Awatar użytkownika
fufu10
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 16 cze 2009, 16:26
Lokalizacja: Kraków

Slazenger 2013

Pojawiły się nowe modele tego producenta http://www.tennis-warehouse.com/SlazengerRacquets.html . Parametry nie dla mnie, ale wizualnie ( szczególnie V98 Tour ) nawet mi się podobają. Poza tym zawsze to jakaś nowa, ciekawa alternatywa dla chcących coś "innego".
NTRP-4.0
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Slazenger

Jak napisałem w temacie o Dunlopach na 2013, ramy które wypuścił Slazenger są z tych samych matryc co Dunlopy...

Matryce 3.0 to V98.
Matryce 5.0 to V 100.

Powód prosty. Ten sam właściciel.

P.S.: Jedyne co mnie dziwi to fakt, że opis Slazengerów pod kątem "technologii" jest dużo dokładniejszy niż w przypadku Dunlopów. Może Dunlopy są na tyle rozpoznawalne, że same się sprzedadzą, a Slazengery potrzebują "dodatkowej reklamy"? :::donknow:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Slazenger 2013

Malowanie V98 świetne! Czucie zakładam, że Dunlopów więc może być fajna rama. :::gd:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Slazenger 2013

Takie małe info. Z tego co czytałem parametry podane przez TW mogą się jeszcze nieco zmienić gdyż są jeszcze w trakcie pomiarów. To co do tej pory było podane to mogą być ramy z odchyłami.

Pożyjemy, zobaczymy...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Pozostałe”