Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Yonex Vcore Pro 97 L 290 Navy vs Mate Green

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia porównawcze dla rakiet Yonex Vcore Pro 97 290 gram - dwie wersje ostatnie czyli Navy i Green?

Rodzina używa poprzedniej wersji czyli Vcore Pro 97 Navy 97L. Sam używam Vcore Pro 97 330 również obu wersji. Wersja 2019 Mate Green robi wrażenie nieco cięższej, o większym swingweight, przy czym jest bardziej manewrowa od Duel G :) .

Stąd moje zapytanie o lżejsze wersje :) .
Yonex :)
dariuszek75
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 2 sie 2009, 15:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Yonex Vcore Pro 97 L 290 Navy vs Mate Green

Przeczytaj tu: https://tennistaste.com/Yonex-vcore-pro ... 290-grammi
Możesz się zalogować i zadać pytanie, Fabio chętnie odpisuje.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Yonex Vcore Pro 97 L 290 Navy vs Mate Green

dariuszek75 pisze: 7 mar 2020, 09:41 Przeczytaj tu: https://tennistaste.com/Yonex-vcore-pro ... 290-grammi
Możesz się zalogować i zadać pytanie, Fabio chętnie odpisuje.
Ciekawa strona, dzięki za zwrócenie na nią uwagi.
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Yonex Vcore Pro 97 L 290 Navy vs Mate Green

Nowsza wersja wydaje się być "masywniejsza" , ciężko uwierzyć że waży tylko 290 gram. W mojej ocenie "plowthrough" jest też odczuwalny niczym przy cięższych ramach. Nie wpływa to niekorzystnie na manewrowość ramy a dodaje stabilności. Zmiana w porównaniu do wersji Navy Blue mi odpowiada :) akurat. Podobne spostrzeżenia mam w przypadku wersji 330 gram - aktualnej i poprzedniej (choć do Tour G oraz Duel G bieżącej HG jeszcze brakuje )
Yonex :)

Wróć do „Yonex”