Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson 2016/2017

wyczesany pisze:Moje punkty odbiorę na korcie, tylko nie wypłacaj w ratach bo nawet gema nie uciułam. ;-P
Nie strasz nie strasz, bo... ;-)
Zawsze obiecujesz, a potem i tak nie mogę wygrać.

BTW Niby serwis mi już fajnie siedzi, ale po tej długiej infekcji ciągle nie mogę złapać więcej energetycznej świeżości. :-/
W poniedziałek rano pierwszy mecz od dłuższego czasu. Będzie niezły wpiernicz... Sorry za OT.

Dzięki za informacje nt. matowych farb.
Takie to biżuteryjne mi się trochę wydaje, nie wiem czy tym grać, czy powiesić w antyramę na ścianie. :-D
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Wilson 2016/2017

https://Allegro.pl/oferta/rakieta-tenis ... RsQAvD_BwE#

Czy ta rama jest legitna? Szukałem od dłuższego czasu i w końcu udało się upolować w przyzwoitej cenie.

Wróć do „Wilson”