Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

optymista pisze: 18 maja 2022, 19:08
Vivid pisze: 16 maja 2022, 15:38 W tenisa zawodowo się gra na punkty i stylu się nie ocenia ...
Chyba, że gra Djokovic? :D
A djokozgony to też technika tenisowa? Ciekawe, tenis nie tylko w siłę idzie, ale i ""teatr" rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 20 maja 2022, 05:58
optymista pisze: 18 maja 2022, 19:08
Vivid pisze: 16 maja 2022, 15:38 W tenisa zawodowo się gra na punkty i stylu się nie ocenia ...
Chyba, że gra Djokovic? :D
A djokozgony to też technika tenisowa? Ciekawe, tenis nie tylko w siłę idzie, ale i ""teatr" rotfl
Do technik teatralnych nogokopaczy jeszcze sporo tenisistom brakuje...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

TomPL pisze: 20 maja 2022, 07:50 Do technik teatralnych nogokopaczy jeszcze sporo tenisistom brakuje...
A to fakt. Może się przeprowadzi na koniec kariery, do Mediolanu na przykład ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 20 maja 2022, 14:51
TomPL pisze: 20 maja 2022, 07:50 Do technik teatralnych nogokopaczy jeszcze sporo tenisistom brakuje...
A to fakt. Może się przeprowadzi na koniec kariery, do Mediolanu na przykład ;)
Ty nie zmieniaj tematu. (:]
Powiedz w końcu czy ta Iga jako tenisistka jest wybitna czy w Twojej ocenie... nie jest?
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Derler pisze: 21 maja 2022, 22:27 Ty nie zmieniaj tematu. (:]
Powiedz w końcu czy ta Iga jako tenisistka jest wybitna czy w Twojej ocenie... nie jest?
Jakie te rozgrywki taki i ich Najman :P Nic się nie zmienia. A gdybym kiedyś zdanie zmienił to pewnie bym się tym podzielił. Na dziś nie widzę podstaw,

A z innej beczki, rozbawiła mnie decyzja ATP by "za karę" za wykluczenie Rosjan i Białorusinów z Wimbla nie doliczyć za ten turniej punktów. Straszna sankcja :lol: Kasa jest i prestiż z dobrego wyniku w Szlemie też.
Pajace ... :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 779
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 21 maja 2022, 22:54
Derler pisze: 21 maja 2022, 22:27 Ty nie zmieniaj tematu. (:]
Powiedz w końcu czy ta Iga jako tenisistka jest wybitna czy w Twojej ocenie... nie jest?
Jakie te rozgrywki taki i ich Najman
Rozumiem, że jak wygra tegoroczny RG to się pokłonisz, pogratulujesz i stwierdzisz, że się myliłeś... ?
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

Derler pisze: 21 maja 2022, 23:50
Vivid pisze: 21 maja 2022, 22:54
Derler pisze: 21 maja 2022, 22:27 Ty nie zmieniaj tematu. (:]
Powiedz w końcu czy ta Iga jako tenisistka jest wybitna czy w Twojej ocenie... nie jest?
Jakie te rozgrywki taki i ich Najman
Rozumiem, że jak wygra tegoroczny RG to się pokłonisz, pogratulujesz i stwierdzisz, że się myliłeś... ?
Ja rozumiem, że wg niego obecny poziom WTA jest tak niski, że nawet kilka szlemów nic nie będzie znaczyło.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 21 maja 2022, 22:54
Derler pisze: 21 maja 2022, 22:27 Ty nie zmieniaj tematu. (:]
Powiedz w końcu czy ta Iga jako tenisistka jest wybitna czy w Twojej ocenie... nie jest?
Jakie te rozgrywki taki i ich Najman :P Nic się nie zmienia. A gdybym kiedyś zdanie zmienił to pewnie bym się tym podzielił. Na dziś nie widzę podstaw,

A z innej beczki, rozbawiła mnie decyzja ATP by "za karę" za wykluczenie Rosjan i Białorusinów z Wimbla nie doliczyć za ten turniej punktów. Straszna sankcja :lol: Kasa jest i prestiż z dobrego wyniku w Szlemie też.
Pajace ... :::bd::
No ale Szlem będzie już niepełnowartościowy? I Świątek powinna sobie odpuścić?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Derler pisze: 21 maja 2022, 23:50 Rozumiem, że jak wygra tegoroczny RG to się pokłonisz, pogratulujesz i stwierdzisz, że się myliłeś... ?
Znasz takie powiedzenie - Indyk myślał o niedzieli a w sobotę mu łeb ucięli?
O czym chcesz gadać? Coś wygrała? O_O Nawet pierwszej rundy nie przeszła jeszcze :P
Patrz, nawet taki live pomny wcześniejszych wtop siedzi cicho w budzie i nic, żeby nie umoczyć, bo za wcześnie :lol:

Pomyśl, nie musi na korcie przegrać. A jak na przykład w hotelu spuści sobie przez przypadek na stopę wielki wibrator? I nie ma się co puszyć. To tylko przykład, jest dorosła, może mieć, albo może być czyjś .... :P
I krecz :P

A o mnie się nie martw. Ja jestem z tych, co zawsze mają przemyślane różne opcje i są przygotowani ;)
Zawsze robię tak, że jestem zadowolony :::yay:::

Ale widzę, że już inni w stresie i napięciu :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Pingwin wcześniej pisał o "wielkim kondorze Novaka" :::scratchy::: teraz o "wielkim wibratorze Igi" :::scratchy::: , te pingwinie rojenia tłumaczą stosunek nielota do wyżej wymienionych i raczej nie zmienią się dopóki nie wyrzuci ich z małej pingwiniej główki. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

live pisze: 23 maja 2022, 08:41 Pingwin wcześniej pisał o "wielkim kondorze Novaka" :::scratchy::: teraz o "wielkim wibratorze Igi" :::scratchy::: , te pingwinie rojenia tłumaczą stosunek nielota do wyżej wymienionych i raczej nie zmienią się dopóki nie wyrzuci ich z małej pingwiniej główki. :lol: :lol: :lol:
O! :D Należy odnotować, Iga Ś. przeszła 1-szą rundę to i live zaczyna wystawiać nieśmiało łepek :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Vivid, ty kłamco i oszołomie! On to napisał rano, zanim jeszcze Iga na korty dojechała...
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Od początku jedynym śladem bytności pingwina w tym wątku są cuchnące odchody, może moderatorzy zasugerują mu np.
wysiadywanie jaj , względnie kupią mu wielki wibrator... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

live pisze: 24 maja 2022, 08:14 Od początku jedynym śladem bytności pingwina w tym wątku są cuchnące odchody, może moderatorzy zasugerują mu np.
wysiadywanie jaj , względnie kupią mu wielki wibrator... :lol: :lol: :lol:
Przez chwilę pomyślałem, że poza wiedzą i doświadczeniem w zwalczaniu pryszczy masz też pojęcie o wibratorach, i to wielkich O_O To mnie jednak trochę przeraziło ... :(

Niemniej doceniam starania i poważnie rozważam przyznanie ci prestiżowego tytułu muflona miesiąca :::yay:::
Niestety muszę cię jednocześnie zmartwić, na ewentualny zaszczytny tytuł jełopa roku to jeszcze długo będziesz musiał tu tyrać :lol: Czy tego chcesz, czy nie, przed tobą było tu kilko na prawdę niezłych ananasków. Trudno będzie ich przebić, a co dopiero przyćmić. W przypadku niektórych minęły już lata od ich tutaj bytności, a mnie jak coś sobie przypomnę to nadał łzy się w oku ze śmiechu kręcą :D

A teraz się skup na robocie, Iga Ś. jest w grze, masz możliwość pofikać :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

To co? Przynajmniej się wyjaśniło skąd ten wiatr na kortach :twisted:
To Świątek dowiedziała się, że Muchova wygrzmociła Greckiego Buldoga i trzęsie już galotami ze strachu :lol: :lol: :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: Iga Świątek

Menel nabazgrał 28 tysięcy głupot i ciągle mu mało ...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

I ciągle znosi śmierdzące jaja, jak to pingwin...
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 24 maja 2022, 16:27
live pisze: 24 maja 2022, 08:14 Od początku jedynym śladem bytności pingwina w tym wątku są cuchnące odchody, może moderatorzy zasugerują mu np.
wysiadywanie jaj , względnie kupią mu wielki wibrator... :lol: :lol: :lol:
Przez chwilę pomyślałem, że poza wiedzą i doświadczeniem w zwalczaniu pryszczy masz też pojęcie o wibratorach, i to wielkich O_O To mnie jednak trochę przeraziło ... :(

Niemniej doceniam starania i poważnie rozważam przyznanie ci prestiżowego tytułu muflona miesiąca :::yay:::
Niestety muszę cię jednocześnie zmartwić, na ewentualny zaszczytny tytuł jełopa roku to jeszcze długo będziesz musiał tu tyrać :lol: Czy tego chcesz, czy nie, przed tobą było tu kilko na prawdę niezłych ananasków. Trudno będzie ich przebić, a co dopiero przyćmić. W przypadku niektórych minęły już lata od ich tutaj bytności, a mnie jak coś sobie przypomnę to nadał łzy się w oku ze śmiechu kręcą :D

Pingwin nie tłumacz się i nie płacz, wszyscy wiedzą że tytuł forumowego jełopa wszechczasów :!c-here!: słusznie należy do ciebie :!ok!: , pierwszą pozycje masz pewną ::!vgoodv!:: i nikt tego nie przebije :::vnice::: . Mimo to na forum panuje bardzo milusińska atmosfera chociaż czasami zalatuje ptasim łajnem. Dla potrzymania tejże atmosfery gruby kawałek, podobno takie lubisz najbardziej rotfl


https://www.youtube.com/watch?v=eO3e8R80Kd0
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Horyzonty w budzie są mocno ograniczone, dlatego live nie odróżnia jełopa od pogromcy jełopów rotfl
Może jakieś środki z KPA na rozbudowę budy? :)

Czemu znowu jesteście tacy bojaźliwi? O_O Wasza faworyta ma wszelkie szanse na wygranie ;) Czyżbyście jednak bali się, że to baba, i może się wszystko stać :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Z pingwina taki pogromca jak z koziego zadu trąba :lol: , lepiej zjedz sobie jakąś rybkę :::vnice::: i przestań bredzić

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”