Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Ktokolwiek widział, ktokolwiek słyszał! Marka: Hanil, napis na ramie "Carbon Shot" + midsize

Poszukuję przede wszystkim: dokładny rozmiar główki (wiem, że midsize) + wagę. Balans mniej istotny, bo z tego co widzę - metodą palca - idzie mocno na rączkę.
Gdyby ktoś wiedział na temat tej ramy jakiekolwiek informacje - proszę mi pomóc! :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Malowanko: mniam! Waga - po kilku machnięciach rakietą: mniam! Główka, porównałem sobie do [K]Factor 6.1 Tour, mniejsza: mniam! Wciągam Hanila i popierdzielam na kort, ale miło byłoby znać jej papier. Jak dorwę wagę to sam sobie ją dokładnie zważę, ale jeśli ktoś ma dostęp do specyfikacji (ja nie znalazłem) to poproszę! :wink:
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Zanim się Szeregowy odezwie to i ja wtrącę co nieco, taki mały OT :wink: . Rakiet Hanila nie pamiętam, ale aż mi się łezka w oku zakręciła - Hanile to były pierwsze normalne, po Stomilach, piłki jakimi w życiu grałem. Ciekawostka, pakowane po dwie sztuki w puszce. Rarytas :).
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

JCz pisze:Ciekawostka, pakowane po dwie sztuki w puszce. Rarytas :).
Wydaje mi się, że w Grand Prix w którym gra kilku z nas, organizator daje do grania na początkowe mecze poszczególnych turniejów piłki właśnie w takich "podwójnych" puszeczkach z napisem Hanil, takie żółto-czarne. Oczywiście piłki w tym roku to Babolat Roland Garros, a nie Hanil, ale chodzi o tą puszeczkę :).
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Oj Trawek, iść do warzywniaka, do pani się uśmiechnąć i waga gotowa! Archiwum TW* się chowa.


TW - Tennis Warehouse.

E: Nie doczytałem że masz to w planach więc spam się zrobił. :P Przepraszam. ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Hanilki były popularne u nas w pierwszej połowie lat 90-tych. To czasy gdy Martinek (i Traw3k) był jeszcze w planach ... a może już w produkcji? ... :D
Kilku trenerów jacy się wtedy przewijali przez moje tenisowe życie nimi grało. Mnie nie do końca pasowały ale ramy były OK.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

ED-ek, nie wiesz nic? :)

Wydaje się cięższa niż Dunlop 4D Aerogel 100 i to o co najmniej 10 gram (czyli granice 345 gram+).

Świetnie mi się tym gra, główka na oko to 88 cali, a sweetspot większy, niż w niektórych dziewięćdziesiątkach piątkach. Niesamowite. ;-P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Traw3k pisze:ED-ek, nie wiesz nic? :)
Ch... olewka! Kiedy mnie zdegradowali. :(

rotfl :wink:

Niewiele wiem, obstawiałbym 85-90cali^2 i ramę 20mm.
Znając życie to Hanil z rzutu z Deluxe Graphite, a nie Boronem ale mogę się mylić.
To za stara firma po prostu jak na moje możliwości. ;)

Przykro mi, nie pomogę w tej kwestii. Za młody jestem! :!lkinmir!:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Vivid pisze:Hanilki były popularne u nas w pierwszej połowie lat 90-tych.
Oj tak... to była moja pierwsza "profesjonalna" rakieta, przełom lat 80/90, kupiłem w DT Centrum w W-wie. Żadnych danych technicznych nie pamiętam, ale ciężka była :].
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Traw3k, nie wiem jak ten konkretny model, ale ta marka miała dość miękkie ramy. Dlatego może Ci się nią dobrze grać. Technikę masz poukładaną to i takie ramy Ci pasują.
Tylko za duży pistolet z Ciebie ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Dokładnie, rzucik Deluxe Graphite, mięciutka dlatego wszystko jak w masełko wchodzi. :D

Trener z Ursynowa (z obozem tenisowym w Bydgoszczy) rzucił okiem jak łoiłem jego podopiecznych i stwierdził, że to 88 cali może być.

Niefajnie, że grip to czwórka, da się to jakoś oskrobać, żeby było mniejsze, albo zmienić? To bym znalazł swoją magiczną pałeczkę do gry. :twisted:
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Traw3k - z Twoim przy...łożeniem, to musisz jeszcze drugiej takiej poszukać. A to już chyba duuuże wyzwanie. :D
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Szeregowy! Identyfikacja! Zapytanie: Hanil

Ciekawostka...

Gapię się z daleka na łóżko, gdzie oparłem ramy, Hanila i Wilsona 6.1 Tour BLX i... Jakoś mi dziwnie Hanil odstaje od drugiej rakiety. Biorę obie na podłogę, stawiam na rączkach i Hanil okazuje się krótszy. :o

Od początku wiedziałem, że ta rakieta jest inna i ciągle nie wiedziałem, o co chodzi. Teraz wiem. :wink: Ta waga jednak dalej dobija, grałem Hanilem w południe, a wieczorem poszedłem na ścianę z Dunlopem 4D Aerogel 100. Różnica: diametralna. Nie ważyłem jeszcze Hanila, ale w dłoni czuć ponad 20 gram więcej. Chyba jednak ciężko byłoby tym grać na co dzień. ;-P

A taki pieszczoszek posłuszny z tego Hanilka...

Wróć do „Pozostałe”