Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Wilson Blade v8 (2021/2022)

Info dla zainteresowanych - jest już na TW Europe nowy blade v8. Póki co tylko wersja 98 w przeplocie 16x19 w specjalnym malowaniu na US Open.

Parametry delikatnie różne od poprzedniej wersji (choć tak naprawdę wszystkie mieszczą się w granicy błędu dopuszczalnego przez producenta :) ) - delikatny spadek swingweight i sztywności, symboliczna zmiana w balansie.

Do tego jakieś fiki-miki zrobili z buttcapem, co nazwali jakąś nową pseudo-technologią zwiększającą stabilność ramy.

Malowanie US Open niebyt ciekawe moim zdaniem, za to podstawowa wersja robi mega wrażenie, przynajmniej na zdjęciach i wideo.

Pozostaje poczekać aż zaczną prostocki (H19, H22, Blade Pro) w tej farbce wypuszczać :dvl(:.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem

Wróć do „Wilson”