Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Krisu
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 wrz 2009, 14:39
Lokalizacja: Jaworzno

Szukam rakiety Yonex SRQ TI 600 Long

Od kilku lat gram rakietą Yonex SRQ TI 600 Long. Rozmiar rączki 4 i 3/8.
Do niedawna miałem dwie takie, ale jedna z nich zakończyła swój żywot i teraz nie mogę już takiej nigdzie znaleźć. Może ktoś na tym forum ma taką rakietę i byłby skłonny się z nią rozstać, bo dziś grywa już czymś nowszym? Wiem, że to stary model, ale ja się do niego przyzwyczaiłem i dziś trudno jest mi się przestawić na coś innego. Cena oczywiście do ustalenia.
Obrazek RQiS 2 Tour
Obrazek SRQ TI 600 Long
"Z grą w debla jest jak z seksem: jak się nie ma dobrego partnera, to trzeba mieć dobrą rękę."

Wróć do „Yonex”