Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Hiroes
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2011, 11:46

Völkl Hot Spot V3

Witam!

Przez przypadek natrafiłem na rakietę Völkl Hot Spot V3 (używaną, jednak w bardzo dobrym stanie). Z racji wiekowości tego modelu miałem problemy z odnalezieniem informacji na jej temat.
Skontaktowałem się ze sklepem Völkl. Pewien miły konsultant poinformował mnie, że model ma około 15 lat, jest wykonany z wysokiej jakości grafitu i włókna szklanego. Podobno ciężko zdobyć ten model, a nawet jest on poszukiwany.

Rozmiar rączki: 4 1/2
Powierzchnia: 102 square inches
Długość: 27 cm
Grubość ramy: 25mm
Waga: 282g (rama)
Rączka: XSL2

Bardzo proszę o ocenę tego modelu.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Völkl Hot Spot V3

Większość "wiekowych" rakiet jest ciężko zdobyć.
Ale żeby ten model był poszukiwany? Chyba przez kolekcjonerów "całych linii". Znam człowieka, który kompletuje wszystkie Babolaty, ma nawet Pure Powery czyli takie Pure Drive'y w wersji OS o ramie tak grubej, że tylko Big Bubba może konkurować.

Ale jako cenny model w ujęciu indywidualnym to nie. PS 6.0 85 (do niedawna, teraz tylko St.V), Max 200G, Pure Drive'y pierwszej generacji czy też jeszcze produkowane Pro Tour 630-tki. To są przykłady rakiet poszukiwanych.

Patrząc na cyferki jest to najpewniej poprzednik obecnych Scorcherów chociaż je w pewnym momencie "zmniejszono" do 102 cali^2.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Voelkl”