Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Völkl Powerbridge...

No no no... Völkl ma nowe ramy w tym reinkarnację rakiety o której dyskutowali Ppeter i Yogi...

http://www.Völkl-tennis.com/cms/front_ ... hp?idcat=3

Także Ppeter nie łam się że BB11-tka ma 20mm ramę... masz teraz możliwość kupna nowej wersji DNX 10-tki z 19mm ramą czyli Powerbridge 10-tkę:

http://www.Völkl-tennis.com/cms/front_ ... =876&m=&s=

Oczywiście w Twojej ukochanej wersji 295g.

Osobiście jestem trochę sceptyczny gdyż z reguły dąży się do elastycznego/miękkiego mostka (daje to wspaniałe czucie) i sztywnej górnej części ramy (aby wyższa część łoża strun nie była "martwa")...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Völkl Powerbridge...

Powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. DNX10 bardzo mi się spodobała i naprawdę nie wiem, co można poprawić w tej rakiecie. Z drugiej strony prawa marketingu są nieubłagane - coś trzeba było zrobić i Völkl wymyślił sobie, że teraz "moc będzie z mostkiem". Jak będę miał okazję - spróbuję przetestować to cudo, ale... jestem sceptyczny, co do potencjalnych niesamowitych, nowych doznań...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Völkl Powerbridge...

Tutaj nie chodzi o spektakularne doznania a zachowanie tego co najlepsze czyli 19mm ramy, czucia itd. ale jakoś nowa seria musi się wyróżniać...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Völkl Powerbridge...

Pozostaje nadzieja, że przy okazji czegoś nie popsuli...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Völkl Powerbridge...

No mam taką nadzieję bo DNX 10 MP ciężko już znaleźć... a to model, który wpasowuje się w moje upodobania tj. miękka wąska rama z przeplotem 18x20...

P.S.: Czy mi się wydaje czy żółty stał się modny? Jak wyszedł RDS 001 to się z niego nabijano, a teraz w żółtym jest Völkl C10 i PB10, Babolat PS Ltd., Dunlop 500-tki, Fischer M Comp 95, Head MicroGel Extreme...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Völkl Powerbridge...

Bardzo dobre info na głównej Diablo!
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Völkl Powerbridge...

Mam sentyment do tej marki, kiedyś nimi grałem (bardzo dawno). Na pewno będę je rozważał przy zmianie sprzętu (8 lub 10).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Völkl Powerbridge...

Bardzo ciekawa informacja, jeżeli ten kijek będzie czymś pośrednim pomiędzy DNX10 295, a BB 11 295, to pozostanie tylko pytanie, kiedy się pojawi i czy będzie w USA, bo przy obecnym kursie to chyba nawet z cłem i podatkiem wyjdzie taniej niż polskie ceny.
Ten Powerbridge to rozwinięcie tego co było wcześniej w serii V i DNX9.
DNX9 byłby przy tym usztywnionym V-mostku super, gdyby rama była 20, czyli miększa górą, tak więc Powerbridge 10, może być całkiem, całkiem. :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Voelkl”