Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Roger Federer

Izzi pisze:A czy ktokolwiek, kto brał kredyt we frankach, widział w ogóle na oczy te pieniądze w postaci fizycznej w tej walucie? :wink: :D
Niektórzy tak, przy spłacie. :D
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
mapi
Orator
Orator
Posty: 566
Rejestracja: 5 sty 2015, 19:38

Re: Roger Federer

hokej pisze:Niektórzy tak, przy spłacie. :D
Jeśli płakali, kiedy spłacali, to mogli jednak mieć zaburzenia widzenia. :wink:
Learn to love the process.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roger Federer

Marcin_L pisze: 16 lip 2019, 10:14
Jacek iREM pisze:
stofler pisze:
matoex pisze:Odkąd ten troll pojawił się na forum, to przyjemność śledzenia wątków spadła znacząco.
Dziwne stwierdzenie, zwłaszcza że on ma już na koncie przeszło 24 tys. postów. :::scratchy::: rotfl
A możesz się Stofler choć raz k...a przymknąć?
Ja jestem kulturalny i spokojny człowiek, ale czy Ty naprawdę musisz aż tak w...iać?
Wygrał Twój pupil, chwała mu za to, ale tego Twojego pieprzenia już nie jestem stanie wytrzymać, najwyżej dostanę bana, trudno. Mogę dyskutować nawet z fanami PO czy PiSu, ale Ciebie nie da się znieść.
Popieram, k...a, Jacka :).

Lubiłem Novaka dopóki Stofler nie zaczął tu trollować
.
Próbowałem przeczytać temat od kiedy miałem przerwę na Forum i gdyby nie ban dla Stofler'a, to dokładnie to samo chciałem napisać, że przez te wszystkie Jego teksty obrzydził mi trochę Nole... w pewnym momencie już nie dało się tego czytać, chociaż Vivid też sporo dał do pieca :bbbat: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Wygląda na to, że Rogera zobaczymy dopiero na trawie. Pojawił się news o operacji kolana i rezygnacji ze wszystkich planowanych do RG włącznie startów. Oby ten powót w ogole sie udał.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Roger Federer

Dokladnie Roger Federer przeszedł zabieg artroskopii kolana i wycofał się z Dubaju, Indian Wells, Miami, Bogoty i Roland Garros. Ma wrócić na sezon na trawie
21 WS..
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Mam nadzieję, że to kosmetyka. Od trzeciego bodajże meczu w AO było widać że coś nie halo. Obstawiałem bardziej rękę, bo wywalał tyle forhendów, potem zgłosili pachwinę, co pewnie było ściemą, a tu kolanko...
No dobra, 2-3 tygodnie rehabilitacji, potem lekkie treningi, jak mu się dzieciarnia da mocno we znaki to zatęskni za chłopakami z touru i może jeszcze trochę pogra...
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Roger Federer

Lukasz_b20 pisze: 20 lut 2020, 13:24 Dokladnie Roger Federer przeszedł zabieg artroskopii kolana i wycofał się z Dubaju, Indian Wells, Miami, Bogoty i Roland Garros. Ma wrócić na sezon na trawie
I ja tu żyć bez Rogera :::cring::: Strasznie ciężko będzie mu wrócić na najwyższy poziom gry po takiej przerwie. Z drugiej strony przez znakomitym AO 2017 też miał długą przerwę i nie wyszedł na tym źle.
Awatar użytkownika
Tenisfan
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 112
Rejestracja: 12 sty 2019, 12:58

Re: Roger Federer

No w tym wieku wypaść na 3-4 miesiące to jednak lekki ból jest dla fanów, ale wierzę, że Roger wróci w dobrej formie.
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Roger Federer

Z jego zdrowiem na pewno wróci, myślę też, że będzie chciał się pożegnać w jakiś godny sposób, a nie cichaczem po kontuzji. Tyle tylko, że broni furę punktów... jeżeli wróci na trawę, to raczej finału też nie obroni, a wtedy ciężko mu będzie zakończyć sezon nawet w top 10...
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Roger Federer

Ostatnio jakoś zdałem sobie sprawę, że efektem ubocznym tak długiej kariery Federera będzie to, że kończąc karierę nie będzie najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii. Smutno trochę. :(
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Roger Federer

Cambrinus pisze: 7 mar 2020, 09:26 Ostatnio jakoś zdałem sobie sprawę, że efektem ubocznym tak długiej kariery Federera będzie to, że kończąc karierę nie będzie najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii. Smutno trochę. :(
To prawda
21 WS..
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

Cambrinus pisze: 7 mar 2020, 09:26 Ostatnio jakoś zdałem sobie sprawę, że efektem ubocznym tak długiej kariery Federera będzie to, że kończąc karierę nie będzie najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii. Smutno trochę. :(
Patrząc na umizgi Novaka, to nawet jak zgarnie klasycznego oraz 31 tytułów wielkoszlemowych, zawsze będzie zazdrościł Fedowi i Rafie. I faktycznie - jest czego. Chłopaki są po prostu uwielbiani na całym świecie. Tego nigdy nie osiągnie i dobrze o tym wie.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Roger Federer

A to jeszcze tenis czy parada miłości?
:tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

hohvar pisze: 8 mar 2020, 22:03 A to jeszcze tenis czy parada miłości?
:tired:
Haczy o kult geriatrii rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

hohvar pisze: 8 mar 2020, 22:03 A to jeszcze tenis czy parada miłości?
:tired:
Spytaj taty Novaka.
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Roger Federer

Jacek iREM pisze: 8 mar 2020, 17:20
Cambrinus pisze: 7 mar 2020, 09:26 Ostatnio jakoś zdałem sobie sprawę, że efektem ubocznym tak długiej kariery Federera będzie to, że kończąc karierę nie będzie najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii. Smutno trochę. :(
Patrząc na umizgi Novaka, to nawet jak zgarnie klasycznego oraz 31 tytułów wielkoszlemowych, zawsze będzie zazdrościł Fedowi i Rafie. I faktycznie - jest czego. Chłopaki są po prostu uwielbiani na całym świecie. Tego nigdy nie osiągnie i dobrze o tym wie.
Taa, na pewno nie śpi po nocach, tylko myśli jak zwiększyć zasięgi na insta i podlicza ilu mu fanów zabraknie do boskiego Rogera. :rolleyes:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Roger Federer

ayshe pisze: 9 mar 2020, 11:45 Taa, na pewno nie śpi po nocach, tylko myśli jak zwiększyć zasięgi na insta i podlicza ilu mu fanów zabraknie do boskiego Rogera. :rolleyes:
Nie wiemy czy nie śpi, raczej nie. Ale na pewno bardzo dużo mu braknie :P, jakby nie liczył. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Roger Federer

Jacek iREM pisze: 9 mar 2020, 09:35
hohvar pisze: 8 mar 2020, 22:03 A to jeszcze tenis czy parada miłości?
:tired:
Spytaj taty Novaka.
Prędzej bym spytał spanikowanych żurnalistów, którzy robią takie newsy. :]

Tata niech sobie ma z tym problem, ot taki rodzinny kompleks, ale jak to się rozdmuchuje po necie i udowadnia coś komuś, to chyba nie tyle Novaka przypadłość, tylko federastów, bez urazy. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Roger Federer

hohvar pisze: 11 mar 2020, 13:53
Jacek iREM pisze: 9 mar 2020, 09:35
hohvar pisze: 8 mar 2020, 22:03 A to jeszcze tenis czy parada miłości?
:tired:
Spytaj taty Novaka.
Prędzej bym spytał spanikowanych żurnalistów, którzy robią takie newsy. :]

Tata niech sobie ma z tym problem, ot taki rodzinny kompleks, ale jak to się rozdmuchuje po necie i udowadnia coś komuś, to chyba nie tyle Novaka przypadłość, tylko federastów, bez urazy. :wink:
Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Jeśli pozwolisz wytłumaczę się odrobinę. Tak jak po prostu kocham grać w tenisa, tak uwielbiam tę dyscyplinę i nie potrafię jej traktować jako czystą rywalizację sportową, bo dla mnie ma inne wartości. Osobiście nie mam problemu z "kochaniem" mojego tenisowego idola, za to mam problem, jak naprawdę wiele osób, z tym, że tenis Djokovica BARDZO mi się podoba, (dużo bardziej niż kiedyś), ciągle trąbię i zachwycam się jego umiejętnością otwierania kątów - tak z byle czego, ale za cholerę nie mogę polubić tego faceta, a naprawdę bym chciał. Wk. mnie jego gesty, może to kwestia serbskiej duszy, nie wiem, ale tak jak mawiają pismaki - jak gra Federer lub Nadal, kibicuje się im, jak gra Djokovic - kibicuje się każdemu kto z nim gra. Nie trawię gościa, niezależnie od ilości wygranych turniejów i tak ma sporo kibiców tenisa.
Paradoksalnie wystarczyłoby, żeby przestał wykonywać te durne, zaczepialskie gesty na korcie, głupawe uśmieszki kiedy przeciwnik gra lepiej, wojenki z publicznością i tenisowa POSTAĆ tego faceta jest naprawdę do polubienia.

ŻEBY NIE BYŁO ŻE ZROBIŁEM OT - Federer ma niezłego farta z tą operacją, wie ktoś może jak ATP planuje rozwiązać kwestię odejmowania punktów za turnieje które się nie odbędą?
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Roger Federer

tak jak mawiają pismaki - jak gra Federer lub Nadal, kibicuje się im, jak gra Djokovic - kibicuje się każdemu kto z nim gra.
Mam na odwrót, no może nie jest tak, że kibicuję zawsze Novakowi, ale zawsze przeciw Nadalowi i Federerowi.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”