Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
allmac
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 13:33

Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Mam pytanie. Czy pęknięcie z dołu ramy może sprawiać duże problemy w grze?
Dziś zauważyłem dwa pęknięcie z dwóch stron rakiety praktycznie pod naciągiem, nie z góry czy z boku.

http://dl.dropbox.com/u/9583353/P260810 ... B01%5D.jpg
http://dl.dropbox.com/u/9583353/P260810 ... B03%5D.jpg

Sorry za jakość zdjęć. Wygląda to jak odprysk, ale widać czarną szparkę (bez podtekstów), może w czymś to przeszkodzić?
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Ehhh, i co mamy tam zobaczyć? Rakieta rozmazana, a ostrość ustawiona na nogi od stołu (?)...
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Jeśli nastąpiło choć drobne pęknięcie (a przypomnę że to rakieta ze stopów a nie włókien) to jej los jest przesądzony. Teraz do przemieszczania tego pęknięcia nie potrzebna jest już prawie żadna siła. Zahamować jego postęp może nawiercenie dwóch otworów na końcach szczeliny. Jak zrobisz dobre zdjęcia zaznaczę ci gdzie. Będziesz miał rakietę do pożyczania.

Ona chyba już musiała sprawiać duże problemy w grze że tak została ukarana. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

PitS pisze:Ona chyba już musiała sprawiać duże problemy w grze że tak została ukarana. :wink:
Niekoniecznie, mojemu bratu złamała się na końcu widełek, a rakietą nigdy nie rzucał. Za karę dostał drugą taką samą... złamała się prawie w tym samym miejscu. Drugiej kary nie było. Co ciekawe pęknięcia były po obu stronach.
Prezes fanklubu Staśka :D
allmac
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 13:33

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

napalm pisze:Ehhh, i co mamy tam zobaczyć? Rakieta rozmazana, a ostrość ustawiona na nogi od stołu (?)...
Czego się tak czepiać? Nie posiadam aparatu. Komórka robi swoje.

--

A gdzie ta szczelina może się jeszcze bardziej przesunąć? Jest na całej szerokości ramy. Pytanie: Czym będzie się różniła gra. Co w przyszłości będzie się z nią działo?
Jest to brane pod uwagę przy reklamacji?
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

allmac pisze:
napalm pisze:Ehhh, i co mamy tam zobaczyć? Rakieta rozmazana, a ostrość ustawiona na nogi od stołu (?)...
Czego się tak czepiać? Nie posiadam aparatu. Komórka robi swoje.
Ja się czepiać? Ja po prostu nic tam nie widzieć.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

allmac pisze:
A gdzie ta szczelina może się jeszcze bardziej przesunąć? Jest na całej szerokości ramy. Pytanie: Czym będzie się różniła gra. Co w przyszłości będzie się z nią działo?
Jest to brane pod uwagę przy reklamacji?
W kierunku prostopadłym do maksymalnych naprężeń czyli wgłąb profilu ramy. Bez zatrzymania czoła pęknięcia zostało tej ramie 2 godziny gry.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
JET
Bywalec
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2010, 13:45
Lokalizacja: Brodnica

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Teraz to tylko na ścianę powiesić, nic nie zrobisz. Przynajmniej strata nie jest duża.
Obrazek
AeroGel 4D 100
NTRP = 3.0
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

JET pisze:Teraz to tylko na ścianę powiesić, nic nie zrobisz. Przynajmniej strata nie jest duża.
Lepiej niech ją włoży do szafy. Szkoda ściany żeby ją szpecić taką "rakietą".
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
allmac
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 13:33

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Na szczęście rok gwarancji jest :)
Awatar użytkownika
JET
Bywalec
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2010, 13:45
Lokalizacja: Brodnica

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Ja bym nawet nie miał sił czegoś takiego na gwarancje oddawać i się męczyć, ale jak chcesz skoro jest na gwarancji to próbuj.
Obrazek
AeroGel 4D 100
NTRP = 3.0
allmac
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 13:33

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Z czym tu się męczyć? Na pocztę skoczyć i czekać :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

allmac pisze:Z czym tu się męczyć? Na pocztę skoczyć i czekać :)
Jestem ciekaw odpowiedzi.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
allmac
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 13:33

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Jakiej odpowiedzi?
Awatar użytkownika
JET
Bywalec
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2010, 13:45
Lokalizacja: Brodnica

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

No tego czy przyjmą ci packę na gwarancji.
Obrazek
AeroGel 4D 100
NTRP = 3.0
allmac
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 13:33

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

A czemu by nie przyjęli?
Runny
Bywalec
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 10 sie 2010, 17:50

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Gwarancja nie obejmuje naprawy uszkodzeń, które powstały w wyniku złego użytkowania produktu. Wystarczy, że powiedzą, że pęknięcie powstało z Twojej winy i na tyle zda Ci się gwarancja.
Obrazek
NTRP 1.0
Awatar użytkownika
JET
Bywalec
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 20 maja 2010, 13:45
Lokalizacja: Brodnica

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Mogą ci wyperswadować, że uszkodzenie wynikło z twojej winy, bądź złego użytkowania.
Obrazek
AeroGel 4D 100
NTRP = 3.0
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

allmac pisze:Jakiej odpowiedzi?
Negatywnej? rotfl
To nie jest wszakże takie proste jak piszą koledzy, ale taka będzie pierwsza odpowiedź.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Runny
Bywalec
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 10 sie 2010, 17:50

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

No ja właściwie bazowałem na moich doświadczeniach z gwarancjami telefonów komórkowych - nie mam pojęcia jak jest z rakietami, bo jeszcze nie miałem takiego problemu :angel:
Obrazek
NTRP 1.0

Wróć do „Wilson”