BenQ702
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 9 cze 2013, 22:30

Snauwaert i Lacoste

Witam serdecznie forumowiczów. Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż nie posiadam żadnej wiedzy na temat tenisa ziemnego chciałbym poradzić się co do 2 posiadanych prze zemnie rakiet.

Rakiety te dostałem jakiś czas temu od znajomej w Belgi. Leżały u mnie w szafie dość sporo czasu i postanowiłem się nimi zainteresować.

1. Rakieta Firmy Snauwaert
Posiada oznaczenie "Made in Belgium" + jakieś informacje których nie rozumiem napisane z boku. 2. Rakieta Firmy Lacoste + napis na pokrowcu "Bourgeois Sport"
Również posiada jakieś napisy i naklejki Jeżeli jest ktoś kto potrafi opisać mniej więcej te rakiety oraz podać mi ich wartość rynkową to bardzo bym prosił o odpowiedź. Szukałem trochę informacji na ich temat w internecie. I prawdopodobnie jedna z nich jest z 1986 roku? Czy to możliwe?


Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Snauwaert i Lacoste

Nic niewarte stare rupiecie.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Snauwaert i Lacoste

Jeżeli myślisz o sprzedaży to się zawiedziesz, o ile w ogóle znajdzie się chętny.
To nie są ramy z jakąś historią w tle. Zwykłe rakiety, do tego nie topowych w branży producentów.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Snauwaert i Lacoste

Takim Snauwaertem grałem w dzieciństwie. Ciężki był to topór, ale nie było wtedy nic innego. Najlepsze jednak jest to, że przy uderzeniu smeczem w połowie rączki złamał się. Mam jeszcze ten badziew w piwnicy.

Wróć do „Pozostałe”