Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
qxt
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 lut 2012, 14:52
Lokalizacja: Białystok

Wilson Pro Open BLX różne malowania?

Witam szanownych forumowiczów.

Dzisiaj otrzymałem rakietę Wilson Pro Open BLX2, którą zamówiłem w Strefie Tenisa. Ku mojemu zdziwieniu różni się od rakiety przedstawionej na zdjęciach. W miejscu zejścia się widełek jest napis "100", zamiast "open". Zauważyłem jeszcze parę innych szczegółów np. brak napisu BLX na kapslu. Rakieta nie wygląda na chińską podróbkę.

W związku z tym, czy Wilson stosuje różne malowania w obrębie jednego modelu, czy mam się obawiać?
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Wilson Pro Open BLX różne malowania??

W ST na pewno nie mają podróbek, możesz wrzucić foty?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Wilson Pro Open BLX różne malowania??

Z tego co pamiętam to jakiś czas temu Wilson zmieniał nazewnictwo niektórych linii rakiet. Moim zdaniem nie masz się czym martwić. :wink:
qxt
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 lut 2012, 14:52
Lokalizacja: Białystok

Re: Wilson Pro Open BLX różne malowania??

Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Wilson Pro Open BLX różne malowania??

Eee... nie ma czym się stresować, tylko nie waż i nie mierz, bo wtedy zaczniesz :D . Pewnie wersja z innego roku z odświeżonym lakierem, w poprzednim PSie przesuwali logo itp.
Prezes fanklubu Staśka :D
qxt
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 lut 2012, 14:52
Lokalizacja: Białystok

Re: Wilson Pro Open BLX różne malowania??

wyczesany pisze:Eee... nie ma czym się stresować, tylko nie waż i nie mierz, bo wtedy zaczniesz :D
Już zważona 322g brutto :D . Odejmując over 5g, tłumik 2g, gumkę 1g oraz naciąg około 15g, wychodzi jak nic 299g. Ufff... nie oszukali mnie, mogę grać ze spokojną głową :D .

Wróć do „Wilson”