Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wilson Steam 2013

Co do AmpliFeel... To niestety działa. Jako iż grałem 6.1 BLX'em 95 i teraz 6.1 Blx'em 95 2012 stwierdzam, że różnica jest zauważalna. Nowy Wilson jest za mało brutalny, przez te tłumienie drgań jest trochę nijaki, nie ma charakteru. To jest tak jak z Ferrari Italią 458 i McLarenem MP4-12C. Niby Mac lepszy, ale nie ma duszy.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Wilson Steam 2013

Madox pisze:Co do AmpliFeel... To niestety działa. Jako iż grałem Blx'em 95 i teraz Blx'em 95 2012 stwierdzam, że różnica jest zauważalna. Nowy Wilson jest za mało brutalny, przez te tłumienie drgań jest trochę nijaki, nie ma charakteru. To jest tak jak z Ferrari Italią 458 i McLarenem MP4-12C. Niby Mac lepszy, ale nie ma duszy.
Obie rakiety różnią się sztywnością, z tego, co pamiętam. Może to dlatego?
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wilson Steam 2013

TadX pisze: Obie rakiety różnią się sztywnością, z tego, co pamiętam. Może to dlatego?
To pewnie też ma znaczenie.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Steam 2013

TadX pisze:Obie rakiety różnią się sztywnością, z tego, co pamiętam. Może to dlatego?
Różnica w sztywności była niewielka. Swingweight za to został znacznie obniżony czyli inny rozkład masy. Wystarczy nieco zmienić kompozycję. BLX'y i tak już mają silikon w rączkach.

Jak najłatwiej sprawić aby uwierzono, że dana technologia została użyta?
Sprawić aby rama różniła się w czuciu od poprzednika... a to można zrobić bez żadnej "super" technologii.

Uwielbiam przykład Donnaya. W którejś reklamówce przewija się hasło, że tylko dzięki technologii Xene Core możliwe było stworzenie rakiet z ramą o stałej grubości 15mm.

A przecież:
- ramy Donnaya nie mają ramy 15mm tylko zmienną ramę dochodzącą w najwęższym miejscu do 15mm;
- Wilson stworzył dużo wcześniej model o stałej ramie 15mm - Hammer 5.5 Spin;
- moje Yonexy Pro RD 70 Long 95 dochodzą do 16mm w czubie, nie potrzebny im żaden Xene Core.

Ale wracając do tematu... wystarczy, że następca jest w odczuciach inny od poprzednika i od razu można to "zawdzięczać nowej technologii".

Czyli podsumowując:
- wychwal technologię;
- spraw aby rama się różniła od poprzednika;
- zbijaj $$$.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Steam 2013

Madox pisze:...To jest tak jak z Ferrari Italią 458 i McLarenem MP4-12C. Niby Mac lepszy, ale nie ma duszy.
Testowałeś, czy czytałeś?
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Steam 2013

karjar pisze:
Madox pisze:...To jest tak jak z Ferrari Italią 458 i McLarenem MP4-12C. Niby Mac lepszy, ale nie ma duszy.
Testowałeś, czy czytałeś?
Proszę, nie tutaj... :rolleyes:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wilson Steam 2013

karjar pisze:
Madox pisze:...To jest tak jak z Ferrari Italią 458 i McLarenem MP4-12C. Niby Mac lepszy, ale nie ma duszy.
Testowałeś, czy czytałeś?
Plakaty studiował ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Wilson”