goti
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwie 2012, 22:59

Re: Wasz obecny Święty Gral

tkpp pisze: 1 lis 2020, 15:47 Dziś pierwszy raz grałem tą swoją Prince Mono. Zaskakująco grywalna, łatwa i "nowoczesna" w odbiorze rakieta. Dużo mocy, dobra precyzja, spory sweet spot. Po przesiadce z PS 95 (pierwsza rakieta w historii nie posiadająca żadnego sweet spotu), poczułem się jakbym uderzał prezesowym samograjem. Na pewno będę nią częściej grywał.
Mogę zapytać o którego dokładnie PS'a chodzi?
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Wasz obecny Święty Gral

PS 95S 2015 rok.
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Wasz obecny Święty Gral

Wilson nCode nTour - nie za ciężka 290 gram bez naciągu, ale z balansem blisko równego, otwarty przeplot, dosyć miękka, jeszce cieńka rama, spory swingweight.

Dosyć podobny był Wilson nCode 6.1 Team - ta sama waga, podobny balans, cieńka rama. Tylko przeplot był 18 x 20.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wasz obecny Święty Gral

RatRace pisze: 13 lis 2020, 13:10 Wilson nCode nTour - nie za ciężka 290 gram bez naciągu, ale z balansem blisko równego, otwarty przeplot, dosyć miękka, jeszce cieńka rama, spory swingweight.

Dosyć podobny był Wilson nCode 6.1 Team - ta sama waga, podobny balans, cieńka rama. Tylko przeplot był 18 x 20.
Grałem oboma. Team taki średni, ale nTour mnie mile zaskoczył.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wasz obecny Święty Gral

W desperacji i w poszukiwaniu nowego Grala pomyślałem, czy by nie spróbować "cudownego" Wilsona Clash. I znalazłem model RG:
https://strefatenisa.com.pl/rakiety/rak ... 937?c=2182
ktoś wie, czym to się różni, oprócz ubarwienia, od standardowego Clasha?
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Wasz obecny Święty Gral

TomPL pisze: 17 lis 2020, 11:40 W desperacji i w poszukiwaniu nowego Grala pomyślałem, czy by nie spróbować "cudownego" Wilsona Clash. I znalazłem model RG:
https://strefatenisa.com.pl/rakiety/rak ... 937?c=2182
ktoś wie, czym to się różni, oprócz ubarwienia, od standardowego Clasha?
Tylko inna szata graficzna.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wasz obecny Święty Gral

Czy te kolory są tak wredne, że obniżyli cenę o prawie 200zł więcej niż standardowy model. :]
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Wasz obecny Święty Gral

TomPL pisze: 17 lis 2020, 13:59 Czy te kolory są tak wredne, że obniżyli cenę o prawie 200zł więcej niż standardowy model :]
Raczej czysty marketing. Zrobili limitowany model na RG,, turniej się skończył, to spuścili z ceny. W sumie to okazja, jak chcesz kupić jedną rakietę. Jak kupiłem 3 sztuki CLASH rok temu płacąc po 700 zł za jedną. Jeśli się zdecydujesz na tą ramę, to naprawdę spróbuj naciągnąć ją słabiej, tak jak np. ja 20/19 kg. Rady miśka z Tennis Spin wynalezionego przez VIVIDA okazały się bardzo pomocne. Odczucia z gry tą ramą po wcześniejszym naciąganiu na 23/22 kg są niesamowite.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wasz obecny Święty Gral

Lakier nie gra, zatem jak obniżają cenę ze względu na szatę graficzną to tylko brać.
Podobnie jest z butami, model ten sam, starsza szata graficzna i różnica w cenie znacząca.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
itor
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 6 maja 2017, 20:18

Re: Wasz obecny Święty Gral

Cena po zastosowaniu kodu rabatowego jest niemal identyczna jak za wersje kolorystyczną czarną. Jedynie na plus wychodzi bo masz w cenie naciąg plus usługę. Dla mnie Clash w wersji RG jest o wiele ładniejszy ale to wiadomo kwestia gustu. Oglądałem go ostatnio na żywo w Strefie i wygląda mega.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wasz obecny Święty Gral

itor pisze: 17 lis 2020, 22:07 Cena po zastosowaniu kodu rabatowego jest niemal identyczna jak za wersje kolorystyczną czarną. Jedynie na plus wychodzi bo masz w cenie naciąg plus usługę...
Nie rozumiem twojego wpisu... bez żadnego kodu wersja RG jest teraz za 749,90 a wersja standardowa czarna, z naciągiem, po 929.
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Wasz obecny Święty Gral,

Tom raz jeszcze Ci napiszę, iż Clash 100 to nie rama dla Ciebie... Ja dobrze pamiętam Twoją grę, Twój zamach, pracę nóg itd... Raz jeszcze napiszę moje zdanie. Zacznij od Dunlop CX 200 LS. Masz tester w Forehand.pl. Koszt testowania to obecnie 30zł za tydzień, jak grzecznie poprosisz, pewnie pozwolą dłużej... Naprawdę fajna rama, dodam tylko, że piszę o wersji LS(290gr). Popatrz na Prince TeXtreme O3 Tour 100(290), następna moja propozycja dla Ciebie Prince Beast 03 98 - 300gr, przeplot 16x20. Pomyśl...
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Wasz obecny Święty Gral

TomPL pisze: 18 lis 2020, 08:58
itor pisze: 17 lis 2020, 22:07 Cena po zastosowaniu kodu rabatowego jest niemal identyczna jak za wersje kolorystyczną czarną. Jedynie na plus wychodzi bo masz w cenie naciąg plus usługę...
Nie rozumiem twojego wpisu... bez żadnego kodu wersja RG jest teraz za 749,90 a wersja standardowa czarna, z naciągiem, po 929.
https://strefatenisa.com.pl/rakiety/rak ... 852?c=4282
Czarne dni i tygodnie nastały, trzeba być na bieżąco, można coś trafić. Nie tylko tutaj :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wasz obecny Święty Gral,

dariuszek75 pisze: 18 lis 2020, 11:46 Tom raz jeszcze Ci napiszę, iż Clash 100 to nie rama dla Ciebie... Ja dobrze pamiętam Twoją grę, Twój zamach, pracę nóg itd... Raz jeszcze napiszę moje zdanie. Zacznij od Dunlop CX 200 LS. Masz tester w Forehand.pl. Koszt testowania to obecnie 30zł za tydzień, jak grzecznie poprosisz, pewnie pozwolą dłużej... Naprawdę fajna rama, dodam tylko, że piszę o wersji LS(290gr). Popatrz na Prince TeXtreme O3 Tour 100(290), następna moja propozycja dla Ciebie Prince Beast 03 98 - 300gr, przeplot 16x20. Pomyśl...
Tak, wiem i pamiętam twoje uwagi tyle że zmieniło się... ja teraz jestem kaleka, nadgarstkowy i szukam rakiety rehabilitacyjnej, która nie będzie powodować bólu a jednocześnie jako tako pozwoli mi grać. Na razie mogę grać (o dziwo?!) Babolatem Pure Drive tyle, że skuteczność mojej gry spadła na łeb (hohvar coś wie o tym...), więc szukam i liczę na Clash-cud. :]
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wasz obecny Święty Gral

scudetto pisze: 18 lis 2020, 12:28
TomPL pisze: 18 lis 2020, 08:58
itor pisze: 17 lis 2020, 22:07 Cena po zastosowaniu kodu rabatowego jest niemal identyczna jak za wersje kolorystyczną czarną. Jedynie na plus wychodzi bo masz w cenie naciąg plus usługę...
Nie rozumiem twojego wpisu... bez żadnego kodu wersja RG jest teraz za 749,90 a wersja standardowa czarna, z naciągiem, po 929.
https://strefatenisa.com.pl/rakiety/rak ... 852?c=4282
Czarne dni i tygodnie nastały, trzeba być na bieżąco, można coś trafić. Nie tylko tutaj :) .
Jeszcze rano ta oferta było po 929, zresztą wersja RG też ciut potaniała do 729. :D
Najbardziej potaniała wersja 108 - może to już pora na prezesowską rakietę. :]
itor
Bywalec
Bywalec
Posty: 89
Rejestracja: 6 maja 2017, 20:18

Re: Wasz obecny Święty Gral

Wpisujesz w koszyku kod Rakiety i masz taniej 16%. ;) Oczywiście jeśli nie jest w promocji. ;)
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Wasz obecny Święty Gral

Jeśli już pasuje Ci Pure Drive, o zgrozo😉 to popatrz na wersje VS. Ciut lżejsza, RA niższe, większa kontrola i mniej mocy. Ale raz jeszcze powtórzę, nie kupuj w ciemno, moim zdaniem nie warto.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wasz obecny Święty Gral

dariuszek75 pisze: 18 lis 2020, 21:59 Jeśli już pasuje Ci Pure Drive, o zgrozo😉 to popatrz na wersje VS...
Ta rakieta nie mnie pasuje tylko mojej ręce ;) Grając nią nadgarstek nie boli! Chyba lepiej grać czymkolwiek niż nie grać wcale. :?
Natomiast mimo sporej sztywności teoretycznej nie daję rady grać nią "z przystawki", każde uderzenie wymaga konkretnego zamachu, z wyprzedzeniem i wtedy leciiiii - ja nie mam takiej techniki, więc często tego nie robię i psuję na potęgę lub gram za słabo i przeciwnik robi z tym co chce. Woleja też nią nie zagram po mojemu... Może i w końcu się bym nauczył nią grać ale jeszcze szukam tego mojego "grala". ;)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasz obecny Święty Gral

TomPL a rozważałeś Ezone 100?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Wasz obecny Święty Gral

Tom a to nie czymś takim grałeś?
https://Allegro.pl/oferta/rakieta-babol ... 8284562495

Wróć do „Pozostałe”