Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
wannolot42
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2013, 12:53

Yonex R-2

Witam serdecznie.

Jestem nowym użytkownikiem forum, więc raz jeszcze witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jakiś czas temu na pewnym "pchlim targu" wpadła mi w ręce rakieta Yonex R-2. Jestem bardzo początkującym miłośnikiem tego sportu, więc kupiłem rakietę kompletnie nie wiedząc co to za sprzęt. Po prostu chciałem mieć czym grać. Dopiero po jakimś czasie sprawdziłem co to za rakieta i teraz trochę nie wiem co mam teraz robić.

Jest to aluminiowa rakieta z początku lat 80-tych, zachowana w stanie prawie idealnym. Wraz z rakietą kupiłem pokrowiec z logiem USPTA. Poniżej kilka zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie wiem czy rakieta ma jakąkolwiek wartość kolekcjonerską. Nie potrafią sam tego stwierdzić, ponieważ totalnie nie znam się na tym sprzęcie.

Mam więc prośbę o pomoc. Jak sądzicie, czy warto zawracać sobie głowę próbując ją sprzedać, czy po prostu zacząć ją grać? Jeżeli warto poświęcić trochę czasu na znalezienie kupca to w jakiej cenie warto jej się pozbyć?

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Yonex R-2

Aluminiową rakietą na pewno nie warto grać. To, co posiadasz jest dobre - do zawieszenia sobie na ścianie. Żeby grać potrzebujesz grafitu. :)
wannolot42
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2013, 12:53

Re: Yonex R-2

Ok. To już wiemy czy grać tą rakietą czy nie :). Może jeszcze ktoś jeszcze będzie w stanie mi pomóc w kwestii jakiejkolwiek wyceny tej rakiety. Jak sądzicie jaką może mieć wartość?

Wróć do „Yonex”