Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Obiektyw pisze:
TadX pisze:Ceny to zwalają z nóg. 800zł z ramę, rany rany...
Tak, za 93 cena 799 pln'ów niszczy. :/ Zresztą 749 za resztę też nie wygląda wiele lepiej :(.
To są SCD. W rzeczywistości rakiety niemalże nigdy nie są sprzedawane w tych cenach.
Rakiety wejdą "na dobre" na rynek i wtedy cena się ustabilizuje na niższym poziomie.

Zobaczycie.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Fakt, ceny spadną, ale chyba nawet 6.1 Tour nie kosztował tyle na wejściu.

Szybkie przeliczenia...
TW Europe oferuje tę ramę w cenie 191,90 € z transportem gratis, co daje nam 782.59 PLN... Świąteczna okazja...
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Tyle tylko, że TW Europe nie jest tani. Europejska wersja TW odstaje tak ofertą jak i profesjonalizmem od USA.

W kwestii Blade'a 93 to poprzedni Blade Tour też miał jakąś niebotyczną cenę SCD na wejściu. 800PLN albo nawet 900PLN. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Ze strony SC:

Kod: Zaznacz cały

Cena sugerowana 899.00zł
Czyli mamy super obniżkę. rotfl

Ciekawi mnie również tajemniczy zapis ze Strefy Tenisa:

799.00zł

799.00zł
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Milanello pisze:Ze strony SC:

Kod: Zaznacz cały

Cena sugerowana 899.00zł
No co?! Blisko byłem! ;-P
Złotówki mi nie darujesz? :hanky:

rotfl

:wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Zobaczymy. ;D
SC oferuje nowego Babola za mniej więcej 620PLN (ze zniżkami). :P
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Już są owe Blade'y na SportClub. Nie ma tylko 93". Cena po rabacie całkiem całkiem, mi wychodzi 533zł za Blade 98. :::gd:::
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

logigamer pisze:Już są owe Blade'y na SportClub. Nie ma tylko 93". Cena po rabacie całkiem całkiem, mi wychodzi 533zł za Blade 98. :::gd:::
Nie jest źle. Patrząc na takie Heady to cena bardzo kusząca. Gdyby nie sztywność w Tourach, to bym się pewnie zastanawiał nad testami/kupnem, ale skoro postanowili znów zrobić wysoką, to nie mam problemu.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

TadX pisze:Gdyby nie sztywność w Tourach, to bym się pewnie zastanawiał nad testami/kupnem, ale skoro postanowili znów zrobić wysoką, to nie mam problemu.
Grałem testerem w ST i tragedii nie ma, czucie jest, można grać precyzyjnie a jak się chcę to i mocno. Może jutro jeszcze raz spróbuję.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

logigamer pisze:Grałem testerem w ST i tragedii nie ma, czucie jest, można grać precyzyjnie a jak się chcę to i mocno. Może jutro jeszcze raz spróbuję.
Grałem poprzednią wersją i zniechęciło mnie od samego początku. Z tą nową to weź nie kuś. ;)
Awatar użytkownika
Coon
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 kwie 2013, 20:38

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Witam, co tak cicho nad tym Wilsonem? Warto? Czy mógłbym prosić o opinię z pierwszej ręki? Na TW opinie i wyniki testów są zachęcające! Poszukuję rakiety odpowiedniej. ;) Gram Donnayem X-P Dual, ale 1BH skłania do mniejszych główek. Szczególnie istotne jest to, czy mimo większego ciężaru o 4g od BPD (300gr) jest to rakieta bardziej komfortowa od PD ze względu na sztywność? Mam problemy z łokciem i jeszcze nie wiem, czy to skutek ciężaru rakiety, czy jej sztywności i przenoszenia drgań. PD załatwił mi łokieć, wcześniej grałem dunlopem Aerogel 300 (290g) i było ok, Donnay (295g) - bardzo ok! Dunlop 300 Tour - ciężar wyraźnie odczuwalny bólem łokcia. Jak tu odnalazłby się nowy Blade, czy lepiej niż np. Prince Rebel 98, Babolat PD, czy Dunlop 300T?

Pozdrawiam forumowiczów!

Proszę zapoznać się z Reg. For. 2. // wyczes
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Widziałem dziś i miałem w ręku Blade'y. Moim zdaniem bardzo ładne ramy. Za sam wygląd brałbym od razu :).
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

TadX pisze:Widziałem dziś i miałem w ręku Blade'y. Moim zdaniem bardzo ładne ramy. Za sam wygląd brałbym od razu :).
Ja próbowałem tego nowego Blade'a - 16x19.
Na papierze rakieta idealna dla mnie, w grze już tak idealnie nie było, ale było bardzo dobrze.
Nie mogłem się do rączki przyzwyczaić (jeśli dobrze pamiętam) - jakiś kapsel szeroki, niepodobny do moich rakiet, trochę mnie to irytowało, ale to nie wada tylko moje przyzwyczajenie.
Myślałem, że będzie miała więcej mocy, a jakoś jej nie dostrzegałem. Tzn była, ale bez przesady.
To był mój faworyt, jeśli bym kupował inną rakietę, wziąłem do ręki i mi przeszło :).

Malowanie to mocna strona, niby nieistotne, a się na to patrzy. Blade 93 bije wszystkie inne rakiety na głowę, ale rozmiar główki dyskwalifikuje go na starcie.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

widget pisze:Na papierze rakieta idealna dla mnie, w grze już tak idealnie nie było, ale było bardzo dobrze.
SW jest dość spory, a waga nie taka duża. Dla mnie za mała, więc musiałbym dołożyć. Wtedy SW by skoczył jeszcze a to już dla mnie byłoby za dużo. Choć za samo malowanie jakbym mógł - brałbym :).

Wróć do „Wilson”