Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
bialas55
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 14 lut 2013, 17:31

Wilson US Open

Witam, zdecydowałem się na kupno tej oto rakiety: http://www.dws-sport.pl/pl_PL/p/s/252

Może ktoś miał z nią styczność i może powiedzieć coś na jej temat?
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wilson US Open

Krótko, ot jest i już. Tutaj na forum raczej preferuje się sprzęt do grania, a nie do oglądania. Rakiety, a nie rakietopodobne wyroby. Jednakowoż, ta rakietka po coś powstała i jeśli ktoś zaczyna i nie wiadomo czy na tym nie zakończy, to do przebijania w sam raz. I początkujący grający godzinkę raz na dwa trzy tygodnie nie odczuje różnicy, że sprzęt jest jakoś gorszy, a zdecydowanie tańszy.
Sam gram jakiś czas i podejrzewam, że nie odczułbym różnicy, machając tą rakietą, a droższą o podobnych parametrach wykonaną z lepszych stopów w lepszej technologii.
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson US Open

arot77 pisze:Krótko, ot jest i już. Tutaj na forum raczej preferuje się sprzęt do grania, a nie do oglądania. Rakiety, a nie rakietopodobne wyroby. Jednakowoż, ta rakietka po coś powstała i jeśli ktoś zaczyna i nie wiadomo czy na tym nie zakończy, to do przebijania w sam raz. I początkujący grający godzinkę raz na dwa trzy tygodnie nie odczuje różnicy, że sprzęt jest jakoś gorszy, a zdecydowanie tańszy.
Bardzo ładna kompilacja przemyśleń, które można znaleźć na forum. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Wilson”