Zonta23
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 11 sie 2008, 13:02

Fischer Vacuum

Grałem ostatnio pożyczonym w/w Fischerem, wrażenia mocno "niespodziewane", wręcz niesamowite. Niestety rakieta mocno leciwa i odczytanie jakichkolwiek parametrów jest niemożliwe, a ciekawość mnie zżera :twisted: .
Niemniej prosiłbym o jakiekolwiek dane na jej temat.
Wyglądem przypomina starego Vacuum Pro (Michaela Sticha). Do tej pory grałem Prestige'm Mid Plus i zdecydowanie Fischer cięższy. Główka moim zdaniem 90-tka a może nawet 88.
Moc ogromna, precyzja niesamowita, gra przy siatce po prostu mnie powaliła, bekhend zyskał nowy wymiar. Wszystko pięknie, ładnie ale łokieć potem czułem (nie zawsze trafiałem czysto, wiadomo).
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer Vacuum

Wpadłeś bratku. :) Tak to już jest, że jak się dotkniesz starych klasyków to już z tego nie wyjdziesz. A mnie się na forum dziwią, że twierdzę, że dziś produkują g***o.

Podaj dokładną nazwę tej rakiety albo zdjęcie to będzie można coś poszukać na jej temat. Ja grałem swego czasu Fischerem Vacuum Pro Classic 98 +2,5. Kupiłem dwa, a jak jeden pożyczyłem koledze gdy zerwał naciąg, to już z powrotem go nie odzyskałem.
Piotr Szyba.
Zonta23
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 11 sie 2008, 13:02

Re: Fischer Vacuum

Z tego co zdołałem się doczytać: VACUUM PLUS PRO 95.
O_O
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Fischer Vacuum

Nie poznaję. Daj zdjęcia. Te klasyczne Fischerki były prawie wszystkie w wymiarze 98 cali i coś koło 320 g bez naciągu. Główka lekka jak dla mnie i co najmniej 5 g na godz. 12 muszę dodawać, aby coś zdziałać. Jednak trzeba być przygotowanym fizycznie i technicznie, by się tym nie postrzelić w stopę.
Piotr Szyba.
InC
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2013, 18:51

Re: Fischer Vacuum

W temacie klasycznych Fischerów to pojawił się w internecie model na bazie klasyka. Przynajmniej coś:
http://goldenset.pl/p2723-Rakieta_Pacif ... _2014.html

Parametry wymagające, ale odczucia mogą być bardzo ciekawe. Producent o tym modelu pisze, że powrót legendy.

Wróć do „Pozostałe”