Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Aktualizacja Prestige'ów i Radicali o Innegrę to kwestia czasu. Na chwilę obecną mówi się o debiucie podczas Australian Open 2012.

Póki co pływają w internecie takie zdjęcia (kliknąć w celu powiększenia)...
SPOILER:
Także kilka premier przed Nami! :)

Uprzedzając pytania: Nie, nie ma parametrów. Pewnie wg producenta będą bez zmian i dopiero pomiary RDC TW wykażą co wyszło z fabryki.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Zobaczymy, ja jednak poczekam na kolejną edycję w zupełnie już pewnie nowej rodzinie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Draconis
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 30 cze 2011, 22:07

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

El Diablo pisze:Pewnie wg producenta będą bez zmian i dopiero pomiary RDC TW wykażą co wyszło z fabryki.
Ja po cichu liczę, że zmienią balans w Radicalu Pro na bardziej przyjazny. Może 315g to nie jest jakiś kosmos, ale z powodu balansu rakieta jest w mojej opinii dość nieprzystępna i mało mobilna. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Miejmy nadzieję, że malowania chociaż nie skopią (czytaj: IG Extreme).
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Jeśli to nie internetowa ściema to szału z malowaniem nie będzie...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Draconis pisze:Ja po cichu liczę, że zmienią balans w Radicalu Pro na bardziej przyjazny. Może 315g to nie jest jakiś kosmos, ale z powodu balansu rakieta jest w mojej opinii dość nieprzystępna i mało mobilna. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Miejmy nadzieję, że malowania chociaż nie skopią (czytaj: IG Extreme).
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Identyczny balans jak w standardowym Radicalu ale +20g to nieporozumienie. Gdyby nie miał takiej polaryzacji to może jeszcze byłoby do przełknięcia ale tak to jest młot.

Innegra to jednak nie osobna linia, a aktualizacja więc zmiany są mało prawdopodobne. Z drugiej strony zmiany w dotychczasowych wersjach IG są i to wyraźne.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Draconis
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 30 cze 2011, 22:07

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Dlatego mam chociaż odrobinę nadziei. Tym bardziej, że przy okazji wypuszczenia IG Head wypełnił też małą lukę wagową w Speedach (MP 300), więc może jest szansa na jakąś zmianę/update także w Radicalach.

Trzymam kciuki i czekam :wink: Zapowiada się ciekawie ten początek 2012, według tego co odpisał mi pan z dystrybucji Voelkla w Q1 2012 mają się też pojawić Organixy 9 (w Polsce). Jest na co czekać :D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D

Wiecie... wkrótce wyjdzie Head IG Prestige S to będzie co próbować.
98 cali^2 połączone z przeplotem 16x19. Rama 22mm, 305g i 320mm bez naciągu.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Aerogel 4D

No nie... tego już za dużo, z cyferek zapowiada się ciekawie, pytanie jak będzie w rzeczywistości... Hmm ale Prestige i wersja 305g :?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Aerogel 4D

Obi się ucieszy z tego Prestige S.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Dunlop Aerogel 4D

basic pisze:No nie... tego już za dużo, z cyferek zapowiada się ciekawie, pytanie jak będzie w rzeczywistości... Hmm ale Prestige i wersja 305g :?
To będzie wersja bardziej przystępna i pewnie najbliższa temu czym grają zawodnicy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dunlop Aerogel 4D

El Diablo pisze: wersja bardziej przystępna i pewnie najbliższa temu czym grają zawodnicy.
Możesz to rozwinąć bardziej :? . Tak swoją drogą, to warto chyba te ostatnie posty wrzucić do nowego tematu :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

A co tu jest do rozwinięcia. Zawodnicy grają wersjami 16x19 niektórych ram, te same ramy o innym wzorcu przeplotu lub jak kto woli innej liczbie i rozmieszczeniu przelotek (ang. drill pattern).

Łatwiejsza - lżejsza z wyraźnym balansem HL, z otwartym przeplotem oraz nieco grubszą ramą przy zachowaniu wielkości łba Prestige'a MP.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Dunlop Aerogel 4D

El Diablo pisze:Wiecie... wkrótce wyjdzie Head IG Prestige S to będzie co próbować.
98 cali^2 połączone z przeplotem 16x19. Rama 22mm, 305g i 320mm bez naciągu.
Piękne parametry, ale znając życie zabraknie sztywności i będzie około 67 - czyli jakieś 8 za dużo! ;)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Nie sądzę by Prestige miał taką sztywność. No chyba, że kontrola jakości zawiedzie...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

logigamer pisze:Nie sądzę by Prestige miał taką sztywność. No chyba, że kontrola jakości zawiedzie...
YT Prestige Pro ma 66RA. Więc nie byłbym taki pewny...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

El Diablo pisze:YT Prestige Pro ma 66RA. Więc nie byłbym taki pewny...
No w sumie możesz mieć rację ale ja liczę na brak tego PRO w nazwie :wink: Że choć trochę zobowiązuje :wink:
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Pozwolę sobie tutaj na refleksję niejako powiązaną z tematem.

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... STOP! To nie ta historia! :wink:
Kiedy to w styczniu 2008 roku Head po raz pierwszy zdecydował się na posłuchanie klientów i wydanie Prestige'a z przeplotem 16x19 wszyscy byli wniebowzięci... do czasu!

Niestety, ktoś w sztabie Heada wbił sobie do swojej małej, ciasnej puszki mózgowej że po co dawać Prestige'a z otwartym przeplotem skoro mogą dać znacznie więcej... ehhh.

Parametry tj. większy łeb, masa oraz balans to po prostu pomyłka.

Teraz Head zdaje się, przynajmniej z informacji jakie na tę chwilę posiadamy, bardziej wstrzemięźliwy w swoich "genialnych" pomysłach. Chociaż przeźroczyste CAP'y to już raczej fakt :::bd:: Szkoda ale najwyżej się wymieni, oczywiście nie w modelu Prestige S bo będzie on niejako unikalny.

Prince wkrótce na swojej stronie Facebooka będzie robił głosowanie jakie parametry interesowałyby klientów. Ciekawe posunięcie aczkolwiek z doświadczenia wynika, że produkt jest atrakcyjny, kiedy jest niedostępny. Ile to razy widziałem tłumy krzyczące "Kupię jeśli XYZ." po czym gdy XYZ wychodziło to klientów dopadała epidemia sklerozy i nie byli już zainteresowani.

Inną kwestią Prince'a jest kształt rączki oraz, tfu, O-porty. Prince jasno zapowiedział, że z tego ustrojstwa rezygnować nie zamierza. Szkoda... Pochwalam konsekwencję ale ograniczają sobie rynek.

Ale wracają do tematu... Wydaje mi się że jeśli sztywność będzie na poziomie 60-62 to może być to, i nie boję się tego słowa, hicior.

Tako rzecze pierwszy zbrojmistrz TenisNET. :!Fight!:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie miała palety?
Czy można dostać paletę o rozmiarze 6?
Jak zbrojmistrz myśli?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

OscaroGee pisze:Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie miała palety?
99,999% że tak.
OscaroGee pisze:Czy można dostać paletę o rozmiarze 6?
Nigdy nie widziałem 6-tki.


Chociaż poruszałem temat "ilości sprzedawanych palet" i z tego co mi rozmówca mówił to najwięcej schodzi 5-tek, potem 2-jek. Mówił że to spowodowane jest tym że ram z 5-tkami jest mało, najwięcej jest 3-jek i 4-ek co z resztą potwierdzają statystyki z naszego forum.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Tym modelem to się poważnie zainteresuję :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Head”