Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 27 wrz 2022, 09:23 Chciałem tylko wiedzieć, czy źródło jest dla Ciebie wiarygodne. Jak rozumiem raczej jest.
W żadnym wypadku. Wyraźnie napisałem, że jest to doniesienie medialne (nie czytam z reguły od deski do deski,, tylko to co mnie interesuje), a mam ograniczone zaufanie do takich informacji bo nie jedną bzdurę czytałem w prasie czy necie. Zobaczyłem nagłówek o odbiorze auta, wyłapałem fragment, że zastępcze, przeczytałem tę część (artykuł był spory) i tyle).
Wyraźnie też napisałem, że nie wiem w związku z tym, czy to prawda. Napisałem też wyraźnie, że czytałem o tym i w innych źródłach, ale nie mam żadnej pewności, czy to nie było powielanie informacji.

Czytaj może uważniej i nie szukaj na siłę czegoś czego nie znajdziesz ;)
Nie tak łatwo mnie złapać :P Zawsze powtarzam, że każde słowo ma znaczenie i trzeba najpierw myśleć, potem pisać :)
Tu masz cytaty:
Vivid pisze: 27 wrz 2022, 06:24 Czytałem w kilku miejscach. Może być to powielanie treści. Czy to prawda nie wiem. ...
....
Nie znam Świątek osobiście, nie zapytam.
....
Jest to o tyle dla mnie możliwie wiarygodne, że dementi nie było, a zakładam, że firma pewnie chciałaby zamknąć tę niezręczną sytuację i gdyby ją faktycznie zamknęła to by o tym poinformowała. A tak to ten zastępczak tak z partyzanta, cichaczem ....

Co do wyników Igi to potwierdzam, oglądałem półfinały FO i USO, awansowała do obu finałów.
Samych finałów nie oglądałem. Mam nawet nagrania. Przy okazji zweryfikuję wyniki w wiarygodnym źródle - strona FO/USO czy WTA.
Choć biorąc pod uwagę, że Porsche nadal ma ją za Najmana WTA to czyżby przerżnęła? ....

A tak w ogóle to nadal czekam na Twój komentarz. Nie odniosłeś się.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 28 wrz 2022, 05:28 Nie tak łatwo mnie złapać Zawsze powtarzam, że każde słowo ma znaczenie i trzeba najpierw myśleć, potem pisać...
Masz jakieś zupełnie oderwane od rzeczywistości wyobrażenia co do swojej osoby. Żeby Cię złapać wystarczy odpalić Twojego dowolnego posta w tym temacie z pierwszych 100 stron. rotfl rotfl rotfl

Tak więc nie będę się odnosił do niczego do czasu aż zaczniesz akceptować fakty.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 28 wrz 2022, 09:06
Vivid pisze: 28 wrz 2022, 05:28 Nie tak łatwo mnie złapać Zawsze powtarzam, że każde słowo ma znaczenie i trzeba najpierw myśleć, potem pisać...
Masz jakieś zupełnie oderwane od rzeczywistości wyobrażenia co do swojej osoby. Żeby Cię złapać wystarczy odpalić Twojego dowolnego posta w tym temacie z pierwszych 100 stron. rotfl rotfl rotfl

Tak więc nie będę się odnosił do niczego do czasu aż zaczniesz akceptować fakty.
Pisałem, raczej poprosiłem, o odniesienie się do sprawy samochodu. Nie chcesz, nie musisz, luuuuuuzik :)
Rozumiem, że się pieklisz, miałeś plan przyłapania Vivida, i .... no się nie udało :P
Chciałeś być sprytny, a wyszedłeś na ciut niepełnosprytnego rotfl Spoko, nie Ty pierwszy ;), pewnie nie ostatni ...
To co, do następnego razu? ;)

Ale muszę przyznać, że z Twojej strony focha się nie spodziewałem :) Jednak można mnie zaskoczyć :::gd:::

Miłego dnia! :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

To nie foch, tylko stwierdzenie faktu, (czyli czegoś, co Ty nieustannie negujesz). Tylko w Twoich oczach na tym forum Ty jesteś sprytny, a inni niepełnosprytni. Reszta traktuje Cię jak odpowiednik płaskoziemcy. Trochę szkoda, ale Twój wybór.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary, jeżeli mamy rozmawiać o faktach to:

Tematem była sprawa niedostarczonego samochodu dla Igi. Wyskoczyłeś, przyznasz od czapy, z tematem jej wyników turniejowych. Przypadek? Nie bardzo jak sądzę ;)

Wpadłeś na pomysł jak tu mnie przy okazji "ustrzelić" w bardzo "rażącym" niektórych zagadnieniu :)
No i parłeś jak dzik w kartoflisko rotfl

Problem polega na tym, że ja należę do tego marginesu naszego społeczeństwa, który myśli jak pisze/mówi i patrzy na wszystko zawsze z szerszej perspektywy (czyli czy aby jakaś wypowiedź nie "zaszkodzi" mi w czymś innym ;)).
Tak nota bene to Ciebie też miałem za taką osobę. Nadal za taką mam, uważam tylko, że wpadłeś na ten pomysł i parłeś w ciemno wyłączając bezpieczniki. Poszło na szybko i przeoczyłeś to co w tej sytuacji było kluczowe.
To nie była może wpadka, zwyczajnie Ci się nie udało i tyle. Ja tu na prawdę nie muszę niczego dowodzić, jest napisane ;)

To do Ciebie jakoś nie może dotrzeć, że mnie babski tenis nie interesuje. Nie mam wykupionego Canal + (chyba z tego co pamiętam mają licencję na WTA do 2026 r.). Jeszcze nawet mnie byłoby stać na ten abonament ;), jak widać nie jest mi potrzebny. Nie siedzę zatem i nie śledzę wyników WTA z wypiekami, ATP też ...

Nie wiem zatem czemu nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że ktoś, tutaj ja, nie jest na bieżąco. Czasem zerknę, sprawdzę wyniki, albo i nie. To nie jest priorytet i paląca potrzeba.
Jak widać na forum jest kilka osób, które mają z tym problem :D
Niestety dla nich nie zamierzam zmieniać swoich nawyków by im żyło się lepiej rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Dziś mi Koledzy na kortach uświadomili, nawet nie zwróciłem uwagi :/ , że ten zastępczak to Panamera a nie Taycan, który ma być docelowy. No tak, czyli Najman do potęgi :lol: :lol: :lol:
Brawo Niemcy! :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
tiges
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2011, 13:06

Re: Iga Świątek

Według konfiguratora: Taycan cena od 407tys, Panamera cena od 452tys zł. Jak dla mnie wygląda na to, że dostała lepsze/droższe auto więc ci Niemcy muszą ją naprawdę cenić.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Nasza "gwJazda z paletkom" wróciła do gry, Ostrawa WTA500. W 2R grała z Ajlą z pingwinen na czapce i koszulce. Nawet dwa pingwiny nie pomogły rotfl , 75 22 i krecz.

Obrazek

Liczyłem że w QF zagra z Muchową, ale Muchova się wystraszyła i wysłała McNally w zastępstwie.
Stan beki 58:7.
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Pingwin nie nadaje się się do sportu :::chicken:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

live pisze: 8 paź 2022, 21:05 Pingwin nie nadaje się się do sportu :::chicken:::
W moim wieku? O_O Od dawna rotfl
Za to ty nie nadajesz się do niczego, no tego już się nie da przebić :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 8 paź 2022, 22:42
live pisze: 8 paź 2022, 21:05 Pingwin nie nadaje się się do sportu :::chicken:::
Za to ty nie nadajesz się do niczego...
Ciekawe do czego ja się nadaję... :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Derler pisze: 9 paź 2022, 00:02
Vivid pisze: 8 paź 2022, 22:42
live pisze: 8 paź 2022, 21:05 Pingwin nie nadaje się się do sportu :::chicken:::
Za to ty nie nadajesz się do niczego...
Ciekawe do czego ja się nadaję... :::scratchy:::
Skoro sam nie wiesz, to można ostrożnie ;) postawić tezę, że może też do niczego? :(
Ale przecież masz zasługi i się wyróżniasz :) Od dłuższego czasu robisz swoją aktywnością i samą obecnością niezłych wałów z administracji :::gd::: :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 8 paź 2022, 22:42
live pisze: 8 paź 2022, 21:05 Pingwin nie nadaje się się do sportu :::chicken:::
W moim wieku? O_O Od dawna rotfl
Za to ty nie nadajesz się do niczego, no tego już się nie da przebić :lol:
Podobno pingwin dobrze wysiaduje jaja jak partnerka jest na łowach :::chicken:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Iga śmiga a wy ciągle takie pierdoły wypisujecie!
Admini to tu faktycznie do d..y...
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

"Iga śmiga" :D , w końcu przegrała finał. (:] Może i dobrze się stało, w końcu musiało to nastąpić, pewno już jej ciążyła ta seria wygranych finałów.
Byłoby pięknie, gdyby zwieńczyła tegoroczny sezon wygraną w WTA Finals :::yay::: :!PL!:
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: Iga Świątek

A ten samochód w Ostravie , to była tylko reklama ? Znawcy od samochodów pewnie coś wiedzą na ten temat ...
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

live pisze: 10 paź 2022, 10:57 Byłoby pięknie, gdyby zwieńczyła tegoroczny sezon wygraną w WTA Finals :::yay::: :!PL!:
Ja tam bym wolał, żeby wygrała AO 2023 a nie finał WTA.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

CFA pisze: 10 paź 2022, 18:43
live pisze: 10 paź 2022, 10:57 Byłoby pięknie, gdyby zwieńczyła tegoroczny sezon wygraną w WTA Finals :::yay::: :!PL!:
Ja tam bym wolał, żeby wygrała AO 2023 a nie finał WTA.
Przy tym poziomie WTA to i tak nie będzie się liczyło. :!ojoj!:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: Iga Świątek

Medal olimpijski to medal olimpijski.
Musi potrenować serwis , pewnie go trenuje . Przydałoby się z dziesięć asów , po pięć w dwóch gemach . Bo ta Ala Parks coś za dobrze serwuje , no może jeszcze do Paryża się nie załapać . W Tokio w singlu były trzy Amerykanki a Czeszki cztery.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Spokojnie, wygra i WTA Finals i AO23.
Ma prawie trzy tygodnie na przygotowanie się w Kalifornii do Finals, a widać zasadziła się i tym razem nie popuści. Odpuszcza Meksyk i BJKC.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”