Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Ktoś coś wie ???

Kiedy następna seria ?
Obrazek
_____
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Ktoś coś wie ???

Czego seria?
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ktoś coś wie ???

Sądząc po miejscu umieszczenia pytania pewnie chodzi o nową edycję rakiet head.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ktoś coś wie ???

Dokładnie tak jak pisze Tomek. 360+ już jakiś czas jest na rynku :) Mogliby wypuścić coś nowego żeby seria 360+ poszła w dół z cenami :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ktoś coś wie ???

Linia Prestige idzie na pierwszy ogień. Na USO21 już nie, ale może jeszcze przed AO22 ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ktoś coś wie ???

Musetti z nową linią Boom. Ktoś wie kiedy będą dostępne. Rakieta z kierunkiem na moc, ale nie aż tak jak Instinct, z większym czuciem. Może być coś ciekawego. Nie wiem czy MP, ale może wezmę Pro czy Tour (jak będzie). Kwestia przeanalizowania specyfikacji.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
hubi1212
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 195
Rejestracja: 1 lut 2009, 19:58

Re: Ktoś coś wie ???

Prestige już są w strefie tenisa. Zamówiłem ten nowy wynalazek Prestige MP L . Zobaczymy.
Wracam po 10 latach przerwy.

Head Graphene 2021 Gravity MP
Head Youtek Radical MP
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Ktoś coś wie ???

Vivid pisze: 9 lis 2021, 22:34 Musetti z nową linią Boom. Ktoś wie kiedy będą dostępne. Rakieta z kierunkiem na moc, ale nie aż tak jak Instinct, z większym czuciem. Może być coś ciekawego. Nie wiem czy MP, ale może wezmę Pro czy Tour (jak będzie). Kwestia przeanalizowania specyfikacji.
Następca Instincta z izometryczną główką a’la Yonex nastawiony na powera a nie kontrolę?

Wygląda na kolejne podejście Heada pod klientelę Babolata.

To raczej nie dla Ciebie, Vi.

A Musetti raczej się nie przesiadł na Booma, tylko dalej gra PT348.1, czyli prostockowym Extreme Tourem w farbie nowej linii.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ktoś coś wie ???

Artlight pisze: 10 lis 2021, 10:49 Następca Instincta z izometryczną główką a’la Yonex nastawiony na powera a nie kontrolę?
...
To raczej nie dla Ciebie, Vi.

A Musetti raczej się nie przesiadł na Booma, tylko dalej gra PT348.1, czyli prostockowym Extreme Tourem w farbie nowej linii.
Niby ma być mniej "powera" a więcej "pluszu" ;) Czyli jednak może mi pasować jako rama do klepania bo obecny Instinct do tego idealnie mi się sprawdza, ale jak chcę sypnąć ciut zdecydowaniej to cholera za duży margines bezpieczeństwa muszę brać :/
Jak pojawi się specyfikacja to przeanalizuję. MP to pewnie za Instinct MP, ale może Extreme Tour zamienię na Boom Pro?
Te bańki Boom to mi przypominają Heady tweenerowe z pierwszej połowy lat 90` (Genesis itp.).

Musetti ponoć jednak testuje Booma w wersji Pro, chyba 310g.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Ktoś coś wie ???

Swoją drogą, znowu Head mnoży tych linii rakiet w cholerę. Ja do dziś nie wiem dla kogo jest np. Speed versus Gravity.

Z kolei to Extreme miały być takimi lepszymi Aero i Pure Drive i to się chyba udało, zwłaszcza w najnowszej odsłonie serii.

Masz rację, że Boom pozycjonuje się jako power plus feel. Jak przeglądałem kilka tygodni temu wstępne opinie testerów, to były one raczej umiarkowanie pozytywne, ale bez większego szału. Ale zastrzegam, że widziałem dosłownie wypowiedzi trzech czy czterech osób i to z pierwszych godzin odbijania (i co ważne - gołymi ramami bez dociążania, którym zarzucano że jednak zbyt lekkie są na poważniejsze odbijanie).

A co do Musettiego i ewentualnej przesiadki - nie wiem jak jest naprawdę, po prostu założyłem, że to mało prawdopodobne, bo jak sam wiesz w 9 przypadkach na 10 kończy się jedynie na zmianie farbki.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ktoś coś wie ???

Art nie wiem jak wersja Speed 360+ ale ostatnie Gravity w porównaniu do Speed 360 jest trochę trudniejsze w obsłudze i daje trochę mniej mocy kosztem kontroli
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Ktoś coś wie ???

Artlight pisze: 10 lis 2021, 18:35 Swoją drogą, znowu Head mnoży tych linii rakiet w cholerę. Ja do dziś nie wiem dla kogo jest np. Speed versus Gravity.
Od dłuższego czasu nie interesuję się ramami, ale myślałem, że linia nazywa się "Speed Gravity"... dzięki za uświadomienie. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Ktoś coś wie ???

Artlight pisze: 10 lis 2021, 18:35 Ja do dziś nie wiem dla kogo jest np. Speed versus Gravity.

To jest nas dwóch, bo ja tu też mam zagwozdkę ... ;)
Artlight pisze: 10 lis 2021, 18:35 Z kolei to Extreme miały być takimi lepszymi Aero i Pure Drive i to się chyba udało, zwłaszcza w najnowszej odsłonie serii.
Zawsze miałem je za tłuczki dla rzemiosła, a ostatnia seria zmienia moje postrzeganie. Tourem gram z radością, miałem MP i też fajna. Grałem też dwoma tymi najlżejszymi i też cholera ciekawe :::gd:::
Artlight pisze: 10 lis 2021, 18:35 A co do Musettiego i ewentualnej przesiadki - nie wiem jak jest naprawdę, po prostu założyłem, że to mało prawdopodobne, bo jak sam wiesz w 9 przypadkach na 10 kończy się jedynie na zmianie farbki.
Wczoraj grał Extreme Tour. Czyli jednak jakby potwierdza się, że testował Boom. Widoczna była różnica w kształtach obu ram.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Head”