Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Iga Świątek

Też, patrzenie na flashscore i oglądanie gry z 10-sekundowym poślizgiem zniszczyło moje życie. Zawsze sprawdzam wynik w necie oglądając live, bo telewizja kłamie.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

Nie, nie zauważyłem, pewnie dlatego, że nie jestem takim masochistą, żeby oglądać transmisję i cały czas jednocześnie podglądać wynik na flashscore ;)
Co do meritum - opóźnienie transmisji video to normalna sprawa. Kodowanie obrazu do postaci cyfrowej trwa parę sekund (zależy jaka jakość obrazu) i tego się nie przeskoczy. Do tego czas przesyłu i dekodowania u odbiorcy i mamy te 5-10 sekund. Podobnie jest choćby z radiem DAB - opóźnienie w stosunku do FM to (tylko, bo to tylko dźwięk) 2-3 sekundy. Takie są koszty cyfrowej transformacji :)
Ale że "Nie da się tego oglądać , jeszcze gorzej z kablówkami."?! No rozjaśnił mi dzisiejszy poranek kolega :] :D rotfl
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

hokej pisze: 21 sty 2022, 06:30 Też, patrzenie na flashscore i oglądanie gry z 10-sekundowym poślizgiem zniszczyło moje życie.
Mam odwrotnie, dzięki temu opóźnieniu wiem, kto wygra punkt i oglądam tylko te wygrane przez mojego faworyta. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 21 sty 2022, 12:31
hokej pisze: 21 sty 2022, 06:30 Też, patrzenie na flashscore i oglądanie gry z 10-sekundowym poślizgiem zniszczyło moje życie.
Mam odwrotnie, dzięki temu opóźnieniu wiem, kto wygra punkt i oglądam tylko te wygrane przez mojego faworyta. rotfl
Idealnie by było, gdybyś jeszcze dzięki temu zdążył obstawić ten wynik u buka rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

sagitt pisze: 21 sty 2022, 01:02 Oglądałem Polkę w eurosportplayer. Na kilka minut przed końcem meczu zmieniło się logo eurosport na discovery .
Nie było różnicy czy prosto z satelity czy przez internet.
Eurosport z satelity, sygnał opóźniony około 10 sekund od podawania wyniku stanu gema na flashscore , czyli badziewie. (Sprawdzałem w czasie przegranych meczów Hiszpanki i Estonki.)
Na eurosportplayerze mecz Polki w internecie też 10 sekundowy poślizg . Czyli czy satelita czy internet , to z tym samym opóźnieniem.
Z satelity to tylko ostatnio Wimbledon na Polsacie bez opóźnienia w stosunku do flashscore.pl . A reszta z Canal + to opóźnienie z kilkanaście sekund , po prostu kicha . Sprzedają im sygnał nawet z półminutowym poślizgiem a za abonament chcą nie wiadomo ile .

Co to za oglądanie jak już 10 sekund wcześniej wiem co będzie na ekranie. Eurosport Deustchland 1 bezpłatny na Astrze jak kiedyś oglądałem to nadawał z mniejszym poślizgiem.
Czyli TV SAT nadaje się do oglądania tureckich seriali.
Nie da się tego oglądać , jeszcze gorzej z kablówkami.

Czy forumowicze też mają takie odczucie czy tego jeszcze nie zauważyli.
Eurosport kupuje sygnał od dostawcy zewnętrzego i nie ma wpływu na to jak on przychodzi de facto. Podobnie jest z Polsatem, też nie mają na to wpływu ale sygnał produkuje i sprzedaje inna firma. Wpływ na jakość/opóźnienie sygnału ma się tylko wtedy gdy się go produkuje czyli np. gdy Polsat transmituje mecze siatkarskie w Polsce.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Iga Świątek

Piotr Sierzputowski będzie teraz trenował Shelby Rogers.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Jakuboto pisze: 11 lut 2022, 09:34 Piotr Sierzputowski będzie teraz trenował Shelby Rogers.
Na początek na Dohę, powinien pociągnąć na Indian Wells i Miami. Jak Brady i Collins (bez coucha!) doszły do finałów, to dlaczego nie Rogers. Boca Raton to prawie Miami, fajną ma wycieczkę :::gd::: .
Zobaczymy czy dotrwa do RG i Wim.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Dubaj 2022, 2R: Iga zadziwiająco bezpłciowa, bezsilna w meczu z Ostapenko, to Łotyszka decydowała o punktach. Znów dała się zdominować, serwis łatwy dla Penko. Jak serwis działał to był mecz. Jakoś przepchnęła 1-wszy set, przy pomocy Jeleny. Po czym osłabła w drugim i trzecim. Czy to znaczy że w Katarze za 5 dni będzie stabilniejsza forma?
Czyżby przeciwniczki znalazły właściwy strój (czarny - Collins, Ostapenko) na Świątek?
Edit: W trzecim była walka, jednak Ostapenko znalazła moc, szkoda własnego serwisu przy 6:5. Powinna nauczyć się zamykać mecze.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

I znowu taki live, oraz inne gamonie, nie miały przez nią okazji choć na chwilę wychynąć z norek i odetchnąć pełną piersią :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Ewcik
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2021, 18:54

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 16 lut 2022, 15:53 I znowu taki live, oraz inne gamonie, nie miały przez nią okazji choć na chwilę wychynąć z norek i odetchnąć pełną piersią :lol:
...no ale jak Iga ma dobry czas i wygrywa hurtowo to Ty też siedzisz w norce i długo się nie pokazujesz..

Ludzie, Wy nie możecie normalnie??

Z drugiej strony może taki folklor jest potrzebny dla urozmaicenia tego forum...
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

Ewcik pisze: 16 lut 2022, 17:30 Z drugiej strony może taki folklor jest potrzebny dla urozmaicenia tego forum...
Myślę, że tak. Tego użytkownika i tak nikt nie traktuje poważnie. :!ojoj!:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Derler pisze: 16 lut 2022, 19:37
Ewcik pisze: 16 lut 2022, 17:30 Z drugiej strony może taki folklor jest potrzebny dla urozmaicenia tego forum...
Myślę, że tak. Tego użytkownika i tak nikt nie traktuje poważnie. :!ojoj!:
W temacie garnka, odezwał się kocioł...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 16 lut 2022, 15:53 .. i inne gamonie, nie miały przez nią okazji choć na chwilę wychynąć z norek i odetchnąć pełną piersią :lol:
Bez paniki, ta Penko jest nieobliczalną zawodniczką, dzisiaj akurat był festiwal błędów z jednej i drugiej strony, chyba prawie 20 przełamań. Ale przy tej szybkiej grze w sumie i tak nieźle. Akurat tiebreak to loteria, i tak dotrwała do loterii.
Świątek jest na razie do przodu punktowo, teraz tylko nabić trochę w Katarze, Indian Wells i Miami,
a nawet Madrycie, żeby spokojnie bronić Rzymu.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Artlight pisze: 16 lut 2022, 20:29
Derler pisze: 16 lut 2022, 19:37
Ewcik pisze: 16 lut 2022, 17:30 Z drugiej strony może taki folklor jest potrzebny dla urozmaicenia tego forum...
Myślę, że tak. Tego użytkownika i tak nikt nie traktuje poważnie. :!ojoj!:
W temacie garnka, odezwał się kocioł...
To taki nasz Zepter International :lol:
Hurtowe zabijanie dwójki Świątek napawa optymizmem :::gd::: Długo niektórym niemotom przyjdzie zimować w swoich norach :::yay:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Ewcik pisze: 16 lut 2022, 17:30

Z drugiej strony może taki folklor jest potrzebny dla urozmaicenia tego forum...
Jak najbardziej jest potrzebny :D , ja często korzystam celem rozweselenia znajomych z wczesnych prac Vivida :idioticus: na temat techniki tenisowej Igi juniorki. Jakbym im nie pokazał czarno na białym nikt by mi nie uwierzył. Takiego matoła trudno znaleźć w realu rotfl bo jak można najpierw napiętnować młodą zawodniczkę potem postawić warunki zaporowe, po których spełnieniu ma nastąpić odszczekanie a wcześniej wspomniane warunki się spełniają :lol: :lol: :lol:

ps
Dla przypomnienia miało być coś więcej niż jeden szlem.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

live pisze: 16 lut 2022, 21:50 Takiego matoła trudno znaleźć w realu
Akurat w Realu to same matoły. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 16 lut 2022, 22:36
Akurat w Realu to same matoły. rotfl
O! Obrońca Nielota się znalazł :D

Jakiż to był wtenczas vividzi przekaz: koszyczek i sztundki rotfl , z biedą druga setka WTA rotfl a wszystko podane z manierą tenisowego znaffcy rotfl . Na osłodę jeszcze ten szlem i coś więcej, co nie miało prawa się zdarzyć oraz dodatkowo zapowiedź pokajania po spełnieniu nieoczekiwanego :idioticus: :idioticus: :idioticus:

W każdym razie w realu takiego matoła jeszcze nie spotkałem :lol:
Ostatnio zmieniony 17 lut 2022, 09:22 przez live, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Iga Świątek

live pisze: 17 lut 2022, 08:52
Gary pisze: 16 lut 2022, 22:36
Akurat w Realu to same matoły. rotfl
O! Obrońca Nielota się znalazł :D
A może chodziło o chłopaków z Madrytu... :::scratchy::: W kontekście ostatniego meczu LM...
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Derler pisze: 17 lut 2022, 09:21
live pisze: 17 lut 2022, 08:52
Gary pisze: 16 lut 2022, 22:36
Akurat w Realu to same matoły. rotfl
O! Obrońca Nielota się znalazł :D
A może chodziło o chłopaków z Madrytu... :::scratchy::: W kontekście ostatniego meczu LM...
Oczywiście, że chodziło o chłopaków z Madrytu. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 17 lut 2022, 09:31
Oczywiście, że chodziło o chłopaków z Madrytu. :wink:
[/quote]

Może warto zajrzeć do słownika? :::scratchy:::
https://sjp.pwn.pl/slowniki/real.html

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”