Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Qbkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2008, 15:44

Wilson - prośba o identyfikację

Witam, ostatnio wpadł w moje ręce nieznany mi Wilson starej daty. Wydaje mi się, że trochę waży ale nie znam dokładnie parametrów technicznych. O nazwę szpadla też trudno, bo na ramie jest tylko kilka słówek/hasełek których wpisanie w Google nie dało większego rezultatu Oto zdjęcia owego dziadka:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Wie ktoś może coś więcej na temat tego szpadla? Jakieś dane techniczne oprócz rozmiaru główki? ;)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson - prośba o identyfikację

Nie wiem czego oczekujesz wrzucając ten zabytek.
Wilson Ultra Series 95 z podpisem niejakiej Hany Mandlikovej. Zatarty napis na główce to Graphite SL.
Wagę i balans możesz zmierzyć sam.
Wielkość łba znasz.
Swingweightu i sztywności i tak nikt nie będzie znał.
Materiał? Jeśli nie ma na ramie szerszego opisu to czysty grafit. Tam gdzie masz opis na widełkach na tych modelach Wilson zawsze umieszczał adnotację o dodatkach pokroju kevlaru czy włókna szklanego.

Dla mnie temat zamknięty.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Qbkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2008, 15:44

Re: Wilson - prośba o identyfikację

El Diablo pisze:Nie wiem czego oczekujesz wrzucając ten zabytek.
Szerszych danych technicznych, bądź konkretnej nazwy po której mógłbym odnaleźć ten szpadel w internecie. Wpisywałem Wilson Ultra Series 95 ale wyskakują inne modele niż ten. Tzn. nie są bardzo inne z wyglądu, ale jednak mają inne napisy na ramie - nie wiem, może to starsze lub nowsze generacje tego modelu.
Nie mam na razie dostępu do wagi ;)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson - prośba o identyfikację

Qbkens pisze:Szerszych danych technicznych...
Nie ma takowych.
Qbkens pisze:...bądź konkretnej nazwy po której mógłbym odnaleźć ten szpadel w internecie.
Została już podana. :rolleyes:
Qbkens pisze: Wpisywałem Wilson Ultra Series 95 ale wyskakują inne modele niż ten.
Taka wartość historyczna.
Qbkens pisze:Tzn. nie są bardzo inne z wyglądu, ale jednak mają inne napisy na ramie - nie wiem, może to starsze lub nowsze generacje tego modelu.
To inne wersje. Wilson produkował często ramy różniące się kompozycją materiałową ale oparte na tej samej macierzy.
Qbkens pisze:Nie mam na razie dostępu do wagi ;)
To nie moja sprawa.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Wilson”