Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Staw skokowy - specjalista USG

Witam.

Czy Ktoś z Was miał potrzebę korzystać z takiego fachowca jak w temacie?

Poszukuję dobrego diagnosty, który specjalizuję się w badaniu USG stawu skokowego. Jak wiadomo staw skokowy podobnie jak staw kolanowy jest dość mocno złożony więc zależy mi na osobie, która dobrze ogarnia te klimaty.

Oczywiście najlepiej jakby to było w Wawie :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Staw skokowy - specjalista USG

Przede wszystkim lekarz związany ze sportem, z mojego doświadczenia wynika, że nawet Ci znani i polecani często panikują i polecają odstawienie sportu, a w Twoim przypadku pewnie i zmianę zawodu by sugerowali...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Staw skokowy - specjalista USG

Unikaj jak ognia Szpitala Bielańskiego.
Mi reperowali więzadła w kolanie, więc z kostką za wiele nie pomogę, ale dopiero w klinice ortopedii na Lindleya postawili porządnie na nogi.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Staw skokowy - specjalista USG

wyczesany pisze:Przede wszystkim lekarz związany ze sportem, z mojego doświadczenia wynika, że nawet Ci znani i polecani często panikują i polecają odstawienie sportu, a w Twoim przypadku pewnie i zmianę zawodu by sugerowali...
Wyczes tyle o wiem :) .
Poza tym ja szukam tylko specjalisty, który zna się na robocie i dobrze wykona TYLKO badanie USG a nie Ortopedy, który będzie mówił, żeby nie uprawiać sportu ;-P .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Staw skokowy - specjalista USG

Basic pisze:
wyczesany pisze:Przede wszystkim lekarz związany ze sportem
Wyczes tyle o wiem :) .
Ok, napisałem na wszelki wypadek, czasem się o tym zapomina, a potem okazuje się, że remedium na wszystkie problemy ze stawami jest zaprzestanie jakiejkolwiek aktywności...
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Staw skokowy - specjalista USG

wyczesany pisze:
Basic pisze:
wyczesany pisze:Przede wszystkim lekarz związany ze sportem
Wyczes tyle o wiem :) .
Ok, napisałem na wszelki wypadek, czasem się o tym zapomina, a potem okazuje się, że remedium na wszystkie problemy ze stawami jest przestać się ruszać...
Spoko Wyczes, ja kiedyś i od sportowego tak usłyszałem, kiedyś dawno dawno temu :) .
Ale on takie rzeczy zazwyczaj mówił ludziom (nie byłem jedyną osobą, która tak usłyszała) u których nie było nic poważnego, czyt. nie mógł na tym sporo zarobić, czyli drogie zabiegi albo operacje itp :tired: .
Obrazek Speed Graphene MP
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Staw skokowy - specjalista USG

Zgłoś się do COMS (Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej) na ulicy Wawelskiej. Specjaliści wysokiej klasy z zakresu wszelakich urazów sportowych.
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Staw skokowy - specjalista USG

http://bodymove.pl/
http://www.znanylekarz.pl/maciej-piecho ... warszawa/3
Powiem tak, mi pomógł mailowo i telefonicznie w urazach stawu skokowego moich kadetów w koszykówce ( a wierz mi, że nie każdy ma ochotę wnikać i doradzać w sumie obcej osobie w dodatku za darmo). W dodatku znam kilku trenerów w Warszawie i naprawdę każdy ma bardzo dobre zdanie o Panu Maćku. Od siebie dodam tylko, że warto poddać się hirudoterapii, czyli leczeniu pijawkami :wink:.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Staw skokowy - specjalista USG

Jeśli chcesz to możesz sam, albo mogę ja (bo konto mam) zapytać na forum biegowym. Jakby co to daj znać, to się zajmę ;).

http://www.bieganie.pl/forum/

Wróć do „Zdrowie i kontuzje”