Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Wilson ProStaff ROK 93'

Nabrało mnie, żeby przetestować sobie tą oto rakietę - i tu pojawia się problem bo nikt ze znajomych nią nie gra. Pytałem się wszędzie gdzie mi przyszło do głowy, że mogę ją spotkać, ale niestety... W takim razie zwracam się z pytaniem do was - czy posiada ktoś z was taką rakietę? A jeśli tak czy mógłby mi ktoś ją wypożyczyć na testy (Czyli okres 1-2 tygodni)?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wilson ProStaff ROK 93'

Wypożyczyć? Prywatnie? Wykazujesz daleko posunięty optymizm, szczerze wątpię ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wilson ProStaff ROK 93'

Vivid pisze:Wypożyczyć? Prywatnie? Wykazujesz daleko posunięty optymizm, szczerze wątpię ...
Wiem, ale może jednak. Zresztą może są też na tym forum tacy którzy tą rakietę posiadają i leży im w domu nie potrzebna.
W zastaw mogę wpłacić jakąś kwotę pieniężną na konto.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson ProStaff ROK 93'

Będę takową posiadał w ciągu 2 tygodni o ileż to nie za późno. :)

Coś nie za popularna rakieta. Chyba nie była mocną konkurencją dla kolejnej serii.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wilson ProStaff ROK 93'

Haha, ależ refleks :D. Grałem tymi rakietami przez prawie 3 lata i już zdążyłem dwie ładnie rozklekotać. Były co prawda rozstania (na krótko ;) ) i powroty ale to była rakieta którą najlepiej mi się grało przez ten okres. Teraz zmieniłem na Babolata Pure Storma Toura GT i w sumie mimo, że gra mi się nią trochę lepiej to brakuje mi tego czucia z tamtego Wilsona. Zresztą pewnie na co bym nie zmienił to tego czucia mi będzie brakować :).

Wróć do „Wilson”