Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Wilson Shit

Ma wejść takie ustrojstwo. Z informacji od tych, którzy już testowali, rama dla bardziej zaawansowanych grajków. Zachowuje się ciut inaczej podczas kontaktu z piłką. Zobaczymy, z ciekawości warte przetestowania ;)

EDIT: Wilson Shift, coś mi "f" zjadło ;) Ale może to było ... prorocze? :P :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson Shit

Dobrze widzę? 99 cali, 16/20 (jak dobrze na zdjęciu policzyłem) i 8 strun przechodzących przez serce. i dwie wersje 300 i 315 gram. Czyli coś pomiędzy Clash a Blade?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wilson Shit

ESP pisze: 27 lis 2022, 14:30 Dobrze widzę? 99 cali, 16/20 (jak dobrze na zdjęciu policzyłem) i 8 strun przechodzących przez serce. i dwie wersje 300 i 315 gram. Czyli coś pomiędzy Clash a Blade?
Tak to wygląda i ma być pozycjonowane.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wilson Shit

A jaką sztywność ma ten wynalazek?
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Wilson Shit

Tutaj artykuł na tennisned o tej rakiecie po angielsku (ale sztywności nie podaje):

Wilson Shift
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen

Wróć do „Wilson”