Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

A ja na zasadzie że pierwszą reklamację zawsze się odrzuca :lol:
A ponadto nie wiem jak w wyniku prawidłowego użytkowania rzecz na bazie stopu mogła ulec takiej deformacji. :? Stopy metali zachowują się inaczej niż rakiety grafitowe i moim zdaniem akurat ta wada powstała w wyniku jakiegoś nieczystego trafienia, przeciążenia jednej strony niekoniecznie w wyniku gry. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
allmac
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 13:33

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Nie wiem co sugerujesz, ale ja nie rzucam rakietami po korcie jak inni (?)...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

allmac pisze:Nie wiem co sugerujesz, ale ja nie rzucam rakietami po korcie jak inni (?)...
Sugeruję że ta wada nie powstała samoistnie. Sugeruję że musiało nastąpić nieczyste trafienie ramą, może być z dużą siłą o piłkę (twardą i ciężką), może być o podłoże jeśli o to pytasz :wink: . Przy metalowej ramie drgania się nie tłumią i może nastąpić rezonans który je wielokrotnie wzmocni, ale trafienie nie było naciągiem.

Pierwsza odpowiedź będzie taka: Rakieta tenisowa służy do gry naciągiem a trafienia ramą nie są prawidłowym sposobem jej użytkowania.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
allmac
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 19 lip 2010, 13:33

Re: Pęknięcie? Wilson Energy 2009

Heh, no prawdopodobnie to od tego uderzenia ramą, bo dość często mi się to zdarzało.
Ale mam nadzieję, że jakoś sklep to zrozumie.

Wróć do „Wilson”