Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Qbkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2008, 15:44

Re: Wilson 2012

Parę tygodni temu pisałem do SportClubu i napisali, że jak tylko rakiety będą, to pojawią się od razu na stronie. Nie podali daty, napisali tylko, że zawirowania wokół nowej kolekcji wynikają ze zmiany dystrybutora.
Awatar użytkownika
mats88
Bywalec
Bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 12 lis 2011, 20:51

Re: Wilson 2012

Zmiana dystrybutora - zmiana jedynego autoryzowanego sklepu Wilsona z ul. Garbary w Poznaniu do sklepu Salomona w CH Malta. (Tak, Salomona... O_O )

Jakby ktoś potrzebował:
Przed tygodniem mieli już PS 90, Juice Pro oraz Juice 108, a także Steam. I z 6.1 mieli 95 18x20.

Reszta "ma być lada moment". Nie doczekałem się jeszcze PS 95... :P

Czekamy...
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2012

W Strefie Tenisa mają mieć już w przyszłym tygodniu (podobno jako pierwszy sklep internetowy w Polsce). Wiem bo im truję głowę o PS6.1 Tour już od grudnia ;). Namawiam ich też, aby wystawili od razu testery PS 6.1 95 i 100.
Awatar użytkownika
Qbkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2008, 15:44

Re: Wilson 2012

Szkoda, że testery jak będą to tylko na miejscu :/.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2012

Dla mnie to zaleta, biorę 3-4 ramy i idę albo na halę Mery albo pod balon na Proplay.
Awatar użytkownika
Qbkens
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 27 sie 2008, 15:44

Re: Wilson 2012

Egoista ;-P.
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wilson 2012

Yonex :)
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: Wilson 2012

Byłem dziś w Strefie Tenisa i nowe Wilsony już są :).
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson 2012

Milanello pisze:Byłem dziś w Strefie Tenisa i nowe Wilsony już są :).
No to świetnie. Zatem jutro je obejrzę a może/zapewne, coś kupię? Kwestia rabatu :D.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Milanello
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 7 lip 2011, 21:34

Re: Wilson 2012

Co do samego wyglądu, to ten "odblask" jakim pokryty jest czerwony lakier szpeci, ale to tylko moje subiektywne odczucia.
Obrazek
Wilson BLX ProStaff Six.One 90
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson 2012

Milanello pisze:Co do samego wyglądu, to ten "odblask" jakim pokryty jest czerwony lakier szpeci, ale to tylko moje subiektywne odczucia.
Wygląd to wtórna kwestia, parametry mają znaczenie. A dla mnie jeszcze kwestia psychologiczna, gram/grałem różnymi markami, ale gdzieś podświadomie czuję, że jestem skazany na Wilsona.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2012

Grałem dziś z przymusu trochę PS6.1 95 i okazała się całkiem przyjemną, lżejsza alternatywą dla 90-tki.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Wilson 2012

ESP pisze:Grałem dziś z przymusu trochę PS6.1 95 i okazała się całkiem przyjemną, lżejsza alternatywą dla 90-tki.
Czyżby w ST tester mieli?

@Tapatalk
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wilson 2012

Jeszcze nie mają. Grałem pożyczonym na turnieju na Włodarzewskiej.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson 2012

ESP, coś słyszałem, że znów się zbroisz.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2012

Ano :). Kliknij w mój podpis ;).
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wilson 2012

karjar pisze:
Milanello pisze:Byłem dziś w Strefie Tenisa i nowe Wilsony już są :).
No to świetnie. Zatem jutro je obejrzę a może/zapewne, coś kupię? Kwestia rabatu :D.
A PS-y 95 też już są? Bo na stronę jeszcze nie wrzucili... Jeśli są to jaka cena?
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2012

Pewnie są. Na razie nie działa u nich poprawnie wrzucanie nowych towarów. Magicy informatyczni pracują nad problemem :].
Najlepiej zadzwonić :).
Awatar użytkownika
mtarnas
Orator
Orator
Posty: 590
Rejestracja: 22 sie 2009, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wilson 2012

Z Yonkami było podobnie, w sklepie były dostępne, a na stronie pojawiły się po ok 2 tygodniach.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson 2012

A Ja poruszę temat nomenklatury... :twisted:

Podpis ESP'a mnie zaintrygował pod kątem końcówki nazwy "BLX2".
Tą 2-jkę na końcu wpisują tylko rodzime sklepy, w USA czy UK czegoś takiego nie ma.

I teraz pytanie dlaczego?
Przecież Wilson Pro Staff 6.1 Tour BLX jest pierwszym 6.1 Tourem z przywróconym oznaczeniem Pro Staff. Poprzednik to po prostu BLX 6.1 Tour. Więc po co 2-jka?
Podobnie w przypadku Juice'ów, Steam'ów i innych modeli. Pojawiły się po raz pierwszy. Po co ta 2-jka na końcu?

Także nie ma możliwości w przypadku wymienionych wyżej modeli pomyłki w edycji.
Kolejną kwestią jest to że w przypadku odświeżeń po prostu podaje się sezon na jaki model wyszedł, nie chciało się 3 cyferek dopisać czy co?

Dziwne...

Notka historyczna!
Oznaczenie ProStaff towarzyszyło tym szpadlom aż do nCode'ów - rok 2004.
Co więcej mimo iż Pro Staff w założeniu sugerował rakietę z balansem na rączkę to nie każdy szpadel o tym oznaczeniu miał balans HL.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Wilson”