Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Prince 2017

Prince ma wprowadzić na rynek modele Phantom, które dostępne są na ten moment wyłącznie w Japonii.
Ponieważ nie ma innych informacji niż te ze japońskiej strony producenta podrzucam linki do tejże:
http://princeracket.jp/rackets/phantom-100-xr-j/
http://princeracket.jp/rackets/phantom-pro-100-xr/

Najciekawszy jest model 100, który ma widełki zwężające się do 16,5mm. Prince nie rezygnuje z O-portów bo tenże model, jako jedyny z Phantomów ma je na 3&9. Pozostałe parametry, zakładając, że nie zostaną zmienione na Europę/Amerykę przystępne: 310g, 310mm, 16x18, 100 cali kw.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince 2017

Zdjęcie Phantoma: Pokaż!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Prince 2017

Yonex :)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prince 2017

E tam, jakiś dziury... :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prince 2017

Takie coś się pojawiło... W ST już jest... :) Prince Textreme Beast 98. Ciekawa i ładna. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Prince 2017

Isner zachwalał na kanale TW na YT. No ale on to tak ... odpłatnie. ;) :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince 2017

Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prince 2017

ED, grube to i ciężkie! @Vivid ktoś coś do Ciebie ma! :wink: ;-P :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Prince 2017

logigamer pisze:ED, grube to i cieżkie! @Vivid ktoś coś do Ciebie ma! :wink: ;-P :wink:
Kwestia perspektywy i punktu odniesienia. ;)
Wagowo (goła rama) to chyba 303 g. To w czym problem? O_O
Rama trochę tweenerowa, ale zwęża się ku główce, czyli tak bardziej ku "profesce" a nie prezes-szufli. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince 2017

Vivid pisze:Wagowo (goła rama) to chyba 303 g. To w czym problem? O_O
Dobrze, że nie zostałeś księgowym.
Oficjalna waga gołej ramy to 320g, to co wyszło z hali, a co zmierzyli Amerykanie będzie mieć średnio 325g bez naciągu.

Czy tym gra Isner? Nie wiem. Wiem, że jego ramy faktycznie miały do tej pory 27.5 cala więc całkiem możliwe, że będzie to jakoś zbliżone do tego czym gra.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Prince 2017

Księgowym bym nie mógł być, chyba bym wszystkich ubił już pierwszego dnia. :P

Gdzieś wyczytałem, że rama waży 32x g z osprzętem i w nawiasie podano, że ten osprzęt to 18g.
Stąd po odjęciu było właśnie jakieś 302-303 g na "gołą" ramę, o jakich wspomniałem.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prince 2017

A nie jest tak że Vi mówi o https://www.tennis-warehouse.com/Prince ... X2B98.html a ED o https://www.tennis-warehouse.com/Prince ... TP100.html ? Ja oczywiście pisałem o tej EDowej... :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince 2017

logigamer pisze:A nie jest tak że Vi mówi o https://www.tennis-warehouse.com/Prince ... X2B98.html a ED o https://www.tennis-warehouse.com/Prince ... TP100.html ? Ja oczywiście pisałem o tej EDowej... :)
Vivid pomylił się wcześniej - to o czym mówi Isner na YT-bowym kanale TW to rama do której podałem link. No ale przecież Vivid zawsze mówi o tym co "w praktyce, nie w cyferkach". rotfl :wink: By się nauczył, że on jest wyrocznią od wyprowadzania smoka, a ja od sprzętu. :priest:

Rama jak rama. Parametrycznie może nie maczugowata (spory balans na rączkę) ale mimo wszystko nadgarstek dostanie. Sądzę że nie jeden amator będzie miał problem z utrzymaniem piłki w korcie grając tym czymś.

Obrazek
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Prince 2017

El Diablo pisze:Vivid pomylił się wcześniej - to o czym mówi Isner na YT-bowym kanale TW to rama do której podałem link. No ale przecież Vivid zawsze mówi o tym co "w praktyce, nie w cyferkach". rotfl :wink: By się nauczył, że on jest wyrocznią od wyprowadzania smoka, a ja od sprzętu. :priest:
No i się wyjaśniło. :)

Rogaty, jak śmiesz mi tu pyskować? Jeszcze w temacie sprzętu?!?! rotfl

To co prezentował ED, ile tam jest - 340 g(?), to już maczuga. Ta, o której ja mówiłem, 305 g, już wygląda przystępniej. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Prince”