Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
madziaa87
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 16 maja 2013, 16:38
Lokalizacja: Śląsk

Pęknięta rakieta :(

Cześć, dziś podczas gry rakieta wypadła mi z rąk i przeleciała kilka metrów w bok upadając na podłoże tartanowe. Po jakimś czasie gry zauważyłam pęknięcie ramy. O_O W załączeniu dodaję zdjęcia ...czy da radę to naprawić czy konieczny jest zakup nowej rakiety?
Nie dość, że w tym roku wymieniałam naciąg, zapisałam się do ligi to teraz pękła mi rakieta i nie mam czym grać, a do nowej rakiety trzeba się przyzwyczajać. ;( Nic tylko siąść i płakać. ;(
http://zapodaj.net/c886668b91bf4.jpg.html
http://zapodaj.net/9746f39c3bec6.jpg.html
http://zapodaj.net/c534dcaf930ee.jpg.html
"Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, znajdziesz wymówkę. Jeśli chcesz coś zrobić, znajdziesz sposób"
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: pęknięta rakieta :(

Niestety pozostaje sprzedaż... naprawa przez klejenie, łatanie nic nie da, a będzie nawet czynnikiem zwiększającym prawdopodobieństwo kontuzji.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
madziaa87
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 16 maja 2013, 16:38
Lokalizacja: Śląsk

Re: pęknięta rakieta :(

wyczesany pisze:Niestety pozostaje sprzedaż... naprawa przez klejenie, łatanie nic nie da, a będzie nawet czynnikiem zwiększającym prawdopodobieństwo kontuzji.
A kto to kupi? :) I po co?
PS. Nie chcesz kupić? :D
"Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, znajdziesz wymówkę. Jeśli chcesz coś zrobić, znajdziesz sposób"
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: pęknięta rakieta :(

Trzeba inwestować w odpowiednie rakiety. :) Niektórym rakieta "wypada" z rąk kilka razy w ciągu jednego meczu i tylko małe otarcia są. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
madziaa87
Bywalec
Bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 16 maja 2013, 16:38
Lokalizacja: Śląsk

Re: pęknięta rakieta :(

htb pisze:Trzeba inwestować w odpowiednie rakiety. :) Niektórym rakieta "wypada" z rąk kilka razy w ciągu jednego meczu i tylko małe otarcia są. rotfl
A co byście polecili zamiast tej rakiety? Chyba, że kupić sobie taką samą. :rolleyes:
"Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, znajdziesz wymówkę. Jeśli chcesz coś zrobić, znajdziesz sposób"
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: pęknięta rakieta :(

madziaa87 pisze:
wyczesany pisze:Niestety pozostaje sprzedaż... naprawa przez klejenie, łatanie nic nie da, a będzie nawet czynnikiem zwiększającym prawdopodobieństwo kontuzji.
A kto to kupi? :) I po co?
Przepraszam, pomieszało mi się. Oczywiście jedyne co przyjmie tę rakietę to kosz.
A co byście polecili zamiast tej rakiety? Chyba, że kupić sobie taką samą. :rolleyes:
Pytania na temat wyboru sprzętu proszę zadawać w odpowiednim dziale.
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Head”