tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Wasz obecny Święty Gral

Marcin_L pisze: 18 paź 2020, 18:19 W sumie po namyśle: FH Federera, serw, wolej i smecz Samprasa, 2H BH Djokovica.
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy stek z argentyńskiej wołowiny lubią zalać keczupem tortex. Może i zjadliwy i skuteczny ten bh, ale gdzie mu do tamtych uderzeń... bh Gasqueta raczej bym dorzucił.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wasz obecny Święty Gral

Nie czepiaj się, mógł smecz wskazać :P
Bekhend? No to np. Edberga czy Beckera ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Wasz obecny Święty Gral

tkpp pisze: 18 paź 2020, 18:58
Marcin_L pisze: 18 paź 2020, 18:19 W sumie po namyśle: FH Federera, serw, wolej i smecz Samprasa, 2H BH Djokovica.
Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy stek z argentyńskiej wołowiny lubią zalać keczupem tortex. Może i zjadliwy i skuteczny ten bh, ale gdzie mu do tamtych uderzeń... bh Gasqueta raczej bym dorzucił.
Marcin gra dwuręcznym bekhendem, więc nic dziwnego, że taki rozważa do swojego wymarzonego zestawu. Ja bym wolał bekhend Safina, dorzuciłbym też lob Murraya.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasz obecny Święty Gral

Od Safina to głowę rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Wasz obecny Święty Gral

Ty masz głowę jak Jużny - przywykłą do tego, że ktoś w nią wali. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wasz obecny Święty Gral

Jakuboto pisze: 18 paź 2020, 20:32 Od Safina to głowę rotfl.
A Ty od kogo masz? :twisted:
Obrazek
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Burzum
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 13 sie 2011, 18:20

Re: Wasz obecny Święty Gral

Zapomniałem jeszcze o Prince CTS Synergy, rakiecie, której prawdopodobnie zawdzięczam dzisiejsze "prawie-kalectwo".
--
From YT:

I hate those people who compare Federer to Jesus. I mean he is great but he is not Federer.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6727
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Wasz obecny Święty Gral

Kto wie, czy mój Gral też nie doprowadził mnie do poważnej kontuzji... Ale przez wiele lat służył mi wiernie i pomagał utrzymać się na przyzwoitym poziomie wynikowym w amatorskim tenisie: Babolat Pure Power.
Power i kontrola jednocześnie, stabilność w całym zakresie pola niestandardowego kształtu - bardzo sztywna rakieta!
Wadą może być słaba manewrowalność ale gram głównie z przyłożenia i wtedy piłka leci jak i gdzie trzeba :D
Obrazek

Prawie 20 lat nią grałem, wiosną nawet kupiłem nowy (no powiedzmy "nowy", nieużywany, gdzieś przeleżał w magazynie) egzemplarz ale w końcu mój nadgarstek nie wytrzymał...
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Wasz obecny Święty Gral

Jak widzę większość z nas nie kuma co to znaczy „święty graal”.

Jedni piszą o pierwszej rakiecie z dzieciństwa, inni o najtrudniejszej rakiecie jaką próbowali okiełznać, a Gary z Marcinem licytują się na to, który z nich dłużej graalem macha, czy graal powinien mieć cortex no i w jakim kolorze i ile graali każdy z nich posiada.

:)

Choć jeszcze akurat Marcina i Grześka rozgrzeszam, bo oni jasno napisali, że nigdy żadnego graala nie szukali więc po prostu prowadzą sobie dalej dyskusję nie na temat tego wątku.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Wasz obecny Święty Gral

Dunlop 200G XL :in_luv:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wasz obecny Święty Gral

Dziś przyjechał drugi z moich grali :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Wasz obecny Święty Gral

Vivid pisze: 21 paź 2020, 15:54 Dziś przyjechał drugi z moich grali :)
Drugi? Pierwszy to Big Mac, a drugi? Pizza Hut?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wasz obecny Święty Gral

Przeklejam od siebie z wątku bo tu chyba bardziej pasuje ;)

Powiem tak - jeżeli chodzi o historyczne ramy to jestem w 100% "zaspokojony" ;) :P

Prestige Tour 600 - grałem nie raz.
PS 6.0 85 SV - miałem, grałem.
Trisys 260 OS/MP - grałem, MP teraz mam.
POG (w kolorze zieleń butelkowa i potem taki navy blue) - grałem oboma.
MAX 200G - grałem.
T1000 (czy 2000(?)), Wilson aluminiowy Connorsa - nawet jakbym mógł to mnie kompletnie nie rusza, chyba bym nie zagrał.

Zostaje w sumie jedna jedyna rama - Prince Mono.

Mam też rakietę drewnianą (nie ma owijki i stopki, wtedy jeszcze nie było) z oryginalnym jelitowym naciągiem z ... 1904 r.! O_O
Wiem, że to "świętokradztwo" dla niektórych, ale też nią zagrałem :P Cholernie kosmiczne doznania ;)
Stres też był kosmiczny, żeby ten naciąg nie jeb...ą rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Wasz obecny Święty Gral

Vivid pisze: 25 paź 2020, 08:45 Zostaje w sumie jedna jedyna rama - Prince Mono.
gdzieś tam u mnie w garażu się chyba poniewiera ta paskuda. Oddam za 1000 zł. Skomplementowanie świętych grali musi kosztować.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wasz obecny Święty Gral

Prince Mono to dla mnie tylko pewna ciekawostka. Rama do zagrania, ale nie do zachowania.
Są różne "wynalazki", rakiety z dwiema rączkami, z dwoma kompletami strun itp. To są dla mnie dziwadła i nawet nie miałbym ochoty tym zagrać. Mono jest ramą, która ma dla mnie jakieś uzasadnienie, czyli mieści się w mojej definicji grywalnej rakiety.
To coś jak z modą. Jest ta "użytkowa" i ta "pokazowa". Kiedyś z ciekawości popatrzyłem chwilę na kilka pokazów mody. Pewnie trafiłem na właśnie te z modą "pokazową". Jakoś nie widziałem możliwości noszenia w codziennym życiu tego co tam prezentowano.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Wasz obecny Święty Gral

Następnym razem Vi włącz pokaz mody...męskiej. To by Ci być może nieco ułatwiło wybór wdzianka dla siebie.

:::yay:::

No chyba że na serio rozważałeś próbę wbicia się w coś co noszą po wybiegach supermodelki. Takie z pokazów Victoria’s Secret, może?

Tylko błagam, nie wrzucaj tu fotek, na których przymierzasz swoje modowe graale. Niektórych widoków się już przecież nie odwidzi, więc miej litość....:).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wasz obecny Święty Gral

Mody męskiej to ja sobie bym nie włączył. Jeszcze bym Jakuboto zobaczył na wybiegu i oślepł ... :P
On ma chyba względnie pasujące do takich imprez proporcje ;)

Tak sobie wyobraziłem - jakiś paryski tydzień mody, na wybieg wyskakuje Jakuboto z nowym Yonexem, a w tle leci "Weselny pyton" Sławomira rotfl rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Wasz obecny Święty Gral

Dziś pierwszy raz grałem tą swoją Prince Mono. Zaskakująco grywalna, łatwa i "nowoczesna" w odbiorze rakieta. Dużo mocy, dobra precyzja, spory sweet spot. Po przesiadce z PS 95 (pierwsza rakieta w historii nie posiadająca żadnego sweet spotu), poczułem się jakbym uderzał prezesowym samograjem. Na pewno będę nią częściej grywał.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wasz obecny Święty Gral

Princem Mono Connors grał. Może jeszcze gra?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
tkpp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 225
Rejestracja: 12 mar 2013, 10:42

Re: Wasz obecny Święty Gral

https://www.youtube.com/watch?v=vdp0cd5Cwgg

z pewnością nadal używa jej do wykonywania codziennych czynności.

Wróć do „Pozostałe”