Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Yonex RDS 002 vs RDS 003 vs RDiS 100MP

Miał może ktoś okazję grać dłużej wszystkimi z powyższych rakiet i chciałby podzielić się wrażeniami :) i porównaniem? Gram obecnie Radkiem i szukam drugiej rakiety. Miałem okazję pograć RDS 003 i nawet miło się grało. Z racji że nie udało mi się jeszcze dorwać pozostałych do testów liczę na jakieś opinie tych co grali wszystkimi. Gram 1bh, styl gry allrounder z ciągiem do siatki :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yonex RDS 002 vs RDS 003 vs RDiS 100MP

Nie grałem RDiS 100MP. Natomiast dwie pozostałe rakiety znam nieźle. Przy siatce lepiej zachowuje się 002. Jest w moim odczuciu bardziej manewrowną rakietą. Spróbuj.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yonex RDS 002 vs RDS 003 vs RDiS 100MP

No właśnie z tymi próbami największy problem :( RDSem 003 grałem, ale 002 nie udało mi się jeszcze dorwać a parametrowo chyba bardziej by mi pasowała, tak samo jak RDiS 100MP chociaż tutaj nie wiem jak z wagą. Ciekaw jestem też jak one mają się do Radicali pod względem łatwości w "obsłudze" , która z nich jest łatwiejsza a która trudniejsza.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Yonex RDS 002 vs RDS 003 vs RDiS 100MP

Na pytanie odnośnie Radicali nie odpowiem stanowczo. Tym niemniej, 002 będzie Ci raczej bliższą opcją w mojej opinii.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
glazek
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 3 sie 2009, 09:59

Re: Yonex RDS 002 vs RDS 003 vs RDiS 100MP

Witam,
grałem i jak na razie gram RDS 003, który bardzo cenię, choć nie ukrywam, że właśnie z uwagi na większą manewrowość, którą ma właśnie ponoć RDS 002 - tak jak podaje Obiektyw - poluję na niego i pod tym kątem chciałbym go przetestować. Poza tym ma łeb 98, co bardziej by mi osobiście odpowiadało.

Potwierdziłbym tutaj, że RDS 003 świetnie zachowuje się na linii.
Jest więc idealna dla baseliner'ów ale właśnie przy siatce to już wygląda trochę gorzej, co pewnie wynika przede wszystkim z jej większej długości. Plusem dla oburęcznych graczy jest to, że ma bardzo długi grip, choć czy rzeczywiście to ma znaczenie nie wiem bo gram jednoręcznym backhand'em. ;)

Co do RDiS 100 MP to wydaje mi się, że już są przeznaczone dla trochę innej grupy docelowej, dla mnie to raczej już za wysokie progi.
Awatar użytkownika
Aurelius
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 817
Rejestracja: 25 gru 2009, 22:36

Re: Yonex RDS 002 vs RDS 003 vs RDiS 100MP

Ja swoje odczucia po jednorazowym przetestowaniu RDS 002 wyraziłem tutaj.

Pozdr.
Obrazek
W teorii nie ma różnicy między teorią a praktyką. W praktyce jest.
Dean Fixsen

Wróć do „Yonex”