego postęp.

Gorzej jednak będzie jeśli wykruszą mu się dwaj rywale. Federer bo po prostu nie da już rady prezentować tak równej formy jak w tym roku i Nadal, bo zdrowie mu na to nie pozwoli. Wówczas o weryfikacje będzie trudniej, bo zostanie tylko Djokovic, który wszystkiego przecież nie wygra i jakiś szlem siłą rzecz do rąk Szkota wpadnie.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Murray

W Bydgoszczy na kortach Andy dostał niedawno przydomek szczura. Każdy z grających tenisistów, z którym rozmawiałem nie lubi Szkota, choć podzielają opinię że ostatnio gra bardzo dobrze i jego gra się podoba.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

Traw3k pisze:W Bydgoszczy na kortach Andy dostał niedawno przydomek szczura. Każdy z grających tenisistów, z którym rozmawiałem nie lubi Szkota, choć podzielają opinię że ostatnio gra bardzo dobrze i jego gra się podoba.
Paradoksalnie, podobno jest super sympatycznym gościem. Frytka na pytanie o najfajnieszego gracza w Tour'ze wskazał właśnie Andy'ego. ;-P
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Murray

Obiektyw pisze:Paradoksalnie, podobno jest super sympatycznym gościem. Frytka na pytanie o najfajnieszego gracza w Tour'ze wskazał właśnie Andy'ego. ;-P
I wtedy okazało się, że jak na Polaka przystało... Mówiąc te słowa trzeźwy nie był. ;-P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

Traw3k pisze:
Obiektyw pisze:Paradoksalnie, podobno jest super sympatycznym gościem. Frytka na pytanie o najfajnieszego gracza w Tour'ze wskazał właśnie Andy'ego. ;-P
I wtedy okazało się, że jak na Polaka przystało... Mówiąc te słowa trzeźwy nie był. ;-P
Był, był. Sam się zdziwiłem. O_O

Ja tam Andy'ego i jego styl bardzo zawsze lubiłem. Jak odejdzie Lleyton, to kto wie czy nie zmienię obrazka :). Oczywiście Andy musi przejść jeszcze na Yonki. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Andy Murray

Obiektyw pisze:Ja tam Andy'ego i jego styl bardzo zawsze lubiłem. Jak odejdzie Lleyton, to kto wie czy nie zmienię obrazka :). Oczywiście Andy musi przejść jeszcze na Yonki. ;)
Słuchaj, zadzwoń do niego. Jak go znam, to się zgodzi. :wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

RatRace pisze:
Obiektyw pisze:Ja tam Andy'ego i jego styl bardzo zawsze lubiłem. Jak odejdzie Lleyton, to kto wie czy nie zmienię obrazka :). Oczywiście Andy musi przejść jeszcze na Yonki. ;)
Słuchaj, zadzwoń do niego. Jak go znam, to się zgodzi.
Pewnie masz rację. To miły gość. Wystarczy poprosić.

W końcu Yonex płaci :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Andy Murray

Stasio się zgodził, a Andy by nie miał. Pewnie nie słyszał o jedynie słusznej marce i dlatego tkwi w błędzie.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

RatRace pisze:Stasio się zgodził, a Andy by nie miał. Pewnie nie słyszał o jedynie słusznej marce i dlatego tkwi w błędzie.
Stasia znam dobrze. Było łatwiej.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Murray

Obiektyw pisze:
RatRace pisze:Stasio się zgodził, a Andy by nie miał. Pewnie nie słyszał o jedynie słusznej marce i dlatego tkwi w błędzie.
Stasia znam dobrze. Było łatwiej.
Wszak minęliście się o kilka godzin w hotelu, ale wybieracie te same pokoje. :D
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Andy Murray

Karolku (Ty Złośliwcze! :)), tylko ten fakt wystarczył, aby po krókiej rozmowie przeszedł na jedyną słuszną firmę. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Andy Murray

Obiektyw pisze:Karolku (Ty Złośliwcze! :)), tylko ten fakt wystarczył, aby po krókiej rozmowie przeszedł na jedyną słuszną firmę. :)
Nie na darmo pracujesz w swojej branży. :D
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Andy Murray

Cóż za żałosny występ Szkota w pokazówce. Prowadził kilka razy po 40:0, nie mówiąc o kilkunastu niewykorzystanych BP, ale nagle przypominało mu się, że nie ma ochoty do gry i psuł na potęgę. Na miejscu publiki chciałbym zwrotu pieniędzy za bilet. No i oczywiście sezon się nie zaczął, a Andy już łapie się za każdą część ciała.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Bysiu1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2012, 16:05

Re: Andy Murray

Najlepszy był początek tego pojedynku gdzie skończyli jeden punkt i nagle zaczęło padać Tipsarević nie mógł powstrzymać się ze śmiechu i zdziwienia :) A co do samego meczu to rzeczywiście Murray zagrał bardzo przeciętnie, ale turniej pokazowy to jednak mało znaczące gierki i jeszcze nie wiązałbym z tą porażką jakichś dalekosiężnych wniosków...
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Andy Murray

Oczywiście, że to nie ma nic wspólnego z grą w Tourze. Żal mi ludzi, którzy przychodzą na taki mecz, a 3 rakieta świata ani myśli żeby cokolwiek pokazać.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Bysiu1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2012, 16:05

Re: Andy Murray

Gdybym miał możliwość być na tym meczu i oglądać na żywo to wiem jedno, że po tym co widziałem w internecie to następnym razem nigdy więcej bym się na mecz Murraya nie wybrał i rzeczywiście kibice mogą być zawiedzeni a bilety pewnie nie tanie. Bardziej już mi się podoba mecz Ferrera z Berdychem.
Awatar użytkownika
kiket
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 489
Rejestracja: 31 sie 2008, 21:09

Re: Andy Murray

Ja to na ich miejscu, w takich pokazówkach to bym świrował pawiana ile wejdzie. :P Jakieś tricki pod publiczkę i inne zagrania, w końcu w takich meczach chodzi o to by się dobrze bawić. ;)
Obrazek
NTRP ~4.0
Awatar użytkownika
Karciarz
Bywalec
Bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 2 wrz 2012, 13:01

Re: Andy Murray

Dokładnie. Gra ma podobać się widzom, a nie szybko rozprawić się z przeciwnikiem i uciekać do domu.
Zrobić to w taki sposób, aby się mocno nie zmęczyć, a zaciekawić publiczność.
Ulubiony tenisista: Roger Federer
Ulubiona tenisistka: Maria Sharapova
Dolna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 218
Rejestracja: 7 paź 2012, 15:36

Re: Andy Murray

Jurek Kiler pisze:Ja z oceną Murra'ya i jego postępem jeszcze bym poczekał. Wygrał szlema, ale wszyscy wiedzą w jakich okolicznościach. Akurat tak się złożyło, że tego pierwszego zdobył, że tak powiem w najmniej uczciwych warunkach, w dodatku nie prezentując wcale dobrej gry.


Gorzej jednak będzie jeśli wykruszą mu się dwaj rywale. Federer bo po prostu nie da już rady prezentować tak równej formy jak w tym roku i Nadal, bo zdrowie mu na to nie pozwoli. Wówczas o weryfikacje będzie trudniej, bo zostanie tylko Djokovic, który wszystkiego przecież nie wygra i jakiś szlem siłą rzecz do rąk Szkota wpadnie.
Skoro wstrzymujesz się z oceną postępów Murray'a do tego sezonu to poczekaj z oceną Szwajcara.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”