Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
abees
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 5 paź 2014, 23:12

Völkl Organix 8 300g - wasze zdanie

Moglibyście mi doradzić. Interesują mnie wasze spostrzeżenia na temat tego modelu z bodajże 2012 roku. Wiem że teraz jest nowsza wersja Super G ale mnie na nią nie stać. Mogę tą po testach mieć za 300 zł. Czy to udany model? Miał ktoś okazję nią grać? Parametry na papierze mi pasują. Wyważenie 32 cm, masa 300g, główka 100".

Wróć do „Voelkl”