Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Novak Djokovic

TomPL pisze: 6 lut 2023, 09:00 Czy ktoś może zrobić porządek z tym fanatykiem sedesów? Czy te forum jest już tak posrane, że taka patologia nikomu nie przeszkadza?
Mnie przeszkadza, posta nie na temat wywaliłem.

PS. Jakby forum było posrane, to akurat sedesy by się przydały. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marco Polo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 27 sty 2016, 15:11

Re: Novak Djokovic

:::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Novak Djokovic

:::bd:: :::gd::: , no sam nie wiem.
Ile jest czasu na uzasadnienie? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Novak Djokovic

Znowu nie dostał jego trener nagrody Trenera Roku ATP. Serb nie zrozumiał, że nagroda jest za największy progres, co u niego jest już prawie niemożliwe :-)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

CFA pisze: 16 gru 2023, 19:48 Serb nie zrozumiał, że nagroda jest za największy progres, co u niego jest już prawie niemożliwe :-)
To dobrze czy źle? :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Novak Djokovic

Derler pisze: 17 gru 2023, 19:48
CFA pisze: 16 gru 2023, 19:48 Serb nie zrozumiał, że nagroda jest za największy progres, co u niego jest już prawie niemożliwe :-)
To dobrze czy źle? :::scratchy:::
Źle, że nie rozumie. A dobrze, że jest na takim poziomie, że już nie ma jak się podwyższyć :-)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Novak mówi po Chińsku. :lol:

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Biniu
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 9 wrz 2018, 09:32

Re: Novak Djokovic

Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Novak Djokovic

Dam przykład... Cyklicznie prowadzę szkolenia w ramach swoich brygad zadaniowych. Co bardziej doświadczeni pracownicy wiedzą, że nie lubię jak mi się przerywa. Ale są tacy, którym się wydaje, że jak palną coś ot tak, to zaplusują... Wtedy od razu uciszam pracownika i proszę o wyjście z sali, bez dyskusji. Jestem totalnie sfiksowany na punkcie koncentracji i powagi w trakcie przekazywania arcyważnych wskazówek dotyczących wzorowego prowadzenia firmy.
Nie dziwię się więc Novakovi, skoro tenis wymaga skupienia i absolutnej ciszy na trybunach - to dlaczego bydło ma dyktować warunki i przeszkadzać graczom!? Nie umiesz kibicować - nie przychodź na mecze, tylko siedź przed TV i pij piwo.
A oszołom Kyrgios niech lepiej siedzi cicho - bo jest ostatnim człowiekiem, który ma prawo do aluzyjnego strofowania Serba. :::bd::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”