Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
zaq123456
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2009, 18:09

Re: Yonex 2009

Posiadam rakietę Yonex RDS 001 MP niestety Yonex wycofał ją, a potrzebuję drugiej rakiety. Zastanawiam się jaka rakieta Yonex'a będzie podobna do w/w rakiety.
Oczywiście można kupić Yonex RDS 001 MP w sklepie po okazyjnej cenie 190 euro :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Yonex 2009

Najbliższą RDS 001-nce ramą w gamie Yonexa obecnie jest RDiS 100 MP. A na TW RDS 001 MP kosztuje 159USD.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Yonex 2009

001 MP już nie da się kupić? Bez przesady, poszukaj dobrze.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Yonex 2009

To nawet dobrze nie trzeba szukać - chociażby tu - http://prestige-sport.pl/product_info.p ... cts_id=235
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Yonex 2009

Tyle że ten sklep jest... hmmm jakby to powiedzieć... niepewny? Kiedy chciałem kupić RDX 500-tki, które mieli na spisie to nie doczekałem się odpowiedzi mimo wielu prób. Ale nie zaszkodzi spytać...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
zaq123456
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2009, 18:09

Re: Yonex 2009

gural_91 pisze:To nawet dobrze nie trzeba szukać - chociażby tu - http://prestige-sport.pl/product_info.p ... cts_id=235
To model z 2007 :wink: a to z 2008 https://web175.secure-secure.co.uk/maur ... ds_001.jpg

Model z 2007 posiadałem jednak 2008 jest dużo lepszy, model z 2007 można dostać a model z 2008 niestety jest prawie jak rarytas :wink:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Yonex 2009

zaq123456 pisze:Model z 2007 posiadałem jednak 2008 jest dużo lepszy, model z 2007 można dostać a model z 2008 niestety jest prawie jak rarytas :wink:
W nowszym modelu zmieniono tylko farbę i umiejscowienie soft-grommetów. Reszta bez zmian...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
gural_91
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 384
Rejestracja: 11 lut 2008, 08:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Yonex 2009

El Diablo pisze:Tyle że ten sklep jest... hmmm jakby to powiedzieć... niepewny? Kiedy chciałem kupić RDX 500-tki, które mieli na spisie to nie doczekałem się odpowiedzi mimo wielu prób. Ale nie zaszkodzi spytać...
To dziwne. Ja tam zazwyczaj naciągi zamawiam i nie napotykam żadnych problemów ;)

Wróć do „Yonex”