Wasz obecny Święty Gral

Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor

Re: Wasz obecny Święty Gral

Post autor: TomPL » 19 lis 2020, 13:22

Awatar użytkownika
Vivid
Błąd Skryptu
Błąd Skryptu

Post autor: Vivid » 19 lis 2020, 15:32

Pure Power? Czyli czysta siła. ;) A na korcie jakoś nie napierd...asz. :P

Z Head-ów to jakiś w danej serii model Lite czy PWR możesz zobaczyć.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: dariuszek75 » 19 lis 2020, 16:35

Tom tak patrząc na specyfikacje Twojej starej ramy jeszcze bym poszukał Babolata Pure Control GT 295. Owszem mniejsza główka, przeplot 16x20, komfortowa jak na Babolca i większa kontrola. Bez problemu znajdziesz używkę...
https://www.olx.pl/oferta/rakieta-babol ... BrJZM.html

itor
Bywalec
Bywalec

Post autor: itor » 24 lis 2020, 15:45

Ostatnio zaczynam pukać do bram tenisowego raju grając Blade Tour Kfactor 93. Mega rakieta.

Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor

Post autor: TomPL » 26 lis 2020, 09:39

Vivid pisze:
19 lis 2020, 15:32
Pure Power? Czyli czysta siła. ;) A na korcie jakoś nie napierd...asz. :P
Z Head-ów to jakiś w danej serii model Lite czy PWR możesz zobaczyć.
Lite? Taką to ja mogę motyle łapać a nie woleja grać. :(
Na razie dałem ostatnią szansę jedynie słusznej Pure Power i wciągnąłem, dość mocno, do niej tego "naturalnego" Yonexa Tour Super 850. Pierwsze testy są obiecujące: po 1,5 godziny debla nadgarstek wytrzymał (lekkie nadwyrężenie innego ścięgna, efekt "nowości"). Wytrzymał też godzinę z hohvarem i nawet chwilami załapywałem się na grę! Może jeszcze mój Święty Gral nie przejdzie na emeryturę? :]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”