Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Jestem zarazem szczęśliwy i rozczarowany... :?
Cieszę się że Wilson nie rezygnuje z modeli Blade. :::gd:::
Ale jestem rozczarowany jednym z moich źródełek informacji, które przekonywało mnie, że Wilson rezygnuje z modeli Blade na rzeczy innych, bliżej niesprecyzowanych. :::bd::

No ale takie jest życie. Raz na wozie, raz pod wozem. :]

A więc Australian Open 2013... w okolicach tego turnieju zobaczymy nowe Blade'y (w formie innej niż cykniętych fotek z partyzanta).

Fotka zrobiona przez Sashę Bijan'a sparing partnera Sereny Williams...
Obrazek

Wieść gminna niesie, że w takiej kolorystyce mają być wszystkie Blade'y choć Ja podchodzę do tej informacji sceptycznie. Wilson lubi się reklamować i być widocznym z kilometra. Z drugiej strony fala krytyki jaka spotkała firmę za farbki modeli Steam oraz Juice może była wystarczająco duża?

Dowcipy, że Wilsonowi została farba z którą nie miał co zrobić itp. były dość powszechne po wypuszczeniu wcześniej wymienionych modeli.

Nieistotne.
Niestety dalej nic nie wiadomo o jakichkolwiek planach wypuszczenia na rynek przedłużonej wersji z przeplotem 16x19 czyli modelu, który dość długo grała Jelena Jankovic, przed powrotem do swojej ramy Prince'a.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Kolorystyka piękna.
Ale pewnie będzie wykonana równie słabo co wszystkie ramy BLX/BLX2... :rolleyes:
Mam nadzieję tylko, że czucie będzie bardziej a'la nCode niż BLX Blade I generacji.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

ESP pisze:Mam nadzieję tylko, że czucie będzie bardziej a'la nCode niż BLX Blade I generacji.
Ehhh... one can only dream.* :::cldno9:::


* - można tylko pomarzyć
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Niby się nie patrzy na kolorystykę ... ale się patrzy.

Te Steam oraz Juice to faktycznie był słaby pomysł. Za to ta na zdjęciu wygląda zachęcająco. Stonowane "męskie" kolory.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Jak nagrobek ... :::bd::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Może jakby zamiast niebieskiego był czerwony...?
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

OscaroGee pisze:Może jakby zamiast niebieskiego był czerwony...?
A promowaniem modelu zajął by się Wesley Snipes... :!exec!: :wink:

Jak dla mnie zamiast niebieskiego mógłby być złoty - byłaby zachowana ciągłość kolorowego dodatku we wszystkich dotychczasowych modelach.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

basic pisze:
OscaroGee pisze:Może jakby zamiast niebieskiego był czerwony...?
A promowaniem modelu zajął by się Wesley Snipes... :!exec!: :wink:
Kupiłbyś wówczas?

Może to zdjęcie "wypłynęło", żeby Wilson mógł sprawdzić czy się podoba?
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Mnie się zawsze wydawało, że to ma grać, a nie wyglądać. Do wyglądania są stare rakiety - wieszane na ścianie, a nie nowe Blade'y. Nie mam racji?

Jak do konkursu na najpiękniejszą rakietę, to raczej się nie nadaje, ale do gry - jak najbardziej. Nie będzie widać zabrudzeń.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Traw3k pisze:Mnie się zawsze wydawało, że to ma grać, a nie wyglądać.
Niektórzy lubią jak coś jest jednocześnie użyteczne i ładne... sam się do nich zaliczam. Poza tym nikt z nas w tej chwili nie wie jak ta rama sprawuje się na korcie, więc pozostaje ocena wyglądu.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

wyczesany pisze:
Traw3k pisze:Mnie się zawsze wydawało, że to ma grać, a nie wyglądać.
Niektórzy lubią jak coś jest jednocześnie użyteczne i ładne... sam się do nich zaliczam.
Przoduję w tej grupie, ale chciałem zauważyć, że nie wygląd jest najważniejszy - a tylko teraz o nim było. Zero właściwości "jezdnych" ;-).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Traw3k pisze:
wyczesany pisze:
Traw3k pisze:Mnie się zawsze wydawało, że to ma grać, a nie wyglądać.
Niektórzy lubią jak coś jest jednocześnie użyteczne i ładne... sam się do nich zaliczam.
Przoduję w tej grupie, ale chciałem zauważyć, że nie wygląd jest najważniejszy - a tylko teraz o nim było. Zero właściwości "jezdnych" ;-).
Bo ich jeszcze nie ma Misiu.

Nie ma żadnych przecieków jeśli chodzi o parametry. Zresztą ludzie się śmieją, że Wilson doda swoje "magiczne paseczki" na rączkę i tyle będzie zmian.

Nic Ci po tym, że ramy 27 calowe, łby 93 oraz 98 i przeploty 18x20. To są stałe w tej linii niemalże od początku (nie było nCode Blade Toura tylko).
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Można jednak spekulować, że będzie się grało równie dobrze, lub niedobrze! A Wy tylko o kolorach, Teletubisie!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Traw3k pisze:Można jednak spekulować, że będzie się grało równie dobrze, lub niedobrze! A Wy tylko o kolorach, Teletubisie!
Na tej samej zasadzie możesz spekulować o nowych Pure Stormach... tylko jaki to ma sens? Dotychczasowe wypowiedzi dotyczą czegoś "materialnego". Czegoś co widzimy. Co możemy ocenić. Kropka.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

El Diablo pisze:
Traw3k pisze:Można jednak spekulować, że będzie się grało równie dobrze, lub niedobrze! A Wy tylko o kolorach, Teletubisie!
Na tej samej zasadzie możesz spekulować o nowych Pure Stormach... tylko jaki to ma sens? Dotychczasowe wypowiedzi dotyczą czegoś "materialnego". Czegoś co widzimy. Co możemy ocenić. Kropka.
Zawsze mogę założyć, że nowa seria jest brzydka kolorystycznie i będzie się nią źle grało - i zamiast na rakietę, odkładać na nowe hamulce do roweru. :D
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Mnie bardziej interesuje, kiedy do PL trafią Nike Zoom Breathe 2K12 w kolorystyce widocznej na zdjęciu. :::jezor:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Traw3k pisze:Zawsze mogę założyć, że nowa seria jest brzydka kolorystycznie...
Nie musisz, masz na zdjęciu. I to jest ta zasadnicza różnica.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

El Diablo pisze:
Traw3k pisze:Zawsze mogę założyć, że nowa seria jest brzydka kolorystycznie...
Nie musisz, masz na zdjęciu. I to jest ta zasadnicza różnica.
Mój błąd. Chodziło o to, że będzie się nią grało kiepsko. ;-)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

Wieść gminna niesie, że wersja z łbem 98 ma być dostępna w dwóch przeplotach, 18x20 oraz 16x19.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: BLX Blade (Gen.II) - sezon 2013

wyczesany pisze:
Traw3k pisze:Mnie się zawsze wydawało, że to ma grać, a nie wyglądać.
Niektórzy lubią jak coś jest jednocześnie użyteczne i ładne... sam się do nich zaliczam. Poza tym nikt z nas w tej chwili nie wie jak ta rama sprawuje się na korcie, więc pozostaje ocena wyglądu.
Fakt faktem miło, jak coś funkcjonalne i wygląda dobrze. ;) Też tak mam. Co do samych Blade'ów - jest osobny temat o tym, tylko wspomnę, że BLX'a Blade'a Toura to sknocili strasznie (moim zdaniem oczywiście). Wyprali rakietę z czucia na rzecz mocy. Jakby mało było takich rakiet ze stajni Wilsona. Trochę mam niewyraźne myśli, bo 6.1 95-tkami gra mi się coraz lepiej, a nie chciałbym, by nowy Blade Tour mi się spodobał. Nikt nie chce kupić moich Tourów, a 6 rakiet łącznie to już przesada mieć. Dziewczyna mnie z domu wyrzuci. Mam więc nadzieję, że tego Toura też spierniczą, wtedy nie będę miał problemu. Tak też myślę, że te asymetryczne malowania to mi się już przejadły. Miło byłoby mieć coś klasycznej farby.

Wróć do „Wilson”