Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Völkl Organix V1 Pro

Miran pisze:Witam czy ktoś z forumowiczów posiada jeszcze tą rakietę i mógłby coś jeszcze dodać na jej temat z perspektywy czasu.
Rozważam jej zakup, w tej chwili gram Prince EXO3 Tour 18x20, a oczekiwałbym od Volkla troszkę większego poziomu mocy bez większej utraty kontroli i z racji otwartego przeplotu ciut większego dostępu do rotacji.
Pytanie czy to ten adres, rakieta bardzo chwalona po forach właśnie za te przymioty.
Z tego co kojarzę to najdłużej V1 Pro grali ppeter i golp ale jeśli mnie pamięć nie myli to żaden nie testował EXO3 Toura 18x20. Proponuję zacząć od przeczytania ich blogów i tematów sprzętowych.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Miran
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 12 wrz 2012, 15:59
Lokalizacja: Laskowa

Re: Völkl Organix V1 Pro

Przejrzałem tematy faktycznie mieli te rakiety, ale zbyt wiele informacji nie było.Wygląda na to, że nie była to zbyt długa przygoda.Trudno jeszcze się zastanowię czy warto to testować, ale dawno nic nowego nie miałem i trochę nudno.

Wróć do „Voelkl”