Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Wilson 2016/2017

Co do samych rakiet to pełna czerń mi się nie podoba, a facjata Feda widełkach dodatkowo mnie zniechęca, trochę fanatyzmem zalatuje. Za to PS97 strasznie mi się podoba, tak teraz patrzę i zaczynam się nad nim zastanawiać, on albo Prestige S. :)
Vivid pisze:
Jakuboto pisze:Ja tylko ostatnio słyszałem narzekania na Wilsona dotyczące przelotek, które nie są dopasowane tak, żeby po naciągnięciu się "krzywiły" w miejscu gdzie jest zmiana pion/poziom. A przy cenie, którą się płaci za taką markę to by się mogli postarać...
A to nie w dziale humor? ;)
Ale swoją drogą to oszczędza się ostro na grometach. Kiedyś te plastiki to były solidne. A dziś wieś panie, wieś ...
Niedawno naciągałem nową wersję PS100L, przelotki dosłownie wyłaziły z ramy, bałem się żeby nie pękły. Nie wiem czy to badziewny plastik czy złe wyprofilowanie otworów, ale jedno jest pewne - lipa. Tylko po co coś z tym robić skoro jest tyle klientów?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2016/2017

wyczesany pisze:Co do samych rakiet to pełna czerń mi się nie podoba, a facjata Feda widełkach dodatkowo mnie zniechęca, trochę fanatyzmem zalatuje. Za to PS97 strasznie mi się podoba, tak teraz patrzę i zaczynam się nad nim zastanawiać, on albo Prestige S. :)
Jose, dawaj! rotfl :wink:
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Wilson 2016/2017

Do teraz recenzję "na sucho" wrzucili tylko Japończycy. Teraz jest już i zapowiedź z TW. Wiele treści tam nie ma, ale pewnie i tak warto kliknąć: https://www.youtube.com/watch?v=z0Zr398T3e4
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson 2016/2017

Obrazek

Jeśli pomiary TW z kolejnych sztuk się potwierdzą to Wilson naprawdę "uczłowieczył" 97S.
Do zmian poza wcześniej przytoczoną matrycą oraz przesunięcie środka ciężkości o 10mm na rączkę dochodzi moment bezwładności, który wynosi - dla pomiaru z jednego egzemplarza - 319 jednostek, poprzednik miał 336.
Wilson chyba zrozumiał, że Dimitrov to nie Federer i jego paszcza na kartonie nie sprzeda wszystkiego.

Osobnymi pozytywami, w kontekście maskowania ram zawodniczych, jest fakt, że Wilson wypuścił 2 ramy faktycznie używane przez zawodnika... szkoda tylko, że nie w czasie, kiedy faktycznie ich używał no ale co tam. :angel:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wilson 2016/2017

Samo malowanie godne ... Tesco. ;)
Dość tandetne.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wilson 2016/2017

Vivid pisze:Samo malowanie godne ... Tesco ;)
Dość tandetne.

Czemu? Toć to Biedronka jest! rotfl
Ja ogólnie lubię jak rama jest czarna. Najlepiej cała lub z wstawkami. Tutaj co prawda te czerwone elementy są większe ale mi się w miarę podoba. Choć lepiej by było jakby czerwony został tylko napis. :)
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wilson 2016/2017

Yonex :)
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2016/2017

Przyszły w piątek dwie czarne RF97A. :::yay:::
Wyglądają miliard razy lepiej niż na zdjęciach - są czarne, matowe i wyglądają tak, że szkoda je na korcie wyciągać. Pierwsze testy we wtorek. :twisted:
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2016/2017

Trochę tej pary w rękach masz, jeszcze. rotfl :wink: :wink:

Faktycznie piękne malowanie. Szkoda, że 315g takiego nie ma. :::bd::
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Wilson 2016/2017

ESP pisze:Przyszły w piątek dwie czarne RF97A. :::yay:::
Wyglądają miliard razy lepiej niż na zdjęciach - są czarne, matowe i wyglądają tak, że szkoda je na korcie wyciągać. Pierwsze testy we wtorek. :twisted:
Ty to jednak sroka jesteś...nowa błyskotka na rynku i już musisz ją mieć :).

Mnie od tej rakiety odstrasza w pierwszej kolejności gęba samego Rogera wymalowana na ramie. Trochę to obciachowe. Choć z drugiej strony ja mieszkam z wielkim Rogerem na pół ściany i to dopiero można uznać za obciach... :/.

Wracając do samej ramy - o jakich testach, waćpan piszesz? Przecież to ta sama rama. Co najwyżej wolniejsza, bo nie ma już czerwonej farby (a ta, jak wiadomo powszechnie, jest najszybsza na zamachu...). Chyba, że zamierzasz wyczuć rzekome "odplecenie" kevlaru z dotychczasowego splotu z grafitem?

Napisz koniecznie jak wrażenia :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2016/2017

Znasz mnie. W końcu moim idolem nie była koza ale paw. :)

Rama taka sama więc rewolucji nie będzie. Gęba RF jest mało widoczna ale jest też na firmowym foliowym worku jakby była za mała.
Ale samych odnośników do RF znacząco mniej - w dodatku sama rama jest prawie w całości czarna. To co na zdjęciach jest szare jest w rzeczywistości mało widoczne. Ogólnie rama wygląda jak prototyp RF97A. Ciekawostką jest czarna skóra, bardzo miękka, w dotyku bardziej przypominająca skóry Heada a nie twarde betonowe Wilsony.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Wilson 2016/2017

ESP pisze:Znasz mnie. W końcu moim idolem nie była koza ale paw. :)

Rama taka sama więc rewolucji nie będzie. Gęba RF jest mało widoczna ale jest też na firmowym foliowym worku jakby była za mała.
Ale samych odnośników do RF znacząco mniej - w dodatku sama rama jest prawie w całości czarna. To co na zdjęciach jest szare jest w rzeczywistości mało widoczne. Ogólnie rama wygląda jak prototyp RF97A. Ciekawostką jest czarna skóra, bardzo miękka, w dotyku bardziej przypominająca skóry Heada a nie twarde betonowe Wilsony.
Jak już opanujesz (i porysujesz) nową ramę, to daj koniecznie znać. Z przyjemnością dam się nią zbić na korcie :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wilson 2016/2017

Yonex :)
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1330
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Wilson 2016/2017

Z wyglądu to całkowita tandeta. Chyba jeszcze gorzej, niż Babolat Pure Aero. A szkoda, bo poprzednia wersja Blade'ów, która również łączyła czerń z zielenią, miała jak dla mnie naprawdę świetny i nowoczesny design.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2016/2017

Django pisze:Nowy Blade 98 oraz 104 .

http://www.tennisidentity.com/2016/08/w ... acket.html
Pięknie się prezentuje ta kolorystka :). I jak tu studzić myśli o przejściu na Blade 98 rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Wilson 2016/2017

Jakuboto pisze:I jak tu studzić myśli o przejściu na Blade 98 rotfl .
To akurat proste. Pomyśl sobie, że to rakieta dla umiejących już grać. Powinno pomóc "w studzeniu"...:::yay:::.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2016/2017

Moja też jest dla tych co grać potrafią rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Wilson 2016/2017

Jakuboto pisze:Moja też jest dla tych co grać potrafią rotfl.
Tak, to prawda. Przypadek Twojej zażyłości z tą ramą, Amerykanie określają mianem...mismatch :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2016/2017

Nie moja wina, że nikt nie chce produkować ramy specjalnie dla mnie :/. Jakuboto Autograph rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wilson 2016/2017

Jakuboto pisze:Nie moja wina, że nikt nie chce produkować ramy specjalnie dla mnie :/. Jakuboto Autograph rotfl.
Źle szukasz, dla Ciebie są te dla dzieci. ;)
Zostaw szpadelki dla dużych chłopców. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Wilson”